reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha-to jakby co to ja czekam na receptę;)))
Agairlandia-nie chce się wychodzić,nie chce-gorzej kiedy człowiek musi(tak jak my)-w dodatku J wziął auto:(
Marta-chętnie zaprosiłabym na kawusię,ale na myśl o wiruchu siedzę cichusio,ale dobrze,że sklep zahaczysz:)))
mimo wszystko-miłego popołudnia:)
 
reklama
lubiczanka taką kawke co ty masz to ja też mam ale wiesz ze ja wole sypaną :) a gdzie ty musisz leźc w taką pogode??
krycha skończyło sie antybiotykiem:(
 
Marta F jena....sorki.....:baffled:zem zapomniala ,ze Ty bez kawusi siedzisz:zawstydzona/y:

ja juz nastepna zrobilam ....cappucino.....bo co innego mozna robic w taka pogode???????:dry:
Poprasowalam,deczko poprzestawialam i tak se siedze i obserwuje ,jak pizdzi za oknem:confused:dobrze,ze wychodzic nie musze:cool2:
 
dzien dobry bardzo babeczki:-):-):-) jestem po dlugiej przerwie:tak::tak: bylam dzisiaj z mala na bilansie 3miesieczniakow ( mala ma juz 4 i pol miecha :tak: ) i wazy mi klopsisko 6050;-);-);-)
kurcze laski zwariuje jak w koncu nie bede miala naprawionego laptopa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:grrrrr.. tylko chyba skonczy sie na tym ze go nie naprawie bo czesci nie dostane,a na nowego brak funduszy:zawstydzona/y::-:)no:
pogoda pozal sie boze,zwariowac mozna:baffled::baffled::baffled: lece bo jeszcze dzisiaj mam busy wieczor :szok::szok: i sie musze przygotowac,paaaaaa:happy2::happy2::happy2:
 
Marta-Ty piczko-sypaną też mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1i cappucino tyż:pZdrówka dla Szymcia
AgaIrlandia-nic mi nie mów o pogodzie-nie wiem jak u Was w mieście,ale tu jak tylko się wyjdzie z domku-głowę urywa:/
KasiaLimerick-hmmm-może bez komentarza co do wagi twojej niuni.Mój Danielek jest w tym samym wieku(4 mies i dwa tyg)i waży 8kg!!!!
 
heja laseczkkiii :))

gratulejszynz okazji nowego zabka i duzo zdrowka dla chorowitkow :******

u nas jak to u nas nic nowego Ja sobie pracuje Nadinka zdrowa choc od dluzszego czasu pokaszluje ale zadnych innych objawow nie ma :)

Niewiem co mam pisac weny brak totalnie
 
Witam mamusie :)
ale pogoda masakra . musialam isc z mala do banku i tak mnie wywialo zimno i okropnie :-(
ale w domku cieplutko z herbatka w raczce . wskoczylam sie przywitac bo tak dawno mnie nie bylo ze az strach . dziewczyny mam pytanie chce ochrzcic mala tytaj jakie dokumenty sa potrzebne i jak dluga przed chrztem trzeba bukowac termin :)z gory dziekuje za odpowiedz .:-)
 
reklama
Do góry