reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dzien dobry

MADZIAKOWALIK OGROMNE GRATULACJE

GOSIA strasznie mi przykro i szczeze mowiac to ja tez wieze w takie zeczy i czesto sie boje jak jest juz ciemno a mojego jeszcze nie ma

Pije kawusie i szykuje corcie do szkoly tylko cos mi tu sniadanka nie chce jesc
 
reklama
dzien doberek:)
mnie dzis juz troche lepiej......za to chyba przeszlo troche na Maye.....w nocy budzila sie kilka razy....ech....no nic.....kropelki do noska poszly w ruch i tantum verde....oby zdusic to w zarodku...
lece obiadek szykowac bo pralka z praniem juz lata....
potem zajrze
 
Hejka dziewuszki;-)Gosiulka akurat moja teściojaga to mi napewno nie pomoże:-D:-D:-D:szok::-D:-D:-D jeszcze przy niej będe miała rooooooooobooooootyyyyyy :szok: to jest taka wieeeeeeeeelka Paaaaaaaaaaniiiii:szok: uczoooooona:szok: ale dobrze że udało się te bilety jej prze:szok:bukować i tylko tydzień jakoś wytrzymam:-D CHYBA! a teraz lece cosik w domciu porobić hehhe puki maluszek śpi;-) Dziewczyny mam pytanie miała już któraś ten zastrzyk antykoncepcyjny?? bo ja się po nim suuuper czuje pro;-)blem tylko w tym że cały czas przy nim podkrwawiam:no::-p:szok: i nie wiem czy to nor:szok:ma?? bo czyba musze się przejść do gp. bo to troche niekomfortowe;-):cool2:
 
hehe Sylcia nie chodzi wiecznie ta pralka.......czasem ma wolne hehehhe no ale tak to jest....dziewczyny duze i ciuchy duze wiec prania jakos wiecej.....malych ciuszkow wiecej w pralke wejdzie :)
Martuana te podkrwawianie chyba calkiem normalne.....bo ten zastrzyk to jest chyba jak te tabletki jednoskladnikowe......podejrzewam ze tak moze byc dopoki organizm sie nie przyzwyczai....
ja zmienilam juz te tabsy co bralam i wrocilam do tych swoich ktore wczesniej bralam dwuskladnikowe.....jak dla mnie najlepsze.....po tamtych dziewnie sie czulam....

a Mycia spi......ja juz posprzatalam ,obiadek zrobilam(dzis grochowka i dla malza rybka z pieczonymi ziemniaczkami i marchewka)...pranie rozwisilam i nanioslam sobie drewna i wegla do kominka i jez sie slicznie pali:):):)
mala wstanie to jej zupke dam i mamy labe.....
zrobilam sobie herbatke z cytryna i cisteczka do tego mam maslane.....ktoras chetna????
 
Ostatnia edycja:
hehe Sylcia nie chodzi wiecznie ta pralka.......czasem ma wolne hehehhe no ale tak to jest....dziewczyny duze i ciuchy duze wiec prania jakos wiecej.....malych ciuszkow wiecej w pralke wejdzie :)
Martuana te podkrwawianie chyba calkiem normalne.....bo ten zastrzyk to jest chyba jak te tabletki jednoskladnikowe......podejrzewam ze tak moze byc dopoki organizm sie nie przyzwyczai....
ja zmienilam juz te tabsy co bralam i wrocilam do tych swoich ktore wczesniej bralam dwuskladnikowe.....jak dla mnie najlepsze.....po tamtych dziewnie sie czulam....

a Mycia spi......ja juz posprzatalam ,obiadek zrobilam(dzis grochowka i dla malza rybka z pieczonymi ziemniaczkami i marchewka)...pranie rozwisilam i nanioslam sobie drewna i wegla do kominka i jez sie slicznie pali:):):)
mala wstanie to jej zupke dam i mamy labe.....
zrobilam sobie herbatke z cytryna i cisteczka do tego mam maslane.....ktoras chetna????

Noo takich ubranek do pralki malych wejdzie a wejdzie mnostwo :)) A te ciatscezko z herbatka moglabys przeslac poczta ?? :))
 
dzień doberek.no tak Aga twoja pralka ciągle nie chodzi,tylko trzy razy dziennie;-):-D

ja już też wygrzebałam się z obiadem i mam wolne.tylko wrzucić potem wszystko do piekarnika i po robocie.no i nie mam teraz w co rąk wsadzić...trzeba sobie poszukać zajęcia żeby nie zwariować od tego siedzenia:sorry:
 
witam sie z PL :-)
ojjj dzialo sie wczoraj, dzialo jak sie wszyscy zjechali to Jula w siodmym niebie, z rak nie schodzila... razem z domownikami bylo 16 osob witajacych... hihihiih dzisiaj juz troszku sie rozgonili ale wieczorkiem nas\tepni goscie zawitaja wiec pewnie powtorka z rozrywki hihiihihi
Jula jest rozchwytywana wczoraj to sie normalnie klucili kto ja ma na rekach nosic kto ja bedzie usypil\al kto kompal hihihi zabralamim ja sama wykompalam i sama uspilam ale szybko sie to nie stalo bo Jula dopiero po 12 poszla spac.... wrazen co nie miara.... a jesli chodzi o lot to niunka moja byla jedynym dzieckiem ktore nawert nie kweknelo ;):):) moja zlota kruszynka..... moj tata mowi ze trzeba z nia do lekarza pojsc bo jej chyba cos dolego bo jeszcze dziecka ktore w ogole nie placze to nie widzial:-D:-D:-D hihihiih

oczywiscie ogromne gratulacje dla Madzikowalik:-)
i wyrazy wspolczucia dla waszej rodzinki Gosiu :-( niestety juz tak jest jeden przychodzi drugi musi odejsc

postaram sie do was zagladac jak najczesciej :)
Bozenka mam nadzieje ze goscina Cio sie uda:tak:
Martuana nie zazdroszcze ja mojej tesciowej bym nie zniosla :eek:

Natinke musialam dokupywac bilet dla malej na lotnisku.... jakas sucz mnie obslugiwala i sie doczepila ale wyszlo na jedno i przynajmniej dodatkowo jeden duuuzy bagaz mialam :tak:
 
reklama
Justys kochana jak bedzie pozniej to wyltumacz mi ... Bo ja naleze do tych co trzeba im duzo tlumaczcy ... Zamowilas jakies kosmetyki teraz ? I jezeli tak to mam do twojego domku po nie przyjsc czy jak ?? :( Bo ja nie czajana
I superr z Julka byla grzeczniutka :)) To najwazniejsze ze dobrze lot zniosla :))
 
Do góry