reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Tu już nie tyle chodzi o kasę co o to, czy w razie czego ktoś mógłby mi tam pomóc, tzn. czy są tam jacyś dobrzy lekarze...dzięki za informację:-D
 
reklama
moj Ahmet twierdzi, ze sa... do tego Bursa to ogromne miasto, wiec jest "w kim przebierac"... papa
 
AAAAAAAAAAAAAAA trzymajcie mnie!!!!!!!!!!!
Mojemu dzisiaj jakiś kolego w wojsku powiedział, że zaraz po służbie to i tak paszportu nie dostanie i długo sobie poczeka, zaraz mnie coś strzeli, 15 miesięcy odsiedział żeby ten p******** paszport dostać i co?????:wściekła/y::wściekła/y:
Nic nie mogę znaleźć na necie i on tam też nie ma kogo spytać.
Błagam Was dziewczyny powiedzcie mi, że to nie jest prawda:no::no::no::no2::no2::no2:
 
Ilona, Ahmet mowi, ze to nie prawda. Wspomnial cos o tym, ze zaraz po wyjsciu jest jeszcze jakis czas, w ktorym oni podlegaja wojsku. nie wiem, jak to wyglada w przypdku sluzby dlugoterminowej, ale u Ahmeta to bylo ok. 2 tyg. I jedynie wtedy moglyby byc z tym jakies problemy... Tyle ode mnie - buzka
 
Witajcie! :)
dawno mnie tu nie było, właściwie wracam tutaj zawsze jak mnie coś trapi. :(
no i właśnie...
mój S. wrócił do rodziny do domu, bo jak na razie skończył swój licencjat.
i od dwóch dni on już nic nie wie. brzmi przez telefon jak trup. bo jego rodzice nie chcą żeby on się żenił z chrześcijanką i wobec tego on ma mnie zostawić.
a jak ja mogę teraz na niego wpłynąć? jak tylko pisać, pisać, pisać?
ale co?
no właśnie...nagle wszystko dla niego jest złe. niedozwolone.
w dwa dni cały moj świat mi walnął w posadach. i właściwie nie wiem już na czym stoję.
niesprawiedliwe jest to że dwa tygodnie temu byłam w Turcji, co prawda nie u niego w domu, ale jakoś wtedy naszą przyszłość widział i to w jasnych barwach...
a teraz? koszmar jakiś...
miała któraś z was podobyn problem? albo macie jakieś rozwiązanie?
pozdrawiam...
 
No to klapa, bo widac, ze On jest wplywowy, a to niebyt dobrze wrozy:-(... Ja rozumie, ze opinia rodziny sie liczy i dobrze by bylo, aby oni przyklaskiwali Waszemu zwiazkowi, ale to nie powinno miec decydujacego znaczenia... W koncu to Jego zycie i uczucia, a te chyba byly do niedawna bardzo sprecyzowane:dry:...

Wiem, ze roznice religijne, to ciezki orzech do zgryzienia, ale przeciez wiele par daje rade. Mojemu Ahmetowi takze odradzano: "bo to tylko klopot":szok:, ale On jest stanowczy i nie daje narzucac sobie, czyjegos zdania:-p...

Nie daje Ci jakis madrych rad, bo takowch nie mam - zdecydowanie latwiej byloby, gdyby Jego Rodzice mieli Cie okazje nieco lepiej poznac. U mnie tak wlasnie bylo i dzieki temu sa chyba pozytywnie nastawieni do calej sprawy:tak:... Mam nadziej, ze milosc Twojego Lubego do Ciebie jest na tyle silna, ze pozwoli mu przeciwstawic sie rodzinie... Powodzeniaaaa:-D
 
przedewszystkim co z niego za chłop , skoro był zakochany chiał ciebie , doskonale wiedzial kim jestes , a teraz jestes Haram , o dziewczyno po co masz na niego wpływac , narzucac sie mu ,skoro on rozchwiany jak horagiewka nawietrze jest , dzieciuch poprostu , bo mamusia , bo tatus ??
to on jest najwarzniejszy i toco on chce , a niejego rodzina
u nas tez rodzina była przeciwna , ale to A. stuknoł noga i powiedzial , dośc to moje zycie i robie wnim co chce
jest tu juz ponad rok u mnie , a rodzina paczki wysyła i pytaja sie jak ma sie ich córeczka[ mowiac o mnie]
on sie postawił oni musieli akceptowć


Ewika ja ci powiem dobrze , skoro on nie jest pewny itp. i sie kiwa jak horągiewka , wierz mi ja bym go olała i nic nie chcia od niego ,niech sie buja i se szuka żony odpowiedniej dla rodziców ..........
 
No Renia - czasem az zal, ze sie nie ma takiego ostrego jezyka, jak Ty... hihi Dosadnie, nie powiem, ale prawdziwie:-(...

A co tam u Was - cisza tu jak makiem? Jak sie "chowa" Sebus:-D? To juz przeciez "duzy chlopak"...hihi Buzka
 
Shira kotuś mnie do ostrego jezyka to daleko heheheh, a to to tak sie uniosłam , bo po co dziewczyna ma sie narzucać , błagać , przekonywac , a on co??? kim jest ?? zdania niema?? wczesniej była dobra teraz est Haram??? ehhh szkoda gadać , dlatego radze olac go i juz...........

Sebuś ehhh mój sebuś w niedziele juz roczek - ale leci czas , a nie wierzyłam Idealnej jak mówiła , ze zleci ehhh
rzadzi ,terroryzuje całym domem heheheh
 

Załączniki

  • Zdjęcie000.jpg
    Zdjęcie000.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 46
  • Zdjęcie015.jpg
    Zdjęcie015.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 51
reklama
O kurczaki Sebuć ma już roczek?????????????? Jak ten czas leci, a pamiętam jak pisałaś zaraz po porodzie Renia:tak:
Całuj tego małego przystojniaka ode mnie z okazji urodzinek:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry