reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

witam mam na imie Jolka i strasznie sie ciesze ze znalazlam forum na ktorym nikt nie prawi moralow i kazan na temat co ty robisz, jak nisko upadlas itp. na wiesc ze zwiazalam sie z turkiem. Jestesmy ze soba juz prawie dwa lata i mamy slicznego 8-miesiecznego syneczka Alexandra Rodiego. Na szczescie obie rodziny zaakceptowaly ten fakt a nie bylo latwo. Pomogly dopiero narodziny synka. Teraz jest nam jak w niebie.... Pozdrawiam

[url=http://www.suwaczek.pl/][/URL]
 
reklama
Wpadlam na sekundke z mysla, ze moze ktos sie odezwal no i prosze - swiezynka. Witam serdecznie Jolu, tym bardziej, ze mieszkasz ode mnie "rzut beretem":tak::tak:. co do prawienia moralow - ojj, jak Ci sie nazbiera to mozesz dostac pare i tutaj... hihihi:-D:-D:-D ale nie ma obaw, na pewno nie z powodu bycia z "turaskiem", bo kazda z nas nalezy do tych "niemadrych", co sie zdecydowaly na takie zycie;-);-);-)... mialas pewnie okazje poczytac troche o nas, czekamy na Twoja historie:happy2:... pozdrawiam
 
malinka , malinka - witam serdeczni - dobrze trafiłas - tu nikt ni bedzie prawil morłow - a kazda z nas ma własna story hehe przejscia z rodzina i znajomyli , po informacji - mój luby jest muzułmaninem ......................Shira - nadal jestem 2 w 1 , ale nie od wczoraj jestem 3 w 1 , bo mam grypke - głowa , gardło , katar brrr czosnek jem tonami i smierdze na 1 km , ale cóz daje rade , damy rade , jak bym wiedzila ,ze czosnek dziala na Sebusia uspakajajaco , brala bym go przez 9 miesiecy co noc buhahahaha
 
po tym co przeczytalam na forum moja historia wydaje sie byc bajka na dobranoc. Moja rodzina zniosla to dosc dobrze, a calkiem przekonali sie kiedy poznali Alego. Natomiast z jego strony bylo gorzej, rodzina kazala mu natychmiast wracac do Turcji bo tam mial narzeczona (muzulmanke) i grozili mu zerwaniem kontaktu jednak milosc do mnie i do naszego nienarodzonego wowczas synka zwyciezyla a jak juz sie Olus urodzil to sami wyciagneli rece...
..
 
No moja historia do najtrudniejszych takze nie nalezy, ale jak wszystkie, swoje uslyszalam... hihihi:-D:-D

Renia - dajze spokoj, nie dosc ci bylo 2 w 1, to teraz jeszcze 3 - jakby to podsumowal moj Ahmet: nie pieknie:no::no::no:!!! A tak na serio, to zdrowka zycze - 13sty sie zbliza!!! buzka;-);-)
 
Gangrena - Ja licze wciaz na ten 20-ty, ale to tylko z samolubnych wzgledow, tyle ze na wiesc o "opadajacym" brzuszku daje Aureoli jeszcze jakis tydzien do dwoch - strzelam 13- go, tak na szczescie, bo nie wierze w pechowosc tej liczby;-);-);-)!

A 6 Weidera najlepiej opisana jest chyba tutaj: Aerobiczna 6 Weidera -

Dziękuję, madame. :-) Ja jestem opóźniona czasem. :-p Zaraz po tym, jak palnęłam o 6 Weidera, sama oczywiście wstukałam w google. :tak:
I wiecie? Taaak, będę ćwiczyła. Od dziś! Na szczęście nie jestem sama (moja siostra i kumpel tez zamierzają), więc nie tylko ja będę jęczała i sapała. :-D

Shirusiu, jako jedyna widzę chcesz dac mi zarobić i obstawiasz. No cóż... Jeszcze Matkę Sebcia rozumiem - odpaliłabym jej coś - no ale CZEMU NIKT NIE OBSTAWIA? Co z Wami? ;-)

ja tam 14, 15 daję. A co, źle mu tam?! :-) Karmią go, poją, może robić co chce, spać kiedy chce i łobuzowac kiedy chce, a to wszystko w basenie! No Karaiby!! Brakuje tylko palm! :-D


Długo mnie nie było, coooo? :-)
Witam Świeżynkę-Malinkę (stać mnie na odrobinę kultury jeszcze:-p) i poczytam co tam jeszcze wyprodukowałyście.

I ZDROWIA !!!!!! dla Aureolki! ZDROWIA, Czosnkowa 3w1:-) Dbaj o naszego Chłopaka!
 
Gangrena - ty to sie wez za te zakłady specjalne na powaznie , bo a na ten procent z nich bardzo licze hahaha , skad wiesz , ze Sebus nie ma palmy??????hahahah , Shira oj tak tak ie ma to jak byc zachłannym , dosc ze dwa w jednym pazeroza to se 3 w jednym wymysliła , to jest dopiero uffffffffffffffffffffffffffffffff pazeroza dziewucha no , a wiec tak nadal jestem 3 w 1 , nie ma to jak zapach czosnku w łózku , sadze ze A. ma swietne doznania erotyczne z ego powodu buhahahaha
 
reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry