reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dobry
pogoda do bani, cisnienie niskie, spie prawie na stojaco

Krycha moja mama miala problem z molami ale zwalczyla je zawieszkami w szafach i drewnianymi kulkami porozkladanymi po domu, ja tez zaczelam porzadki w szafach, chowam ciuchy zimowe, masakra nie wiedzialam ze mamy tyle tego :-D

wielkie gratulacje dla Agnieszki, niech malenka zdrowo rosnie

Aga gobrze ze mala troche lepiej, masz jakies leki dla niej, wegiel czy smecte? oj sporo tego mam na tego typu dolegliwosci, moi chlopcy czesto przynosili te swinstwa do domu, jakby co daj znac ..
a nie dziekuj niech sie mała bawi (ja pozbylams ie kolejnego sprzetu z zagraconej bawialni) cieszy mnie, ze Dawid w koncu sie zdecydowal oddac komus swoje skarby i spoko wodza dzisiaj znowu cos wynalazl ze to bedzie prezent dla Majci, zreszta od rana obaj o niej gadaja :-D

Madziakowalik chyba nie ma słów odpowiednich do takiej sytuacji, straszne, ze takie tragedie maja miejsce


musze na poczte, cholera zaginał mi list jaki wysylalam zaraz przed wybuchem tego wulkanu, nei wiadomo gdzie jest, najpierw niby dotarł do warszawy dzisiaj mi powiedzieli, ze gdzies popłynął, cholera niech go szukaja, nie usmiecha mi sie znowu do dublina po pieczatki jechac wrrr :baffled:

milego dnia
 
reklama
Ufff, jednak z tym katarem to fałszywy alarm, ależ siem cieszę :-D:-D:-D:-D:-D To jednak tylko i wyłącznie alergia, ufffff....

Madziakowalik, to straszne... (*)(*)(*)


No i bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady, już wiem z czym do... moli ;-):-D:-D:-D
 
Witam sie


Alex2339, zmeczenie w końcu minie ;-), choć dobrze pamiętam jeszcze tą niemoc... Najważniejsze, że zbytnio dolegliwości ciążowe Cię nie męczą :sorry2:! A jak Twoje strasze dzieciaczki? Cieszą się, że będą miały rodzeństwo?



Mam taka nadzieje ze to zmeczenie wkoncu minie bo nawet jak usiade na chwile na kanapie to zasypiam a poptem wszystko robione jest na ostatnia chwile.
A mdlosci to mi chyba juz minely ( nie zapeszajac )
A moje dzieciaki to sie ciesza caly czas mnie po brzuchu dlaskaja.
 
Filpi kolezanka dala mi saszetke smecty zobaczymy czy podziala.....a i Maya chetnie ja pije....az sie zdziwilam....
moje dziecko wyspane obudzilo sie przed wyjazdem do szkoly i zjadlo po powrocie ziemniaczki z marchewka i groszkiem:)uffff chyba idzie ku lepszemu:)ale poza tym wszyscy w domku ok;) wiec napewno to nie rotawirus:)
no nic.....lece bo znow kupol....w szystko do przebrania:(:(:(:( juz 5 raz dzisiaj:(
 
a moja malenka wlasnie zasnela czas dla mnie zrobilam sobie zielona herbatke i czekam na m . faktycznie nie ma slow na taka tragedie . mam nadzieje , ze jutro bedzie lepsza pogoda i potrzebuje sloneczka :) .
Aga irlandia mam nadzieje ,ze malej przejdzie szybciutko . ja swoja zaszczepilam dodatkowo na rotawirusy .
 
Witam.Aga nie chcę Cie martwic ale jak Igor mial rotawirusa to u nas nikt dzięki bogiu nie chorowal wiecej ale lekarze byli na 90% pewni ze 2 tyg pozniej wszyscy sie pochorujemy.
Madzia po tej wiadomosci lzy stanely mi w oczach.Nie moge sluchac takich historiii bo az mnie serce boli:(
 
dzien doberek :)
ale tu cisza jest dzisiaj . ide wypic kawke Maya spi wiec musze sie ogarnac bo pozniej musze isc pozalatwic do banku :/ . milego dnia. Wiem Kasia ja sie wczoraj przez ta wiadomosc okropnie zdolowalam.
 
dzień doberek.pogoda okropna-pada i wieje.psa bym z domu nie wypuściła:baffled: do tego nocka w plecy więc nastrój do bańki:nerd:
Agnieszka gratulacje;-)
idę na kolejną już kawę-jeszcze ze dwie i pewnie zaczną mi się trząść ręce ale inaczej nie byłąbym w stanie funkcjonować.nie dość że człowiek niewyspany to ciśnienie takie jakieś dupowate
 
reklama
Do góry