reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

AGA Adusia też dziś była taka marudna ,ze jej nie poznawałam dzisiaj!!!przechodziła samą siebie!!!masakra jakaś!!!!!!!!na szczescie juz spi...
MADBEBE a jak małą badali w tym szpitalu??usg??a i odrazu z tym skierowniem Cie przyjeli??
buziaki
 
reklama
dobry wieczorek :) agnieszka ogromniaste gratulacje dla szczesliwych rodzicow!!!!:))) i buziaczki dla NOWEJ OBYWATELKI!! :)))cieszcie sie soba:) zdrowka:)

zapomnialam wam laski napisac jak to dzisiaj wjezdzalam z ogrodu do domu wozkiem i mi sie kolko wylamalo!!!:szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled: normalnie trojkolowca mam!!!:dry::dry::dry:

dobranocki :-D
 
Dzień dobry! Niewyspana jestem dzisiaj :baffled: i widzę pogoda do kitu to cały dzień taki będzie... I jeszcze jakiś nerw mnie dziś dopadł :oo2:, chyba zaraz meliski sobie zaparzę!

Aaaa, miałam Was zapytać - znacie jakieś sprawdzone sposoby na mole? Zalęgło się to cholerstwo u nas i mi lata i lata, no :unsure:... W bojlerowni już dywanika nie ma i teoretycznie jeść nie mają co, ale... Wczoraj też przetrzepałam (niestety jedną tylko, bo przy Oliwce robota wolniej idzie) szafę (przy okazji zrobiłam porządki w ciuchahc Młodej) i tam nic nie znalazłam. Jeszcze mi druga została, ale to zostawię sobie już na sobotę! Na pewno siedziały sobie (i pewnie jeszcze nie jeden siedzi) w wykładzinie, ale tej to już nam nie usuną. No i jak tego badziewia latającego się pozbyć? Help :huh:...

krycha a no wypadzik byl udany :) Nadinka sobie po raczkowala po placu po hustala sie :) posiedzielismy troszke na kocyczku :) tylko szkoda ze tak pozno bylismy juz malo dzieciaczkow bylo no ale wczoraj pozno z pracy przyszlam ;/

Najważniejsze, że w ogóle udało Wam się pójść :tak: i powiem Ci szczerze, że my z Olwiką też staramy się chodzić wtedy jak jest mało dzieci, bo przynajmniej nie muszę się martwić, że Młodej się coś przez przypadek stanie, bo jak już starszaki są to jest kosmos :szok:

krycha avatara trzeba zobaczyc na blu-ray - cos pieknego a kolorki

Na pewno masz rację, ale nie posiadam, więc oglądałam na tym co mam ;-)... W sumie nie przepadam za takimi filmami, ale oglądnęłam i zdanie sobie wyrobiłam, a raczej potwierdziłam, że to nie to "co tygryski lubią najbardziej" :-p;-)

dzien dobry kochane:)
bylam dzis na bilansie z małą i wszystko dobrze poza biderkami,mam iść z nią na dodatkowe badania :(
miało, któreś z waszych maleństw taki problem???mam się przejmować??juz sie przejmuje w sumie...

Bardzo się cieszę, że z Adunią wszystko w porządku! No i nie martw się na zaś z tymi bioderkami, bo i to może być tylko fałszywy alarm - w każdym razie mocno trzymam za to kciukasy :sorry2:!

dzień doberek kobietki:-)
Natinke trzymam kciukasy żeby ta wada nie była duża i skończyło się na ćwiczeniach:tak:
a mnie jutro czeka kolejny pogrzeb:-( zmarła babcia mojej bardzo dobrej koleżanki ze szkoły.to była wspaniała kobiecinka:sorry2:
mam nadzieję babeczki że u was wszytko w porządku,dzieciaczki zdrowe i w ogóle.... pogodę zapewne macie super bo w PL dziś zimno jak jasna cholercia:baffled:

Czarna seria czy co... Strasznie mi przykro... No i tu pogoda sie schrzaniła bym powiedziała :dry:! Wypoczywaj, naładuj baterie i wracaj do nas ;-)

Hmmm od czego by tu zacząć...może od tego że nasza ślicznotka jest z nami już od piątku
smile_anim.gif
Wczoraj wróciłyśmy do domu.Mała czuje się dobrze mamusia też hehe
Nasze szczęście postanowiło przyjść wcześniej termin cesarki miałam na wtorek a w piątek o 3 w nocy dostałam bóli potem wody... i o 10.47 urodziła się nasza córeczka(przez cięcie).Dostała 10 pt była faktycznie malutka 2600 bez 20 dag
smile_anim.gif

Za to je za 5 ciągle głodna hehehe
Teraz już wiem co znaczy być szczęśliwą na maxa....

