reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Kasia wyprany wózeczek? mnie to czeka pożyczyłam od znajomych do tego Disneylandu spacerówkę bo pomyślałam sobie że może jak by się autobusem do Paryża gaznąć to będzie wygodniej i też muszę go wyprać ale jakoś nie mogę:baffled: a w ogóle to humoru nie mam dziś:zawstydzona/y: i wszystko mi obojętne jakoś:sorry2:


kaja wystarczy śrubokręcik praleczka i proszek i gotowe ;P
 
reklama
Kasiu no ja wiem tylko jakoś chęci brak:-( myslałam tez żeby go normalnie pod prysznicem wyprać:happy: ale juz nie dzis ani chyba jutro:baffled: Zmykam dziewczyny udanej niedzieli zyczę;-) Spokojnej nocki
 
widze ze też sppac nie mozesz:p

miłego dnia:))

No tak jakoś wyszło... Nie dość, że Młoda zrobiła pobudkę o 05.45 to jeszcze przemarzłam wczoraj nieco i męczy mnie jakiś katar, ale już wzięłam leki (rutinacee, bo cóż mogę innego) i czekam na efekty - mam nadzieję, że się z nim szybko uporam i nie zarażę Oliwki :baffled:
 
No tak jakoś wyszło... Nie dość, że Młoda zrobiła pobudkę o 05.45 to jeszcze przemarzłam wczoraj nieco i męczy mnie jakiś katar, ale już wzięłam leki (rutinacee, bo cóż mogę innego) i czekam na efekty - mam nadzieję, że się z nim szybko uporam i nie zarażę Oliwki :baffled:

oj bidulko,trzymaj sie:))herbatka z cytrynką i ciepły kocyk:))zdrówka życze
 
oj bidulko,trzymaj sie:))herbatka z cytrynką i ciepły kocyk:))zdrówka życze

A dzięki za radę, póki co ratuję się herbatą z sokiem malinowo - żurawinowym no i kosmiczną dawką ten Rutinacey i muszę przyznać, że nos mi się już odblokował :-), więc z oddychaniem lepiej! Czemu ja sobie leków już w nocy nie zaaplikowałam, hm... Ale cytynę zakupię, nawet kilka i będę pić i pić ;-). No dobra, idę poleżeć troszkę :sorry2:
 
A dzięki za radę, póki co ratuję się herbatą z sokiem malinowo - żurawinowym no i kosmiczną dawką ten Rutinacey i muszę przyznać, że nos mi się już odblokował :-), więc z oddychaniem lepiej! Czemu ja sobie leków już w nocy nie zaaplikowałam, hm... Ale cytynę zakupię, nawet kilka i będę pić i pić ;-). No dobra, idę poleżeć troszkę :sorry2:

zdrowiej kobietko i dbaj o siebie:)))
 
Witam już prawie w formie. Prawie bo ciągle boli gardło, jeszcze lekki katar ale już niedługo może odstawię leki. Za tydzień idę na badania i mam nadzieję, że nic takiego w nich nie wyjdzie.
Krycha Ty tu nie strasz że chorujesz bo qrka z kim na spacer pójdę albo na kawce się spotkam??? Do środy w sumie mam czas lekko busy ale potem to chciałabym się z Tobą zobaczyć więc kuruj się kuruj. Jutro będę w banku więc jak chcesz jakiś lek czy coś ze sklepu jakiegoś to pisz to Ci podrzucę.
Kasia a którą to Sylci brykę dostałaś??Tą dużą czy tą mniejszą?
Miłego wieczorku
 
reklama
Witam już prawie w formie. Prawie bo ciągle boli gardło, jeszcze lekki katar ale już niedługo może odstawię leki. Za tydzień idę na badania i mam nadzieję, że nic takiego w nich nie wyjdzie.
Krycha Ty tu nie strasz że chorujesz bo qrka z kim na spacer pójdę albo na kawce się spotkam??? Do środy w sumie mam czas lekko busy ale potem to chciałabym się z Tobą zobaczyć więc kuruj się kuruj. Jutro będę w banku więc jak chcesz jakiś lek czy coś ze sklepu jakiegoś to pisz to Ci podrzucę.
Kasia a którą to Sylci brykę dostałaś??Tą dużą czy tą mniejszą?
Miłego wieczorku


ta mniejsza:)
 
Do góry