reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

nie lubie siebie pokazywac oooooooooooo takie małe , A. robił na zapleczu w mojej pracy , juz w ciąży , po jego przylocie do polski -
 

Załączniki

  • Zdjęcie000.jpg
    Zdjęcie000.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 49
reklama
to lipiec zaraz po powrocie z alanya
 

Załączniki

  • y1pYtghxY5TysykNYYgoGI0BdtrjswQr3BZuixrayh5tkE9ffAk9Gv1SFX28KanIcWOtkZzRrxg2BQ.jpg
    y1pYtghxY5TysykNYYgoGI0BdtrjswQr3BZuixrayh5tkE9ffAk9Gv1SFX28KanIcWOtkZzRrxg2BQ.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 63
Ejjj noooo, dziewczyny, maz Ideal Ask wyglada jak Tarkan na niektorych zdjeciach, wiec moze dlatego twarz wydaje sie znajoma... No przynajmniej mi sie tak skojarzyl:laugh2:... Co do dzieciaczkow - to super- pozazdroscic:tak::tak::tak:!!! przylaczam sie do gratulacji;-).
Aureaola, Ty blondynka jestes:baffled::baffled::baffled:????? Jezuuu, a ja sobie wobrazalam Ciebie co najmniej jako szatynke, a nawet i brunetke:-D:-D:-D! A to Ci niespodzianka:rofl2::rofl2:!!!!
 
hahahaah blądynka platynowa od urodzenia od 7 latek z dotatkiem czerwieni hehehe zwykła normalna dziewucha , głupia czasem i szalona , pomimo wieku hehehe - nie słuchac Gosi , to areobik tak na nią dziala hehehe
 
reklama
Ale z Was małpy...;-) Znów mi to zrobiłyscie!!! Na chwilę Was spuścić z oka i już! Pińset postów, zdjęcia...a ja teraz muszę NADRABIAĆ!
:-)

Ale sie dowiedziałam, że Idealna poślubiła Tarkana...:eek: I się nie chwali.:eek:
Dziwna jest. :-p Mogła by nam autografy załatwić :-D


Zdjęcia śliczniusie (że będę taka slodka:-p). Mnie też Aureolka zdziwiła sowją fizjonomią. Nie wiem czego się spodziewałam, ale...co innego "znalazłam".
Masz w sobie dużo ciepła, Aureola. To mnie uderzyło. I się ledwo zdołałam podnieść i usiąść na fotelu:-p:laugh2:

Zaraz zobaczę co Wy tam jeszcze nawypisywałyście...
 
Do góry