reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Justysia no to masz wesolutko i gwarno.tylko nie daj zepsuć Juleńki co by już została takim aniołeczkiem;-):tak: a dlaczego musiałaś dokupować bilet dla małej?pozdrowionka i buziole
 
reklama
Hejka dziewuszki;-)Gosiulka akurat moja teściojaga to mi napewno nie pomoże:-D:-D:-D:szok::-D:-D:-D jeszcze przy niej będe miała rooooooooobooooootyyyyyy :szok: to jest taka wieeeeeeeeelka Paaaaaaaaaaniiiii:szok: uczoooooona:szok: ale dobrze że udało się te bilety jej prze:szok:bukować i tylko tydzień jakoś wytrzymam:-D CHYBA! a teraz lece cosik w domciu porobić hehhe puki maluszek śpi;-) Dziewczyny mam pytanie miała już któraś ten zastrzyk antykoncepcyjny?? bo ja się po nim suuuper czuje pro;-)blem tylko w tym że cały czas przy nim podkrwawiam:no::-p:szok: i nie wiem czy to nor:szok:ma?? bo czyba musze się przejść do gp. bo to troche niekomfortowe;-):cool2:

Stosowalam ten zastrzyk jakis 1,5 roku temu wzięłam jeden zastrzyki i przerwałam, nigdy więcej nikt by mnie na to nie namówił. Przytylam 17kg i te plamienie.............o matko bosko trwało przez wiekszośc dni miesiąca wiec doprowadzalo mnie do szału. Z tego co pamiętam to chyba tylko pierwszy miesiąc był ok a kolejne.....szkoda gadać, poprostu dla mnie niewypał.:no:
 
Justys kochana jak bedzie pozniej to wyltumacz mi ... Bo ja naleze do tych co trzeba im duzo tlumaczcy ... Zamowilas jakies kosmetyki teraz ? I jezeli tak to mam do twojego domku po nie przyjsc czy jak ?? :( Bo ja nie czajana
I superr z Julka byla grzeczniutka :)) To najwazniejsze ze dobrze lot zniosla :))

Sylwus ja Tobie dostarcze tak jak Ci pisalam bo zamawiam 19 a bedzie 26 :)

Justysia no to masz wesolutko i gwarno.tylko nie daj zepsuć Juleńki co by już została takim aniołeczkiem;-):tak: a dlaczego musiałaś dokupować bilet dla małej?pozdrowionka i buziole

Musialam dokupic bo mialam taki jak dla doroslego kupiony a wredna baba w odprawie powiedziala ze tak nie mozna a Natalia ostatnio tak samo jak ja leciala i bylo wszystko ok :) wiadomo w irl zalezy jaki kto ma chumor hihihihi

Justys fajnie ze Julcia grzeczniutka
.....tylko uwazaj.....bo naprawde Ci aniolka zepsuja hehehhe.....
a Maycia zupke wciagnela az jej sie uszy trzesly:)teraz sobie lezy w baseniku dmuchanym )

ojjj co to to nie Julenka aniolkiem pozostanie nie dam jej rozpuscic teraz sobie grzecznie spi w lozeczku
 
Witam sie i ja dzis, zagladalam predzej ale jakos czasu zabraklo zeby napisac. Ja nocka nie fajna maly tak sie przyzwyczail do smoka ze:szok: nawet mu sie w nocy nie chce poszukac obok tylko sie drze i co usnol to i tak sie obudzil zaraz bo smoczek wypadal:szok::wściekła/y::szok: a ja jak glupia z sypialni do lozeczka chyba z 8 razy:no: no i dzis ma dzien bez smoka i jest tragedia placze co chwila, az z tego placzu zasnol w lozeczku ale tak niemilosiernie placze ze az mi go zal a jak sie go przytula to macha lapkami ze zlosci i szuka smoczek:szok::szok: z Amela tak nie mialam a On??:wściekła/y::no: i to sie stalo przes ostatnie kilka dni:eek:
czyzbym gdzies cos zle zrobila, normalnie troche zalamana jestem a jescze dzis do miasta mamy jechac i co bez smoka?? a jak bedzie wyl a z drugiej strony jak mu dam to wygral no nie??:confused2: ja nie mowie ze juz dzis od razu zabieram i nie ma ale nie moze non stop z mim lazic i w nocy takie szopki odstawiac:crazy:
Justys a z tym biletem to slabo normalnie, tez na babsztyla trafilas co?!!
 
Witam wszystkie Mamy, te obecne i przyszłe. Jestem nowa na forum więc chwilka na słowo wstępne - Mam na imie Dorota, 25 lat i jestem z Limericku, zajmuję się fotografią i jednocześnie opiekuję się dziećmi - ale nie o tym chciałam pisać :)

W obecnej chwili buduje swoje profesjonalne portfolio i poszukuje "modelek i modeli" - szczególnie tych małych, jak najbardziej mogą być rozbrykani, a jeszcze lepiej jeśli roześmiani :) Również z chęcią zajmę się fotografią rodzinną, jak i przyszłej Mamy z większym lub mniejszym brzuszkiem.

Sesja oczywiście darmowa, najlepiej w środowisku które zna dziecko, Państwa dom, miejsce w które często Państwo chodzicie - tak aby dziecko czuło się swobodnie i zachowywało naturalnie.
Sesja będzie z korzyściami dla obu stron, ja będę mogła umieścić zdjęcia w portfolio i na www. (oczywiście strona internetowa dotycząca mojej fotografii), a Państwo będziecie mieli wspaniałe zdjęcia do rodzinnego albumu.
Jeśli ktoś jest zainteresowany serdecznie zapraszam:
le.rety@gmail.com

Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania, mogę również drogą mejlową udostępnić kilka moich zdjęć tak aby było wiadomo co mniej więcej będzie efektem takiej sesji.

Pozdrawiam, Dorota. :)
 
heja!!!!!!!!!!!!
JUSTYNA no widzisz kurde zależy na kogo sie trafi!!!mi sie jakos udalo,ale tak jak pisalas i tak wyszlas na swoje bo bagaz wzielas ze soba :)
u mnie tez ostatnio pralka chodzi na okraglo!prania tyle,a gdzie to wszystko suszyc???
MARTA dla tego cie ostatnio tak malo na forum i w ogole!sprzatasz i szykujesz sie na wizyte teściówki :) a ja sie tak zastanawialam co z toba sie dzieje :)
KAJA slyszalam,ze wczoraj bylas u mojej sąsiadki za płotem!!a do mnie nie wstapilas ?!oj nie ładnie :( hehe
no wlaasnie dziewczyny,ktore z was jutro do mnie przychodza???????????????????meldowac mi tutaj :) papapa
 
reklama
natinke ja wieszam pranie na grzejnikach........niestety....bo inaczej to zanim by wyschlo to by chyba zbutwialo......wrrrrr......no i dlatego tez czesto piore aby pozawieszac te grzejniki ktore nie sa w sypialniach....bo inaczej zimno by bylo ze szok......jeszcze troszke i cieplo bedzie i znow na podworku bedzie mozna suszyc:)
 
Do góry