reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Witajcie dziewczyny! Czy moge liczyc na przyjecie mnie do waszego grona? Tak w kilku slowach o mnie... Mam meza Turka, jestesmy malzenstwem prawie 4 lata. Przez okolo 3 lata mieszkalam z mezem w Turcji, obecnie mieszkamy w Trojmiescie. Mamy 3-letniego synka Turguta. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
hejka Motylek:) Świeżością zawiało- może rozkręcisz troszkę towarzystwo:) Było w dwóch zdaniach, teraz może cosik więcej o Tobie? pozdrawiam

Renia - przeoczyłam, ale to tylko dlatego, ze jestem w Polsce - urodzinowy całus dla Sebcia



tort_500x500.gif
 
Nie bardzo wiem co tu napisac o sobie... moze poprostu pytajcie jesli chcecie cos wiedziec :-) A Wy dziewczyny mieszkacie w Turcji czy w Polsce? Ja nie wytrzymalam w Turcji, a teraz moj maz nie daje rady w Polsce :no: Tylko Turgutowi wszedzie dobrze, zawsze jest zadowolony :happy:
Pozdrawiam i zycze milej pierwszej niedzieli wiosny
 
no wlasnie - z tym mieszkaniem to trudna sprawa:sorry:...

my nie mozemy wciaz dojsc do porozumienia. wiecej nawet, nie mamy pomyslu na to, gdzie by tu osiasc:no:...
Turcja brana pod uwage, Polska raczej nie, ja sklanialabym sie w strone Niemiec, ale tu problem "jezykowy", wiec chwilowo w rozlace - On w Turcji, ja w... Anglii! - dla urozmaicenia... hihi:-D:-D:-D zartuje oczywiscie - tak jakos wyszlo i sie kreci... buzka;-)
 
Witaj Motylku :D
Jak askim'owi nauka polskiego idzie? :D
Widzę ,że mixy nasze w podobnym wieku :p .Nasienie diableskie :p .Łozbuowanie z krwi po tatusiach mają :p

My w PL jesteśmy Kelebek .Już ponad 3 lata.(jejku jak ten czas zaiwania :/ )
 
İdeal_Ask z nauka polskiego to raczej srednio, chociaz jak na te kilka miesiecy pobytu to chyba i tak dobrze, bo nasz jezyk to do latwych nie nalezy. Tylko Turgut nie ma problemu ani z jednym aniz z drugim ;-)
Co do tych mixow to masz racje hehe.. straszne z nich bestyjki i lobuziaki.
Jak sie Wam uklada w Polsce? Twoj ukochany zadowolony z pobytu tutaj, bo moj ani troche? :no:
 
Hejka Monika

Motylek mojemu się podoba :) .Pracuje ze swoimi.ma znajomych .Po polsku się dogaduje.
Sam stwierdził że w PL lepiej niż w NL ,czym mnie zdziwił :p
 
İdeal_Ask a mozna wiedziec gdzie pracuje? My myslimy o przeprowadzce, ale nie bardzo wiemy gdzie. Mojego meza negatywnie nastawia nietolerancja z jaka spotkal sie tu wiele razy, ale pracuje glownie w nocy wiec ma kontakt z nieciekawymi typami.
İle macie dzieciaczkow? İ po jakiemu one mowia?
pozdrawiam
 
reklama
Wcześniej pracował w remontówce bo niby zawód jego niewyuczony ale bardzo lubi takie rzeczy :p )szkoda że u nas w domu sie nie granie :/ ) .Teraz pracuje jako kierowca i "prawa ręka" właściciela sieci kebabów.Jakoś wogóle ciężko nazwać gdzie pracuje :p .
Szatana mamy narazie jedego :p .
Młody mówi po polsku a po turecku nie bardzo choć co ulubiońsze słówka powtarza ,ale rozumie wszystko ale odpowiada po polsku :p .A że tatuś śmiga po naszemu dośćdobrze więć parcia na nauke tureckiego nie ma.Zobaczymy co będzie jak pojedziemy do dziadków i znów młody do nich po polsku będzie mówił :p
 
Do góry