reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Radomia :-)

Netka ja Skaryszew. :tak:
Żartujesz?!!:shocked2:Ja się tam urodziłam i chodziłam do podstawówki.A dorastałam nieopodal bo w Kobylanach.Dopiero od 98r mieszkam w Radomiu.Kurczę ale ten świat mały!!!
A nie odpowiada Ci dr.Puton.Ja osobiście bardzo miło ją wspominam.Co do Maroszyńskiego to mam trochę inne zdanie niż Ty,ale to nieważne.
Pozdrawiam:-):-):-):-)!
 
reklama
Żartujesz?!!:shocked2:Ja się tam urodziłam i chodziłam do podstawówki.A dorastałam nieopodal bo w Kobylanach.Dopiero od 98r mieszkam w Radomiu.Kurczę ale ten świat mały!!!
A nie odpowiada Ci dr.Puton.Ja osobiście bardzo miło ją wspominam.Co do Maroszyńskiego to mam trochę inne zdanie niż Ty,ale to nieważne.
Pozdrawiam:-):-):-):-)!


No proszę, a ja wychowałam się u dziedków w Odechowie, to pod Skaryszewem, jaki ten swiat mały:)
 
Ja polecam dr. Golinskiego bardzo mi pomógł w szpitalu, miałam bardzo troskliwa opiekę. Teraz wykryto u mnie torbiele na jajniku, i tez musze się troche poleczyć.
Trzymac w kciuki, aby wszystko było dobrze
 
hej kobietki!!:-)

sewa, z tego co wiem, to zkatarem nawet jest wskazane chodzic po dworze, tym bardziej jak ladna pogoda! zdrowka wam zycze!
a co do przecen ciuszkow, to wiem cos o tym. po prostu za grosze mozna kupic fajowe rzeczy! zazdroszcze ci takich okazji, bo w Pl jednak ubrania sa stosunkowo drogie do zarobkow:-(

justyna i j, jak ogolnie znosicie ciaze i kiedy macie termin? wiem, ze justyna gdzies pislala, ale to jescze nie z amojej kadencji i nie pamietam. brzuchy juz duze?:-D

netka, pewnie kubusiowi wietrzna pogoda nie sluzy.zycze poprawy humorku:-)

julitka juz cora odwazniej i czesciej sama stawia kroczki. teraz nawet juz sama przejdzie 5-6kroczkow! ale to wzruszajace:-D
 
:)))

A jak tam Twój mamy Szymuś? Rozrabia?
Jaki on slodki, sliczny, no poprostu cukiereczek:happy2:

Miłego dnia:):-):-):-)[/quote
Justynko
a Szymuś to kto?:-D:-D:-D.
Sewa,Donkat u nas bez zmian.Kuba obudził się,pokrzyczał i znów zasnął.
Dobrze że chociaż tyle śpi!
Właśnie kurier przywiózł mi fotelik.Idę oglądać.
Papa.
 
reklama
justynko imienniczko, wspólczuję ci bardzo. Nie łam się tylko, napewno wszystko będzie oki i ty doczekasz się potomka.:tak::tak::tak:. Trzymam i ja kciuki.
sewa zdrowiejcie.
donkat ,termin mam na 19.02.2009. , tak więc brzusio mały ( 3 miesiąc).Jedyne co mi doskwiera to wieczorne mdłości.Stanowczo stwierdzam , że każda ciąża jest inna.
Pozdrawiam wszystkie z osobna i ściskam mocno.;-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry