reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Twoj maz mial szczescie, ze znalazl taka prace, moj to szkoda gadac...
Czesto jezdzicie do Turcji? Ja bylam z malym w styczniu... pojechal i od razu przestawil sie na turecki, bylam zdziwiona, bo jak przeprowadzilismy sie do Polski to troche trwalo zanim zaczal "normalnie" rozmawiac z moimi rodzicami hehe...
 
reklama
Witam Was serdecznie!
Tak jakoś się potoczyło, że ja również mam męża Turka i powiem wam szczerze, że nie zamieniłabym go nawet na najlepszego Polaka. Właśnie czekamy z niecierpliwością aż nasz "mixuś" przyjdzie na świat ! Już nie mogę się doczekać lipca! Mój mąż jak narazie ma przykre doświadczenia z Polską, a właściwie z polakami :-(!!! Przez nietolerancję i rasizm strasznie zraził się do Polaków! Stara się być zawsze pogodnym ale widzę, że w środku się dręczy i już nie chodzi do pracy z taką przyjemnością jak na początku! Może jak Fatih przyjdzie na świat to mu poprawi humor:confused:. Fajnie słyszeć,że waszym mężulkom idzie dobrze!

Pozdrawiam!



 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!
Gagusia_30 gdzie mieszkacie jesli mozna wiedziec? Moj maz ma z Polakami podobne doswiadczenia co Twoj. Czasem czuje wyrzuty sumienia, ze go tu za soba "przyciagnelam" :-(
 
ale Wam fajnie Dziewczyny - mieszkacie w Polsce:-) Tez tak bym chciala, tyle, ze jest we mnie obawa o podobne wyrzuty sumienia, jakie Toba Kelebek targaja:-(...

Wiem, jakie sa obiegowe opinie na temat Turkow w Polsce i nie chcialabym, aby Ahmet mial z tego typu komentarzami do czynienia:no:. Chcialaoby sie wierzyc, ze tego rodzaju zachowania prezentuja ludzie malo obyci, niewyksztalceni, ale niestety to nie jest prawda. nawet Ci, po ktorych spodziewc by sie mozna akceptacji i braku generalizowania, potrafia zranic do zywego:baffled:. A na postepy w tej sferze pewnie trzeba bedzie jeszcze dlugo czekac...

Mam nadzieje, ze Wam sie w Polsce ulozy i ze na Waszej drodze pojawia sie zyczliwi ludzie, dla ktorych pochodzenie nie jest miara wartosci czlowieka:happy2: - trzymam kciuki - pozdr;-)
 
Witam Kelebek! Mieszkamy jakieś 90 kilometrów od Wrocławia w małym miasteczku. Jak mój mąż zobaczył moją "rodzinną wioskę" to się lekko przestraszył i spytał jak ja mogłam tyle lat tu mieszkać:-D, gdyż on sam pochodzi z Istambułu! No cóż jakbym miała wybierać to pewnie byłabym teraz na Wyspach Kanaryjskich;-), na szczęście już się przyzwyczaił! Pozdrawiam!

 
Ostatnia edycja:
hehehe... to mi przypomnialo mojego meza... jak przyjechalismy do Sopotu to jego reakcja byla podobna :-) Moj pochodzi z İzmiru, no ale powoli powoli przyzwyczaja sie do zycia "na wsi" ;-):-D
 
reklama
Bylam, bylam - juz 3 razy i jade kolejny, tylko nie wiem jeszcze, czy do Izmiru, czy Istanbulu:tak:

A z tym poznaniem, to taka "naukowo - romntyczna" historyjka... buahaha Zartuje oczywiscie:-D! Spotkalismy sie w Grecji, na Kracie - Mediterranean Agronomic Institute of Chania - urocze miejsce:-p... On "robil" tam magisterke, a ja pojechalam na polroczna wymiane studencka "Erasmus". No i tak trwamy juz razem od ponad 4 lat, niestety wiecej na odleglosc, niz razem:-(...

A z Wami jak to bylo? - i jak doszlo do przeprowadzki? nie podobalo Ci sie w Izmirze:sorry:? buzka​
 
Do góry