Ależ Wam Maleńka niespodziankę zrobiła :-D:-D:-D! Moje ogromne gratualcje!!! Oby się zdrowo chowała i dużo radości Wam dawała :rolleyes2:

zapomnialam wam laski napisac jak to dzisiaj wjezdzalam z ogrodu do domu wozkiem i mi sie kolko wylamalo!!!:szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled: normalnie trojkolowca mam!!!:dry::dry::dry:

Fartło Ci się jak nic :oo2:... Całe szczęście, że masz zastępstwo, tylko jakie... Robiłaś już próbę generalną? Lilijce się podobał nowy pojazd?

Alex2339, zmeczenie w końcu minie ;-), choć dobrze pamiętam jeszcze tą niemoc... Najważniejsze, że zbytnio dolegliwości ciążowe Cię nie męczą :sorry2:! A jak Twoje strasze dzieciaczki? Cieszą się, że będą miały rodzeństwo?

Aga_irlandia, zdrówka dla Mayeczki życzę :blink:...


Miłego dzionka życzę, do klikania :rolleyes2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejaaa :)

krycha na mole to ja nic nie znam ale wiem ze sa przywieszki, klocki specjalne, zapachy do szaf itp i wiem ze to dziala :) ale na necie przeczytaj sobie Wiem ze np na komaryy wanilia dziala i zapach cebuli odstreczajaco ... wiec moze i na mole maja cos domowego :)

kasia limerick niech Cie Twoj malzonek przywiezie autem jak jest w domu to sobie wezniesz moj wozek ten rozowy :) jak nadal Ci sie podoba To se go wezniesz :) O nic sie nie martw :)
 
krycha na mole to ja nic nie znam ale wiem ze sa przywieszki, klocki specjalne, zapachy do szaf itp i wiem ze to dziala :) ale na necie przeczytaj sobie Wiem ze np na komaryy wanilia dziala i zapach cebuli odstreczajaco ... wiec moze i na mole maja cos domowego :)

No już tak trochę poczytałam i będę musiała się w coś zaopatrzyć! W prawdzie mają popsikać jakimś płynem, ale kiedy to będzie :szok: lodówkę naprawiają nam w zasadzie odkąd się wrpwadziliśmy i naprawic nie mogą :crazy:! Całe szczęście, że z tą usterką da się żyć, ale jednak...
 
dzien doberek laseczki :)
krycha szczescie w nieszczesciu ze ten drugi woz jest ale kuuuurde ilez on wazy:hmm::hmm::errr::errr::shocked2::shocked2: bylysmy wczoraj na malych zakupkach i ło matko ledwo co do domu sie tym dziadostwem dokulalam:szok::szok::-D:-D:-D:-D
sylciu i juz wszystko jasne:-D:-D dzieki :tak::tak:
 
dzien dobry

ja na chwilke poki mala spi(oby jak najdluzej)

tak wiec wymiotow nie ma,tylko biegunka ja meczy:(temperatura pod 38 dochodzi ,ale najbardziej to w nocy:(apetyt niemrawy a jak juz cos zje to od razy ja czysci:(wydaje mi sie ,ze to wszystko jeszcze dodatkowo od zebow.....najchetniej by na rekach siedziala ,ale placzliwa jak baba w ciazy heheheh...
mam nadzieje,ze szybko sie z tego wykaraskamy:) no i pocieszajace jestto,ze to nie rotawirus(mam nadzieje)
no nic.....bede uciekac.....zrobilam sobie caly dzbanek herbatki i moze uda mi sie porozkoszowac chwila ciszy i spokoju :)
milego dnia
 
dzien doberek kobietki
Aga gratulacje i usciski :).
ale mam dzien :( spotkalam moja kolezanke - wiedzialam ,ze urodzila syneczka - wiedzialam ze byl w szpitalu ale dopiero dzisiaj sie dowiedzialam ze juz od 6 miesiecy nie zyje bo mial raka nawet nie mial roku jestem w szoku nawet nie wiedzialam co mam jej powiedziec . bardzo jest mi przykro . musial sie komus wygadac :(.
 
kasia no to juz wiem co i jak :)

aga oby malenkiej szybciutko przeszlo :) szkoda mi kochaneczki malej :(((

madzia wiesz Ty co ?! jestemw szkou :(( ;((( maluszek ;(( boszee co sie dzieje na swiecie ;(((( bardzo mi przykrooo ;((((
 
reklama
ha
herbatke wypilam i Maya dlaej spi:)n=moze wstanie w lepszym humorze?????

ja niedlugo do szkoly musze jechac i cos mi sie zdaje,ze ja obudzic bede musiala....

Filpi????a co Ty kobieto robisz,ze Cie tu nie ma?????????pozdrawiam i dziekuje za prezenciki dla Mayeczki ,bo zem chyba nie podziekowala:(:(:(:(

Madziakowalik przykro mi z powodu synka kolezanki:(niestety czasem zycie doswiadcza,ale wydaje mi sie ,ze w tym Ktos tam na gorze ma jakis cel:(tylko nam jest to ciezko zaakceptowac:( (*)(*)*(*)
 
Ostatnia edycja:
Do góry