reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Dobry wieczór! Majunia już śpi, bo nie spała na dniu, bez monia ciężko jej zasnąć w dzień, ale nie marudzi,nie płacze więc nie jest źle.
agacjone GRATULUJĘ!!!!!! super wieści.
gosiula ja tez miło wspominam ciąze, to taki fajny czas, czułam się nienajgrzej,więc było miło:-)
małalinka i rachel pod koniec, to najciężej jest, ja nie mogłam się doczekać, aż dzidzia się pojawi, te ostatnie chwile wypoczywajcie,bo później ciężko będzie o chwilę ciszy i spokoju:-D, no i śpijcie do woli...:tak:
 
reklama
Dobry wieczór!:-)
Moja Mała to dzisiaj nam dała troszkę popalić...jakaś taka marudna była- może dlatego że króciutko spała w południe...Jeździliśmy dziś troszkę pooglądać wózki i zastanawiam się między baby design trip a mini...zapewne jutro pojedziemy kupić- oba mi się podobają ale trzeba się zdecydować ;-)
Jejku gonia naprawde Ci zazdroszczę- moja niuńka od piersi też się sama odstawiła ok 7 miesiąca ale z moniem jakoś tak łatwo nie idzie:-:)-:)-(
gosiula ja też milo wspominam ciążę...jak czytam te wpisy dziewczyn to jakoś tak coraz więcej myślę na ten temat ;-)
kiwanczuk a w jakim wieku córcia sama zrezygnowała ze smoka? myślisz że przeważają ciężaróweczki ? - hmm chyba jednak mamuśki bez brzuszków :-D a niedługo i nasze koleżanki z brzusiami do nas dołączą :-)
agacjone23 również gratuluję!!! jak są mdłości to zapewne nie bez powodu i pewno drugi test tylko potwierdzi to co już wiesz.
małalinka i rachel dbajcie o siebie i jak to któraś z dziewczyn napisała wypoczywajcie te ostatnie chwile...a co do samotnych i dalekich spacerow to lepiej już sobie odpuścić bo to nigdy nie wiadomo;-) lepiej gdzieś w pobliżu domku się kręcić:-D
Dobra koniec tego pisania.Zmykam pod prysznic i odpoczywać.
Buziaki dla wszystkich ;-)
p.s. a tak wogóle malalinka i rachel macie już wybrane imiona dla waszych bobasków- nie wiem czy padlo już takie pytanie ale jakoś nie mogłam się doczytac. ?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny! Chciało by się spać i wypoczywać, ale ja to jakaś dziwna jestem, pół nocy chodzę i usnąć nie mogę, a jak już przysnę to zaraz się budzę do wc, takie sesje 2 godzinne mam na sen w nocy, a w dzień widzę bakterie i roztocza gołymi oczami i ciągle bym sprzątała... Porobiło mi się w tej ciąży ;-) Czasami w dzień sobie utnę małą drzemkę.

edit_p u nas będzie Jaś, na każdym usg chłopak wychodził i ja się od początku jak test zrobiłam nastawiłam na synka, więc nawet nie mamy imienia dla dziewczynki, gdyby nam dzidziuś niespodziankę zrobił i się okazał kobitką ;-) Jaś to imię po dziadku mojego męża. We wcześniejszych pokoleniach u nich co drugi był Jan, więc robimy powrót do tradycji :-)

W mojej rodzinie ani wśród znajomych nie ma małych dzieci, najmłodsze dziecko mojej kuzynki ma 2 latka, potem już same w wieku szkolnym więc się cieszę że do Was trafiłam, w razie czego będzie kogo zapytać o radę w kwestii karmienia, smoczków itp.
 
Agacjone23 GATULUJĘ!
Nie będę dużo pisać bo mam dziś zły dzień.
Do wieczora kawał czasu trzymajcie dziewuszki kciuki żebym dotrwała do końca dnia. Mam nadzieję i życzę wszystkim udanego popołudnia!PA!PA!
 
Majunia wreszcie śpi, troche gorzej wychodzi jej zasypianie w dzień bez monia, ale nie ma tragedii, najważniejsze,że monio wyeliminowany!
gosiula trzymam kciuki, żebyś przetrwała ten "zły dzień", daj znać jak minie:-) ja też takie miewam:-D
rachel Jaś to ładne imię,mój dziadek to też Jan, wcześniej dla chłopca miałam zarezerwowane Kubuś,ale teraz bardziej podoba mi się Jaś.Spokojnych nocy Ci życzę!
Zajrzę do was później
 
hej
moj mąż ma na imię Jan....:-D i ś.p dziadek tez miał..

a więc kochane moje...godzine temu robilam drugi test i tez wyszla blada druga krecha..wiec mysle ze jestem i teraz szukam lekarza bo do pierwszego nie wróce...szukałam inf. na tem,at tej nowocień ale nic nie znalazła....mysle o ciszku lub stępniewskim...na poczatek sprobuje na nfz....zobaczymy jak bedzie kicha to przeniose sie prywatnie...\

slyszała któraś z wan o w/w lekarzach???????????
 
Wiem, że są na Focha gabinety lekarskie - ginekologia i położnictwo, zapytaj tam. To jest w tym nowym budynku na piętrze, na dole jest drogeria. Po przeciwnej stronie domu handlowego Senior. Byłam tam wczoraj pierwszy raz. Tam przyjmuje wielu ginekologów, to może i robią. Mam tel. 48-362-57-19 zapytaj.
 
Witam mamy z brzuszkiem, jestem tutaj nowa :zawstydzona/y:
gdzie polecacie szkołę rodzenia. Jestem w 21 tygodniu ciąży, więc zaczynam się co nieco dowiadywać.
Proszę podpowiedzcie, gdzie chodzicie, albo gdzie będziecie chodzić
Może świeże mamy też coś podpowiedzą.
Jestem w pierwsze ciąży i się wszystkiego obawiam :szok:
 
reklama
Witam
Ja już blizej niż dalej , ale bardzo sie boje , tym bradziej że wiem co mnie czeka, bo to mój drugi porod. Dziewczyny , czy ktoraś z was rodziła może na Tohtermana?? napiszcie prosze , co i jak. Waruniki napewno lepsze na JÓzefowie , ale coś poza tym ...
 
Do góry