reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej
zimno mi dzisiaj jak nie wiem, zagrzac sie nie moge brrr
wczoraj poznym wieczorem sypal straszny snieg, w pewnym momencie bylo bialutenko na parkingu, szok, prawie kwiecien a tu snieg, rano wielkie slonce po chwili deszcz, masakra z ta pogoda
dzieciaki korby mi dostaja w domu o sobie nie wspomne ...

zdrowiec dziewczyny zdrowiec

Krycha dzieciaki sa slodkie, moj mlodszy czesto prosil zebym mu podala to co akurat reklamowali w tv, teraz juz kuma ze to tylko obrazek i mowi kupisz? kupisz? :-)
ja tez pospalam dzisiaj jak nigdy do 9 szok

MartaF cho na kawe, tego u mnie nigdy nie brakuje, umarlabym bez kawusi, wspolczuje

wlsanie skoro mowa o kawusi ide sobie zaparzyc jakas bo oczy same sie zamykaja
 
reklama
Dzien doberek dziewczynki:-)
Choc cisna mi sie na usta inne slowa,bo pogoda to raczej nie wiem do czego:baffled:
Ja sobie w kominku napalilam i przynajmniej jakos przytulniej sie zrobilo:tak:Wieje ,jak cholera:wściekła/y:
Z domu raczej wyjsc sie nie da,a jak nawet to chyba te wietrzysko wszystko by porwalo do gory no:baffled:


zrobilam sobie kawke ,komu jeszcze?:rofl:
 
Witam:-)Faktycznie dzień dzisiaj paskudny i w sam raz żeby się rozchorować.
Krycha może Oliwka zostanie kucharką skoro ją tak wciągają takie programy??:-)
A mojemu Igorowi wychodzi ząb i wczoraj jak go usypiałam to myślałam że pęknę ze śmiechu jak zobaczyłam że zamaist smoczka on w buzi trzyma......stopę i ją gryzie:-DDzisiaj za to obgryza misiom łapki:-DNo ale jeśli ma mu to pomóc:-D
 
Dzien doberek dziewczynki:-)
Choc cisna mi sie na usta inne slowa,bo pogoda to raczej nie wiem do czego:baffled:
Ja sobie w kominku napalilam i przynajmniej jakos przytulniej sie zrobilo:tak:Wieje ,jak cholera:wściekła/y:
Z domu raczej wyjsc sie nie da,a jak nawet to chyba te wietrzysko wszystko by porwalo do gory no:baffled:


zrobilam sobie kawke ,komu jeszcze?:rofl:

Ja sobie też, to wypijemy razem;-)
 
sama szukam takiego złotego środku-zwłaszcza teraz kiedy moje najmłodsze dziecię choruje i marudne nieziemsko:/nic to-trzeba przeczekać:)

No to jak ja szybciej znajdę to się na pewno podzielę ;-)


hej
zimno mi dzisiaj jak nie wiem, zagrzac sie nie moge brrr
wczoraj poznym wieczorem sypal straszny snieg, w pewnym momencie bylo bialutenko na parkingu, szok, prawie kwiecien a tu snieg, rano wielkie slonce po chwili deszcz, masakra z ta pogoda
dzieciaki korby mi dostaja w domu o sobie nie wspomne ...

zdrowiec dziewczyny zdrowiec

Krycha dzieciaki sa slodkie, moj mlodszy czesto prosil zebym mu podala to co akurat reklamowali w tv, teraz juz kuma ze to tylko obrazek i mowi kupisz? kupisz? :-)
ja tez pospalam dzisiaj jak nigdy do 9 szok

MartaF cho na kawe, tego u mnie nigdy nie brakuje, umarlabym bez kawusi, wspolczuje

wlsanie skoro mowa o kawusi ide sobie zaparzyc jakas bo oczy same sie zamykaja

Rozgrzać się nie możesz - herbatka z rumem by się zdała :tak::tak::tak: Czyli czeka mnie jeszcze etap "daj mi" to co w tv akurat Jej się spodoba? No pięknie...


Krycha ano mam konto na NK hehehe
Agnieszka Rajner Katowice/Limerick

Znalazłam i wysłałam zaproszenie :-D


Dzien doberek dziewczynki:-)
Choc cisna mi sie na usta inne slowa,bo pogoda to raczej nie wiem do czego:baffled:
Ja sobie w kominku napalilam i przynajmniej jakos przytulniej sie zrobilo:tak:Wieje ,jak cholera:wściekła/y:
Z domu raczej wyjsc sie nie da,a jak nawet to chyba te wietrzysko wszystko by porwalo do gory no:baffled:


zrobilam sobie kawke ,komu jeszcze?:rofl:

U nas w domu cały czas przytulnie, temperatura stała ;-) tylko jakoś mało światła przez tą pogodę! Gdyby tylko Oliwia łap nie pchała to bym sobie choć świeczką zapaliła (której nie mam :baffled::-p:-D) i by mi przyjemnie mrygała...


Witam:-)Faktycznie dzień dzisiaj paskudny i w sam raz żeby się rozchorować.
Krycha może Oliwka zostanie kucharką skoro ją tak wciągają takie programy??:-)
A mojemu Igorowi wychodzi ząb i wczoraj jak go usypiałam to myślałam że pęknę ze śmiechu jak zobaczyłam że zamaist smoczka on w buzi trzyma......stopę i ją gryzie:-DDzisiaj za to obgryza misiom łapki:-DNo ale jeśli ma mu to pomóc:-D

Heh, Camomile, a na kogo Ona się nie zapowiada? Po domu chodzi ze stetoskopem i nas osłu****e, jak ułsyszy karetkę albo straż pożarną to stoi na baczność, a na paradzie oderwać oczu nie mogła od takich aut. Jak mój wąż ogląda rajdy to Oliwia koniecznie z nim a teraz to gotowanie... Aaaa i zapomniałam jeszcze, że z wody wyleźc nie chce czyli albo nurek albo pływak :-D:-D:-D:-D:-D


Ja sobie też, to wypijemy razem;-)

Chyba i ja się do Was dołączę tak sądzę...


dzięki dziewczynki za zrobienie smaka tą kawką:dry:ze tez zapomnialam wczoraj kupic:wściekła/y:

Tak sobie pomyślałam, że może rzucę Ci kawuchy w woreczku i wiatr do Ciebie doniesie??? Co za klops, no... Chciałabym jakoś pomóc i lipa :dry:


Drozdusia, a Ty gdzie Kobito????


Ms.Marple, wizyta na pocztę się udała? A może Was wiatr porwał :szok::szok::szok:;-)?


Olivca, jak Mayeczka się czuje? Polepszyło się Jej? Podobnie reaguje na antybiotyki jak Ty?


Aine, halo! Która u Ciebie godzina nasz Ty stróżu nocny ;-);-);-)?


Ciekawam jak tam nasza Sylcia007 się miewa...


No i widzę, że wcięło nam znów Kasię limerick, Alex2339, Kaje_respect, Gastone, Beakte, Madziekowalik i Dzindusie, hm... Justysia21 nadal bez neta, Cytrus też zapracowana, Natinke18 w Polsce odpoczywa, a reszta Laseczek chyba zabrała się na poważnie za porządki przedświąteczne :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry