reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

KasiaLimerick-hmmm-może bez komentarza co do wagi twojej niuni.Mój Danielek jest w tym samym wieku(4 mies i dwa tyg)i waży 8kg!!!!

:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-Dto ty masz dopiero pulpecika:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak: ale moja mala wykluta w 35 tyg wiec jak na nia to klops jest:tak::tak:;-);-);-)a ja jak na nia patrze i przypomne sobie jakie to bylo kruchutkie i malutkie jak ja do domu przywiozlam to nie moge sie nadziwic ze tak mi juz urosla:szok::szok::-D:-D:-):-)
 
reklama
dzieńdoberek
dzisiaj poranek nieco lepszy.. zobaczymy co później będzie:sorry2:
u nas nocka zarwana a to chyba przez ząbka , trójka się przebija :baffled:
ło raju nie mogą się te dzieciaczki z kompletem uzębienia rodzić?:-D:-D:-D
plany zarwałam bo miałam jechać do sklepu po żarło na święta a mały zasnął nad ranem i śpi więc zostałam bez woza:cool2:

kasia limerick , Marta F , lubiczanka , drozdusia ładne bobasy chowacie :tak::tak: aż nie mogę się doczekać mojego:tak::tak: jako sobie przypominam to adal w tym wieku był spaśluchem z trzema podbródkami:-D:-D:-D


no i cały czas jestem ciekawa co tam u mnie siedzi w brzuszku
przyłapałam się na tym, że od początku miałam imię dla chłopczyka a dla dziewczynki nawet nie myślałam, aż wczoraj przeleciałam cały kalendarz i mam wstępniaka a mianowicie Lidia:dry:
nie wiecie przypadkiem jak tubylcy by to wymawiali?:confused:

madzia się odezwała ( niestety ja chrzciłam w PL więc nie wiem) a gdzie to się podziały inne babki ?
halo meldować się proszę
cytrusek obiecałaś pisać
justysia na pewno bywasz u przyjaciela z internetem;-)
natinke olivca

i reszta babek:-D:-D
 
witam

to która ze mną dzisiaj kawke pije??bo mam pod dostatkiem:-D

ms.marple sie tak nie spiesz bo ja juz 3 noc nie spałam:confused2:a mały darł sie ze uspokoic go nie mogłam:no: a mój ma juz ponad 8kg bo 8 to mial jakieś 3 tygodnie temu:eek::confused2:a może i schudł przez tą jelitówke:baffled:nie mam jak sprawdzic:sorry:a justysia na nk zagląda ale do nas juz nie:confused2:

tutaj tez wam wkleje zebyście o dzieciach nie zapomniały
1d8f4297bc.jpeg


miłego dnia babki;-)
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek:)
Marta ja sie kawki z Toba napije.bo wlasnie nakarmilam Maye i teraz sie delektuje:)
My oczywiscie wyspani sie meldujemy:)na szczescie u nas jakis klopotow nie ma :)

Madzia ja chrzcilam tutaj Mayke w irlandzkim kosciele:) bez papierkow,bez problemow:)czekalismy nie dlugo:)chrzcza jakos chyba zdaje sie w w 1 i 3 sobote i niedziele miesiaca:) do wyboru godzina( bo chrzest jest tylko Wasz) i no pelen luz( ja Mayke karmilam w trakcie ,bo glodna byla)...spotkanie jedno takie mielismy ze wszystkimi rodzicami przed chrztem,gdzie pani nas informowala jaka swiece kupic i kocyk i jak bedzie wygladac ceremonia:) mnie osobiscie bardzo sie tutaj podoba( majac doswiadczenie z chrztami i komuniami w Polsce)

milego dnia
 
Witam:-)
Marta F i ja się dołączam do kawki z Tobą:-)Wszak Igor obudziL sie dzis o 8.30:szok: ale ja niestety czujna jestem i juz spać nie mogłam.
Milego dnia kobietki:-)
Wiecie może jak jest na zewnątrz??Miałam dzisiaj tyłka z domu nie ruszać ale jeśli jest ciepło to chyba nie wysiedzę:)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie :)
ale pogoda masakra . musialam isc z mala do banku i tak mnie wywialo zimno i okropnie :-(
ale w domku cieplutko z herbatka w raczce . wskoczylam sie przywitac bo tak dawno mnie nie bylo ze az strach . dziewczyny mam pytanie chce ochrzcic mala tytaj jakie dokumenty sa potrzebne i jak dluga przed chrztem trzeba bukowac termin :)z gory dziekuje za odpowiedz .:-)

Ja też miło wspominam-zero papierów.Dostałam tylko do wypełnienia formularz(imię dziecka,kto jest chrzestnym itp)dzień przed przyjechał osobiście do mnie ksiądz,poznać uczestników uroczystości-baaaajka w porównaniu z PL.kopertkę oczywiście trzeba mieć:)
Kasialimerick-a no widzisz jest taki klopsik-mój kochaniutki:)Ale moje wszystkie dzieci są duuuże-Dadzia(rekordzistka)urodziła się ważąc 4250(!!!)a teraz jest szczupłą dziewczynką-na buzce tylko pucka;)))
MsMarple-myślę,że dla Irlandczyków byłaby to Lida-my w klasie mieliśmy Lidię i tak ją skracaliśmy:)
Marta-u lekarza mogłaś poprosić o zważenie-przecież Twój Szkrab już chyba dobry tydzień choruje:/
 
camomile u mnie temperatura odczuwalna to minus 1... na termometrze jakies 4 na plusie.....ja tez mam zamiar sie puscic troche na przewietrzenie ,ale poczekam moze do 12 wtedy napewno slonko troche nagrzeje powietrze:)
 
reklama
ja z Mayka wychodze normalnie na dwor ,jak ma katar( jesli nie ma goraczki),bo zazwyczaj szybciej zdrowieje....no ale Twoj Igorek Kasiu to juz inna sprawa:)

no nic....kawka wypita....trzeba sie wziac za ogarniecie chaty i jakis obiadek i na spacerek:) troche jeszcze wieje,ale mam nadzieje,ze bedzie przyjemnie

do pozniej :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry