reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam;-) Dzisiaj ja jestem pierwsza. Yuuupiiiii:-D

Dziewczyny szczerość jest ważna i każda z nas ma swoje zdanie i trzeba to szanować. Ale tak ja napisała Ms.Marple. Wszystko odbywa się oficjalnie a chyba nie byłoby miłe gdyby utworzyły sie jakieś grupki uprzywilejowanych?????:confused: Ja może nie jestem długo na tym forum ale jak czytałam wcześniej to też częstym tematem było zapraszanie się na kawusię. Teraz tylko autorki się zmieniły. I na początku też czulam się wyautowana właśnie przez to umawianie, więc chyba nie do końca jesteście fair z tymi żalami. A do spotkania dołączyć może każda która ma ochote. To spotkania otwarte.

A zmieniając temat, bo coś ostro się robi....:baffled:

Moje dziecko dostaje od ponad 2 tyg kaszki i kolor kupki z żółtego zmienił się na ciemno-brudno-zielony.Mam się tym niepokoić czy to normalne?? A może to od kropli do nosa albo syropu na kaszel????:confused: Doradźcie coś.Plisssss


Ahhh zapomniałam. Megan mój R też chodzi na popoudnia do pracy i nie jest zadowolony kiedy wychodzę wczesniej niz on do pracy ale bez przesady!!! Raz na kilka tygodni chyba można się poświęcić??A kilkugodzinny odpoczynek od partnera nikomu nie zaszkodził;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Camomile....
oczywiscie kazda zrozumiala na o
opak to co napisalam oprocz dziewczyn z shannon!
a co do wychodzenia przed partnerem!!to ja zdania nie zmienie!!!Ksiaze spedza z dziewczynkami bardzo malo czasu!!rano to w sumie szykowanie sie do pracy chwila zabawy i czasem jakies sprawy zalatwiamy a pozniej znika i wraca kiedy dziewczynki juz spia!!!
jesli Ty potrzebujesz odpoczac od partnera to prosze bardzo ja takiego odpoczynku napewno nie potrzebuje!!!

co do kupki moze byc to spowodowane tymi lekami o ktorych pisalas!!!badz organizm przyzwyczaja sie do nowego jedzenia!!ja bym nie panikowala!!!ale przy najblizszym bilansie podzielilabym sie spostrzezeniami z lekarzem
 
Sory Megan ale nie miej w takim razie do nikogo pretensji ze ktoś z kimś się umawia a Ciebie tam nie ma. Jak widzisz to już tylko Twoj wybór jak spędzasz czas i z kim.
I dziękuję za opinię odnosnie kupki. Trochę mnie uspokoiłaś. Dzisiaj będę z małym w szpitalu to zapytam dla pewności.
Do później:-)
 
no i ponownie zostalam zlezrozumiana!!!
chodzilo mi o to ze jedynym tematem na forum ostatnio sa spotkania i sa dziewczynki ktore czuja sie pokrzywdzone!!!a nie ze ja zazdroszcze czy cos takiego!!!
jak ja sie zapisywalam na te forum spotkania o ile byly byly rzadkoscia!!!no i tematy byly jakos inne!!!!

SYLWIA wiem co i jak z bioderkami u Twojej niuni ale nie wiem co z ta szyjka???prosze o jakies info!!!
aaa i dzisiaj ide do Gp po skierowanie do szpitala i na szczepienie Caroline i wizyte ciazowa duzo tego na raz!!!!
 
Dzień dobry!!!!! Mi już, wczoraj, nie udało się do Was zaglądnąć, a tu tyle czytania... Ale przynajmniej lekturka fajna - taka trochę z dreszczykiem ;-):-p;-) hahahahahahahaha...

Mamusie wielu dzieciaczków - jestem pełna podziwu dla Was!!! Tak sobie myślę, że w tyle osób musi być wesoło :-)... Musi być też dużo pracy, ale jeśli jest tyle rąk do psocenia to i jakieś do pomocy, do prządków się pewnie znajdują ;-)...

krycha wspominałaś coś o czopkach dla Pyzy.jakie miałaś na myśli?może viburcol? podobno są rewelacyjne na stany niepokoju przy ząbkowaniu i infekcjach ale na Laurę nie działały.jak większość medykamentów zresztą.zostało mi jeszcze jedno całe opakowanie więc mogę ci je dać.spróbujesz sobie zanim kupisz

A tak sobie słuchałam ostatnio o nich jak rozmawiałaś z Agą_irlandia i pomyślałam, że przetestuje na Pyzie!!! Miałam zamiar to zrobić dopiero jak do Polski polecę, ale bardzo chęteni odkupie od Ciebie i zaaplikuję Młodej szybciej :tak:!

Justysia21, dasz sobie radę! Wyjścia innego nie masz ;-)... I jeszcze te zapasy w zamrażarce, hm... :-D:-D:-D A mi też się wyświetlasz strasznie długa hihihi...

Ms.Marple, z całego serca Ci życzę rodzeństwa dla Bąbla!!!! I to jak najszybciej :-)

Camomile, kciuki trzymam za Igorka i zapytaj lekarza o te kupki, przynajmniej nie będziesz się martwić ;-)!

W sumie to Masz racje.Ja i Beata tez to zauwazylysmy...:baffled: I tez sie czasem glupio czujemy..

Możemy spróbować umawiać się na spotkania przez priva jeśli chcecie! Ale wtedy to już nie będą "otwarte" spotkania, a tak każda, która chce, może z nich skorzystać... No, ale żadna z nas nie chce żeby ktokolwiek czuł się tu źle czy głupio!!! No, ale Drozdusia ma rację, w końcu nie piszemy tylko i wyłącznie o spotkaniach... :-);-)

Ms.Marple, masz rację pogoda taka se, ale na forum gorąco się zrobiło hahahahahahahahaha... A moja Pyza dziś mnie na krok nie puszcza samej, jak cień za mną łazi i buczy co jakiś czas - ciężki dzień przed nami, ale co tam, zawsze mogę tu troche odsapnać, nie ;-)? Miłego dnia życzę i do klikania :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry.widzę że od rana dyskusja:-) jak widzicie" kobietki pokrzywdzone" pisze się tu nie tylko o spotkaniach.nie uważam że to forum służy tylko do umawiania się.jeśli nadal przy tym obstajecie to poświęćcie jeden dzień i uważnie poczytajcie.bo ja widziałam wiele postów o dzieciach,z pytaniami o radę,o tym jak spędzamy dzień,co dziś gotujemy itp.wydaje mi się że szukacie trochę problemu tam gdzie go nie ma.ja nie mam zamiaru ukrywać się z tym że spotykam się z dziewczynami.miłego dnia
 
SYLWIA wiem co i jak z bioderkami u Twojej niuni ale nie wiem co z ta szyjka???prosze o jakies info!!!
aaa i dzisiaj ide do Gp po skierowanie do szpitala i na szczepienie Caroline i wizyte ciazowa duzo tego na raz!!!!

MEGAN u nas juz z szyjka wszystko wporzadku.wizyte w tym szpitalu mamy dopiero na 20 sierpnia wiec sie okaze ale juz chyba nam zabiora ten plastik...mam nadzieje.

A co do tej burzy;-)na forum to szczerze tez sie czasem wkurzam i chyba dlatego tak marnie sie udzielam...ogolnie nie przeszkadzaja mi wasze spotkania zdaje sobie sprawe ze mieszkam w shannon i jestem troche z boku i to nie z waszej winy tylko wkurza mnie to jak napisze jakiegos posta i prosze o odp i czekam i czekam ale nikt nie odpowie bo wlasnie trwa umawianie sie na spotkanko.wtedy jestem zla bo kiedys jak sie posta napisalo to bylo duzo odp.to tylko takie moje smutne spostrzezenie:-)
no nic pozdrawiam was wszystkie.mam nadzieje ze nie obrazicie sie za to co napisalam ale kazdy moze wyrazic swoje zdanie
 
reklama
sylwisko nie obrażamy się :-D:-D nawet kiedy wpadasz tylko po to, żeby się umówić na robienie pazurków;-):-D:-D:-D powiem więcej tutaj bardzo łatwo i przyjemnie się umawia:-D:-D


krycha
napisz coś o tych czopkach bo pierwsze słyszę
 
Ostatnia edycja:
Do góry