reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
MArtaF wszystkiego najlepszego na 18tkę dopiero zajarzyłam:zawstydzona/y:
aha i nie dziękuj:-D:-D

u nas spokojne popołudnie ale pogoda taka paskudna, że nawet nosa z domu nie wychyliliśmy i kartek nie wysłałam:dry:


a nie przypomniałam sobie ..adal schodził z kanapy głowa w dół walnął rozciął sobie wargę do krwi i mu spuchła :nerd:
 
a nie przypomniałam sobie ..adal schodził z kanapy głowa w dół walnął rozciął sobie wargę do krwi i mu spuchła :nerd:

Witam w klubie, Oliwia biegała z pokoju do kuchni i spowrotem, choć prosiłam żeby tego nie robiła i żeby uważała i wyrżnęła o podłogę - spuchnięta warga, mały kriwaczek i ze środka buźki krewka troszkę leciała, ale nie wiem dokładnie skąd, bo sobie nie dała zaglądnąć :dry::-D:-D Kochane Łobuzy :-D
 
Witam w klubie, Oliwia biegała z pokoju do kuchni i spowrotem, choć prosiłam żeby tego nie robiła i żeby uważała i wyrżnęła o podłogę - spuchnięta warga, mały kriwaczek i ze środka buźki krewka troszkę leciała, ale nie wiem dokładnie skąd, bo sobie nie dała zaglądnąć :dry::-D:-D Kochane Łobuzy :-D
Kochane-pewnie,że tak,ale mamusie przy nich to chyba szybciej osiwieje;)))
 
Ale mnie dziś rozłożyło... ehh ...chyba faktycznie jakiś wirus sobie kursuje :baffled: Temeraturka katar kaszel masakra mam nadzieję ,że szybko się wyliże:wściekła/y: jak na razie maść majerankowa syrop z cebulki i paracetamol mam nadzieje że ten zestaw pomoże...
 
Kochane-pewnie,że tak,ale mamusie przy nich to chyba szybciej osiwieje;)))

:-D:-D:-D No, może się i tak stać, dobrze, że są farby do włosów ;-).

Ale mnie dziś rozłożyło... ehh ...chyba faktycznie jakiś wirus sobie kursuje :baffled: Temeraturka katar kaszel masakra mam nadzieję ,że szybko się wyliże:wściekła/y: jak na razie maść majerankowa syrop z cebulki i paracetamol mam nadzieje że ten zestaw pomoże...

Oby pomogło! Wracaj szybko do zdrowia :tak:

Tak jakoś chorobowo się tu zrobiło... Dobrze, że przez neta się nie pozarażamy, chociaż spotkania na żywca to zupełnie inna bajka, ale "jak się nie ma co się lubi..." ;-):-D

A na dobranoc opowiem Wam jeszcze co moje dziecie dziś wymodziło :-) oglądałyśmy sobie program kulinarny i Oliwcia przez cały czas uważnie patrzyła co pan w tv robi i coś po swojemu komentowała. Na sam koniec pan przygotował talerz i zaczął nakładać jedzonko, a w tym momencie mój Szkrab poleciał do swojego krzesełka do jedzenia, przyciągnęła je obok kanapy, kazała się wsadzić, bo będzie robić "am" :-D:-D:-D:-D

Słodkich snów Laseczki i oby jutro było już mnie tego choróbska, dobranoc... :sorry2:
 
Witojcie :-D! Ale dzisiaj pospaliśmy :-) Młoda nie budziła się w nocy, nie kręciła, a nad ranem, jak wylądowała u nas w wyrku to poszła dalej spać :-D:-D:-D Noooo, ja tak częściej proszę! Katar już odpuszcza powoli widzę, chociaż jeszcze smary są, ale już nie kichamy i nic nam nie cieknie :-D:-D:-D Tak, zdecydowanie mam dziś dobry humor! Szkoda tylko, że się zimno zobiło, ale nie można mieć wszystkiego ;-)

Ms.Marple, zapowiadali przechlapany cały tydzień, ale wszystko się może zdarzyć i byłoby miło dzisiaj słonko oglądać a nie deszcz :tak:! A jak Wy się czujecie????
 
reklama
Krycha-dobra fARBA NIE JEST ZŁA;)))).I jak-najadła się ta Twoja kuchareczka wczorajszymi potrawami ,które przygotowała?
MsMarple-nie wiem jak tam u Was,ale tu najzwyczajniej w świecie w nocy spadł śnieg:((((((((((((
Zamiast w Boże Narodzenie w Wielkanoc będziemy lepić bałwana;/
Ale wietrzysko wieje-nie ma mowy o wychylaniu chociażby czubka nosa dziś na dwór:(
 
Do góry