reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam :)
natinke nie martw sie na zapas :) ( moja kochana chrzesnica miala mala wade i skonczylo sie tylko na cwiczeniach ) i rowniez nie wykryli jej wczesniej tylko jakos na rocznym bilansie . nie marwt sie !!!!
sylcia007 no niestety nie kupilam tego chodzika bo nie bylo taki jak chcialam kupic . ale poczekam az m wroci to podjedziemy gdzie indziej . ale za to kupilam jej troche ubran :) .

ide gotowac obiadek i musze zobaczyc m jak milosc :)
 
reklama
Hmmm od czego by tu zacząć...może od tego że nasza ślicznotka jest z nami już od piątku
smile_anim.gif
Wczoraj wróciłyśmy do domu.Mała czuje się dobrze mamusia też hehe
Nasze szczęście postanowiło przyjść wcześniej termin cesarki miałam na wtorek a w piątek o 3 w nocy dostałam bóli potem wody... i o 10.47 urodziła się nasza córeczka(przez cięcie).Dostała 10 pt była faktycznie malutka 2600 bez 20 dag
smile_anim.gif

Za to je za 5 ciągle głodna hehehe
Teraz już wiem co znaczy być szczęśliwą na maxa....
 
AGNIESZKA GRATULUJE DZIDZIUSIA :)))))
dziewczyny dzieki za odpowiedz na moje zmartwienie!!!!!poczekam cierpliwie na te badania!!!i mam nadzieje,ze skończy sie najwyżej na ćwiczeniach!!!!
DROZDUSIA fajnie ,ze o nas pamiętasz :))odpoczywaj ile wejdzie :))
pozdrawiam
 
Witam sie

Dzieki dziewczyny za info

Agnieszko gratulacje


Natink
moja Emilka byla wczesniakiem i terz miala problemy z bioderkami ( ale tobie to dosc puzno o tym powiedzieli ) jezdzilam z nia na rehabilitacje i cwiczylam w domu ale przedewszystkim nosila dwie pieluszki albo dwie tetrowe albo pampers i tetrowa nie bylo to zbyt wygodne zwlaszcza w nocy ale naszczescie wszystko wrocilo do normy.
 
agnieszka-gratulacje i zdrowka dla malej!szybko urosnie..;-)
natinke-nam nurse kazala sprawdzic bioderka u GP,bo jej jedna faldka nie pasowala na nozkach z tylu.GP dala skierowanie do szpitala,gdzie uslyszalam ze wszystko OK :happy: nie martw sie na zapas,bo jak dziewczyny pisza,wszystko da sie jeszcze naprawic:tak:
 
agnieszka moje najwieksze gratulacje :) wiedzialam ze na dniach bedziesz rodzic ale ze az tak szybciutko :) kurcze kurcze ciesze sie bardzo :* Jeszcze raz ogromne gratulacje :)
 
Agnieszka gratulacje!!!!!!!!!!!!dobrze,ze juz w domku jestescie:)teraz ppozostaje Ci cieszyc sie malenstwem do woli:)

no nic.....ja bede sie zegnac juz....Maya marudna jak cholera.....teraz spi.....
dobranoc:)
 
reklama
Agnieszka gratulacje dla Was szczęśliwych rodziców:-):tak: to natura wam spłatała figla :rofl2: A my z Cork dopiero wróciliśmy idę ogarnąć dzieciaki nakarmić napoić i pomyć i pewnie jeszcze wrócę nadrobić zaległości;-)
 
Do góry