reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Ja pojechalam na wakacje do İzmiru, do mojej cioci, ktora ma meza Turka. Pewnego dnia wpadla do nich sasiadka ze swoim synem no i tak sie poznalismy :-) Po slubie zamieszkalismy w Turcji, ale jakos nie potrafilam przyzwyczaic sie do zycia w tym kraju. Zawsze kochalam Turcje, bardzo mi sie tam podoba, ale zrozumialam, ze nie dam rady tam zyc, ze moge tam jezdzic jedynie na wakacje. Poza tym byly tez male problemy z tesciowa. No i przeprowadzilismy sie do Polski. Jestem wdzieczna mojemu kochanemu mezowi, bo zostawil swoj kraj, dobra prace, no i przede wszystkim matke, z ktora jest bardzo zzyty. Mam nadzieje, ze jakos nam sie tu w Polsce ulozy, bo nie chce miec wyrzutow sumienia (narazie troche je mam :-().
A Wy co planujecie? Jak bedzie z ta Wasza miloscia na odleglosc? Jesli mozna wiedzic oczywiscie :-)
 
reklama
A pewnie, ze mozna..:-D:-D:-Dhihihi

Otoz, u nas to tysiac pomyslow na minute:szok::szok:. "Chwilowo" w rozlace, bo moj Ahmet dostal dosc interesujaca oferte pracy w Istanbule i chyba szkoda byloby z tego rezygnowac, a na pewno warto poczekac przynajmniej do oficjalnych rozstrzygniec;-). Ja od 3 lat mieszkam w Anglii i tutaj wlasnie "przesiedzielismy" wspolnie 1,5 roku, po czym Ahmet musial wracac i odbyc sluzbe wojskowa w Turcji:-(. Teraz czasem "chodzi" nam po glowie wiza partnerska, ale do konca nie jestesmy pewni, czy chcemy na stale osiasc na Wyspach, wiec tak troszke w rozdarciu:baffled:.... to tak po krotce:-p pozdrawiam
 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja

życzy Kasia








 
Witam:)
w tym całym zamieszaniu nie miałam czasu buszować po necie, ale uwaga uwaga ogłoszenie: 2 kwietnia mój Brązowy ukończył ( a w sumie ukończyliśmy) wojskową służbę zasadniczą:-):-):-), od wczoraj papiery o wizę leża w Konsulacie:tak:
Dziewczyny no to teraz bardzo Was proszę o kciuki, decyzja ma być za ok 7 dni, ja chyba na zawał padnę wcześniej:szok::szok:
 
Trzymam kciuki... napewno bedzie dobrze :tak::-) Pamietam jak Moj byl w wojsku i przyjezdzal do mnie z Ankary do İzmiru na jeden dzien... Boze jak to dawno temu bylo :-);-)
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
reklama
Witaj Justa,
mieszkam w Antalyi i mam 14 miesieczne dziecko,wiec jestem w temacie karmienia malucha:).
Otoz nie ma w Turcji Bobovity,ja osobiscie sprowadzam z Polski,poprostu albo sama przywoze,albo ktos ze znajomych jak sie do nas wybiera dostarcza nam zapas.Jest Milupa-moja Mala najbardziej lubi zwykla ryzowa kaszke z wanilia i cynamonem,jest tez Bebelac-wybor niby duzy,ale wydaje mi sie,ze kaszki sa mniej smaczne niz nasza Bobovita,poza tym mam wrazenie,ze sa mniej ekonomiczne-wiecej trzeba wsypac kaszki,zeby uzyskac podobny efekt.Sa jeszcze ze 2-3 inne firmy-Hero...i cos tam jeszcze.Hippa spotykam rzadko,ale moze tez i niezbyt dobrze szukam,bo musze przyznac,ze poza kaszkami mlecznymi i sokami owocowymi Milupy,nie korzystam z gotowych produktow,poprostu jest tutaj taka dostepnosc warzyw i owocow,ze szkoda tego nie wykorzystac i poprostu sama gotuje dla Malucha.
Kaszki przygotowuje na mleku modyfikowanym nawet jak jest napisane,ze mozna na wodzie i tu w Turcji jest ogromna wygoda,bo mozna kupic smaczne,czesto smakowe mleko(bananowe,bananowo-miodowe) w 500 ml kartonikach,dostosowane do wieku dziecka.
Pozdrawiam Cie serdecznie!
 
Do góry