reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

witam!!!

dobrze, ze ktoras wymyslila spotaknie po poludniu, bo bysmy sie uipekli

to wy na klęczkach się kochacie? :-p:-p:-p:-D:-D:-D ;-)

:baffled:

nie, ale od rozkladania nog, tez uda bola:-D:-D:-D

Właśnie wysłałam mojego M do Niemiec.
I biedny M jedzie jakieś 1500km w jedną stronę żeby pokazać auto niemieckiemu urzędnikowi w 15 minut i zaraz wracać z powrotem.
Zobaczymy jak będzie wyglądała nasza nocka bez M. Mam nadzieję że szybko zleci.

oj, biedaczek. i to sam w taka daleka podroz. mam nadzieje, z ebedzie spal po drodze. to chyba gdzie na drugim koncu Niemiec, skoro az 1500km w jedna strone




do zobaczenia po poludniu!!!!!!!!!!!
 
reklama
sewa Trzymaj się!
donkat hmm, i jeszcze powiedz że zakwasów od tego kochania dostajesz :p To może Wy za rzadko trochę , co???? :-D
dobra, czas się przygotowywać do wyjścia, bo chyba ja jedyna przybędę pieszo i mimo że mam najbliżej to najdalej :-)
-j- jak by co to jedną Twoją pociechę na swój paragon wziąć mogę, bo przecież Antka mi nie policzą bo i tak się tam nie będzie bawił :-)
 
Byłam kochane ale o 14. Więc z pewnością na spotkanko się nie załapałam, Jakbym was widziała to bym podeszła, chociaż nie mam pojęcia jak wyglądcie :D
 
czesc dziewczynki

przepaszam ze pare dni sie nie odzywalam ale pracy mialam duzo i julke mialam chora od poniedzialku wiec juz wieczorem sily mi braklo do pisania,mala miala znowu zapalenie jamy ustnej,bardzo wymiotowala,a teraz ma lejący katar i wytrzymac sie nie da,siadlam do kompka bo spi

zaluje ze nie dopatrzylam wczesniej ze mialyscie spotkanko,bo wczoraj siedzialam po poludniu z nią w lesniczowce

poza tym w domu tez troszke klopotow wiec nawet ten urlop mnie nie cieszy

caluje Was wszystkie
 
witam!!!

chyba bedzie padac, bo moje dziecko juz padlo na drzemke:szok:

oj, jakos nie ciagnie mnie dzis do sprztania:zawstydzona/y:

jutro jak mamy wszyscy czas, to ma byc chlodno i nie pojedziemy nad wode:crazy:

Dziewczynki zagladam sie pozegnac, bo juz pewnie nie uda mi sie wejsc na BB. Jutro o 4:00 rano ruszamy do Polski. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Papatki!

czekamy!!!!!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A jeszcze ogolić się musi ten mój chłop...

nieogolonych nie wpuszczali:-D:-D:-D:rofl2:

Dziewczynki spotkanko super:tak:, tylko miejsca siedzące by się przydały. Starość nie radość...A poza tym moje spóźnienie... :zawstydzona/y:Echh.. przepraszam jeszcze raz, że nie zdąrzyłysmy pogadać:-(...

ja pomyslalam, ze musimy sie kedys umowic same, bez dzieci na jakas kawke (-j-, usamodzielnij chlopa;-)), bo tak to nigdy normalnie nie pogadamy.
fakt, ze wczoraj wszystkei razem krotko bylysmy, ale i tak ja glownie biegallam za Julitka, niekat za Marcelkiem, wszedzie wrzawa...a w dodatku nie zrobili lawek dla emerytek;-):-D
wracajac mialam wyrzuty sumienia, ze nie zostalam dluzej, ale jednak dobrze zrobilam, bo zanim niunka zjadla, rozpakowalysmy zakupy, wykapalysmy sie, to juz szla spac:sorry:

Byłam kochane ale o 14. Więc z pewnością na spotkanko się nie załapałam, Jakbym was widziała to bym podeszła, chociaż nie mam pojęcia jak wyglądcie :D

ja w razie czego mialam ucho wyczulone na imie: Malgosia:-). po dzieciach bysmy sie znalazly

filwinko, wrocil M caly i zdrowy?
 
reklama
czesc dziewczynki

przepaszam ze pare dni sie nie odzywalam ale pracy mialam duzo i julke mialam chora od poniedzialku wiec juz wieczorem sily mi braklo do pisania,mala miala znowu zapalenie jamy ustnej,bardzo wymiotowala,a teraz ma lejący katar i wytrzymac sie nie da,siadlam do kompka bo spi

zaluje ze nie dopatrzylam wczesniej ze mialyscie spotkanko,bo wczoraj siedzialam po poludniu z nią w lesniczowce

poza tym w domu tez troszke klopotow wiec nawet ten urlop mnie nie cieszy

caluje Was wszystkie

oj, wszystko na raz:-(
moze powoli sie sytuacja wyklaruje i nie bedzie tak zle

zdrowka dla Julci!
 
Do góry