reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ulala...nie bylo mnie wczoraj ,bo neta wcielo ,ale widze ,ze ruch tu prawie zaden:(
DRozdusia kobieto Ty tam wypoczywac mialas ,wiec korzystaj ile sie da:):):)

a u nas juz lepiej.Wczora jFILPI wpadla do nas z lekami dla malej i jest o niebo lepiej:)od wczoraj na razie zero kupek:):):):)i mam nadzieje,ze to juz poprawa na dobre:)w nocy tez juz byla roznica i mala spokojniej spala:) dzieki Ci, dobra kobieto!!!!!!!!!!!!!!
poza tym pogoda nieciekawa jakos tak wieje i za cieplo jakos nie jest:)no ale przynajmniej pranie wyschnie :)
no nic.....bede leciec.....poszperam troche w necie ,poki mala spi:)
milego weekendu zycze wszystkim
 
heja laski a widac ze jest tu czo czytac :p normalnie tyle napisalyscie ze hej :)

a ja dzis w pracy bylam tak wczesnie musialam wstac no ale coz jak trzeba to trzeba :)

buziaczkuje i pozniej wpadne mam nadzieje ze costa tu napiszeta :)
 
sylcia to ja napisze zebys miala co poczytac:-p:-p
zapomnialam ci wczesniej napisac:-p ze przyjechalismy nasza nowa rozowa landrynka do domku od ciebie,a ja nawet nie wiedzialam jak sie to sklada ,jak fotelik wyciagnac,:-D:-D:-D:-D:-D siedzialam i sie glowilam,ale w koncu wymyslilam i sie udalo wszystko zrobic jak nalezy :tak::tak: Lilijka chyba zadowolona z nowego pojazdu ,pierwszy raz jak wsiadla to sie dziwnie rozgladala bo w szarosci nie siedziala tylko w różu a to nowosc dla niej :tak::tak:;-);-);-) wiec skoro ona zadowolona to i ja zadowowlona :-D:-D:-D
 
sylcia to ja napisze zebys miala co poczytac:-p:-p
zapomnialam ci wczesniej napisac:-p ze przyjechalismy nasza nowa rozowa landrynka do domku od ciebie,a ja nawet nie wiedzialam jak sie to sklada ,jak fotelik wyciagnac,:-D:-D:-D:-D:-D siedzialam i sie glowilam,ale w koncu wymyslilam i sie udalo wszystko zrobic jak nalezy :tak::tak: Lilijka chyba zadowolona z nowego pojazdu ,pierwszy raz jak wsiadla to sie dziwnie rozgladala bo w szarosci nie siedziala tylko w różu a to nowosc dla niej :tak::tak:;-);-);-) wiec skoro ona zadowolona to i ja zadowowlona :-D:-D:-D

aaa widzisz ja nie pomyslalam nawet aby wam pokazac co i jak ;/ pizdusia jestem :)))) ale dobrze ze wiesz co i jak Mam nadzieje ze zadowolona jestes ... :) pamietaj kolka mozna zablokowac wozek sobie wypierz czy cusss bo on nie uzywany byl, no i mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowal :)


[QUOTE] Sylcia ja bym tu na ruch nie liczyla,wszakze weekend sie zaczal:) [/QUOTE]

nooo a widzisz calkowicie zapomnialam o weekendzie :p
 
dzien dobry:) sylcia woz juz wyprany i zmontowany :) wszystko ok ,tylko musze sie nauczyc go prowadzic ,bo caly czas nogani wale w hamulec ,ale mam nadzieje ze to kwestia czasu i bedzie ok :)
lece na sniadanko :) mielego dzionka mamki :)
 
Kasia wyprany wózeczek? mnie to czeka pożyczyłam od znajomych do tego Disneylandu spacerówkę bo pomyślałam sobie że może jak by się autobusem do Paryża gaznąć to będzie wygodniej i też muszę go wyprać ale jakoś nie mogę:baffled: a w ogóle to humoru nie mam dziś:zawstydzona/y: i wszystko mi obojętne jakoś:sorry2:
 
reklama
Do góry