reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Dziewczyny ale ten czas leci:-)
Gosia pamiętasz jak jeszcze niedawno mnie pocieszałaś, że Tobie już minęła połowa i mnie też minie, a tu już za 8 dni Twój Turasek wyląduje w Polsce:rofl2:
Renatko Ty też dopiero co pisałaś że Sebuś spać nie daje a zanim się obejrzymy będą za nim dziewczyny biegać;-)

Gosia a jak tam Twój kac?:szok::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Pisałam już na Salam ale tu też napisze. Chodzi o to ze nasza "kochana" poczta polska strajkuje a ja muszę dość pilnie wysłać list z pytami CD do Turcji. Macie może jakiś pomysł jak to zrobić żeby ominąć czekanie aż pocztowcy wezmą się do pracy??:zawstydzona/y:
 
İlona - DHL - polecam, bo sama dla nic pracujeeee;-);-);-)! A tu w Turcji bardzo popularne, moze wyjdzie nieco wiecej, jak poczta, ale jak wazne, to warto:-D...

Ja juz sie pakuje - oj bedzie jutro lzawo:-:)-:)-(... papa i 'napisania' juz z Anglii
 
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie poczty:tak:
Inpost działa tylko w kraju niestety:-( ale jeśli poczta nie ruszy to spróbuje z DHLem.
Jeszcze raz wielkie dzięki wam kobitki za rady;-)

Gocha już tylko 7:-D Ty dni ja tygodni:-):-):-)yuuuuupi
 
reklama
Do góry