reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

MsMarple-nie wiem jak tam u Was,ale tu najzwyczajniej w świecie w nocy spadł śnieg:((((((((((((
Zamiast w Boże Narodzenie w Wielkanoc będziemy lepić bałwana;/
Ale wietrzysko wieje-nie ma mowy o wychylaniu chociażby czubka nosa dziś na dwór:(
ło raju:szok::szok: u nas nieco lepiej na razie nie pada:nerd: mam nadzieję, że chociaż do sklepu i na pocztę wyjdę:dry:
 
reklama
witam
ja nawet widziałam jak ten śnieg padal :/ mały gorączkował całą noc,na dodatek kawy nie mam bo zapomniałam kupic i ledwo ekran widze :/
 
witam
ja nawet widziałam jak ten śnieg padal :/ mały gorączkował całą noc,na dodatek kawy nie mam bo zapomniałam kupic i ledwo ekran widze :/

Ja się mogę z Tobą chętnie podziałkować kawą, mam i sypaną i rozuszczalną i cappuccino :-D tylko kawał drogi do Ciebie :dry:...


Lubiczanka, no jak już Oliwka taką akcję zrobiła to oczywiście dałam Jej cosik do jedzenia i nawet się nie buntowała, że ma co innego w talerzu ;-)


Ufff, już mnie kręgosłup boli, ale chatka względnie ogarnięta, jeszcze tylko podłogi umyć, ale to jak już Młoda pójdzie podrzemać... Nawet kapuśniaczek na jutro już nastawiłam :-p... Ale musiałam w końcu usiąść na tyłku, bo jak wspominałam, kręgosłup mnie już boli i trza odpocząc chwilunie ;-)
 
Krycha-no i dobrze,jak się dziecko napracowało przy kuchceniu to i skosztować cosik musiało.Nie szalej też tak,bo tego brakuje,żebyś Święta z bólem kręgosłupa przecierpiała:/
 
Krycha-no i dobrze,jak się dziecko napracowało przy kuchceniu to i skosztować cosik musiało.Nie szalej też tak,bo tego brakuje,żebyś Święta z bólem kręgosłupa przecierpiała:/

No staram się nie przemęczać, ale samo się nie zrobi :dry: chyba, że znacie jakiś cudowny sposób, co? Chetnie bym wykorzystała u siebie ;-)...

Krycha ale słodziak z tej twojej córci :-)

Zwłaszcza jak śpi i o jeść nie woła :-D:-D;-):-D:-D Nie no, nie narzekam, nie mam z Nią jakiś większych problemów, czasem tylko marudzi jak nie wiem, ale z regóły jest fajna nawet... No i potrafi już sama nas rozśmieszać :tak:, a pomysłów ma tyle, że szok :szok: niestety nie wszystkie takie fajne... A Ty masz może konto na NK? Pochwaliłabyś się nam jak wyglądasz, bo z tego co zakumałam, to tylko Kaja_respect miała przyjemność Cię poznać bardziej :-)

No to pora rozgrzać olej na frytasy :-p;-):-D
 
reklama
sama szukam takiego złotego środku-zwłaszcza teraz kiedy moje najmłodsze dziecię choruje i marudne nieziemsko:/nic to-trzeba przeczekać:)
 
Do góry