reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

po co wpadac czesciej zeby przeczytac ze za 5 min wyjezdzasz z domu albo dziekujesz za cudownie spedzony czas...a jak umawialam sie na pazurki to tylko dlatego ze zmienilam tel i nie mialam numeru do Beatki.teraz juz mam wiesz juz nie bede pisac:-)a ty??
dobrze ze choc przez niektore zostalam dobrze zrozumiana!!!

wlasnie wrocilam od Gp!!!lekarka wiedziala co to za lekarz ortopeda ale powiedziala ze narazie nie potrzebny!b0o caroline wada nie jest duza!!
kazala jej nosic taka specjalna pieluche(juz ja kupilam i widze male efekty-kupilam miesiac temu)
moje cisnienie ok ale powiedziala mi ze mam sie nie przemeczac bo cienko widzi ta ciaze!!!to moja 5 ciaza w przeciagu niespelna 5 lat i mowiac po mojemu wszystko tam juz troche sflaczale i nietakie!!!
aaa i Zuzka nam schudla ok kg!!!
no i juz slyszalam swoja dzidzie!!teraz tylko czekam na list ze szpitala!!!


wracajac do burzliwej rozmowy zaczetej przeze mnie!!!mi nie chodzi o to ze wy sie spotykacie!!!ja tez sie codziennie praktycznie widuje z Justysia!!!chodzi o to co powiedziala Sylwia!!!!!!!nagle zrobilo sie ...."to o ktorej??gdzie??u kogo??" no i po kilku godzinach"bylo milo"cudownie"itd!!!a niektore jak te jelenie siedza przy komie i czekaja na odpowiedz!!!zreszta jak zwykle ja jestem zla i niedobra wiec sie nie odzywam
 
reklama
justysia a ile razy ci maleństwo wstaje do jedzonka? dajesz jeszcze swoje mleczko?

a ja ostatnio wydedukowałam niczym Sherlock , że mój Babel śpi dużo lepiej z pełnym brzuszkiem i wtedy się nie wybudza:-D
 
Kurcze goraco znow sie zrobilo, na szczescie tm razem nie gastone rozpoczela wojne co? Ale niestety ja przyzanm racje Megan,Sywlii i Mikimauro.Jak widzicie jest nas wiecej i Podejrzewam ze Beata tez sie do nbas dolaczy..Dziewczyny nie chodzi nam o to by sie klocic czy sprzeczac ale jestescie czasem nie w porzadku.czliwiek czasem zauwazy jakas ze tak sie wyraze nieprawidlowosc i zostaje atakowany odrazu.Kurcze nie milo sie tu robi juz ktorys raz z kolei i glupio tak.Ja jestem tu od poczatku i chyba musze sie stad jednak wypisac bo nie chce mi sie poraz kolejny udawadniac kto ma racje a kto nie.hmm a moze wlasnie o to chodzi bo nie nalezymy jednak do paczki ?Mowicie dla chcacego nic trudnego, przeciez mozecie sie z nami spotykac? Dziewczyny to jest forum gdzie jak slusznie zauwazyla Mikimauro mamy sie wymieniac doswadczeniami, szukac odpowiedzi na pytania i owszem poznawac sie lepiej, nawett sie spotykajac, tylko czy wszyscy musza to robic? A moze oprocz braku czasu albo mozliwosci docierania do limericku nie che sie spotykac? Czy przez to jestem wykreslona stad?hmmm dziwne.. Dobra w takim razie macie jedna mniej do klotni .Ide na watek mamy z Irlandii bo tam jakos przyjemniej ...
Megan jak widac nie jestes jedyna zadymiara ;-)
A moze lepiej przytakiwac Megan? :-D
 
Kurcze goraco znow sie zrobilo, na szczescie tm razem nie gastone rozpoczela wojne co? Ale niestety ja przyzanm racje Megan,Sywlii i Mikimauro.Jak widzicie jest nas wiecej i Podejrzewam ze Beata tez sie do nbas dolaczy..Dziewczyny nie chodzi nam o to by sie klocic czy sprzeczac ale jestescie czasem nie w porzadku.czliwiek czasem zauwazy jakas ze tak sie wyraze nieprawidlowosc i zostaje atakowany odrazu.Kurcze nie milo sie tu robi juz ktorys raz z kolei i glupio tak.Ja jestem tu od poczatku i chyba musze sie stad jednak wypisac bo nie chce mi sie poraz kolejny udawadniac kto ma racje a kto nie.hmm a moze wlasnie o to chodzi bo nie nalezymy jednak do paczki ?Mowicie dla chcacego nic trudnego, przeciez mozecie sie z nami spotykac? Dziewczyny to jest forum gdzie jak slusznie zauwazyla Mikimauro mamy sie wymieniac doswadczeniami, szukac odpowiedzi na pytania i owszem poznawac sie lepiej, nawett sie spotykajac, tylko czy wszyscy musza to robic? A moze oprocz braku czasu albo mozliwosci docierania do limericku nie che sie spotykac? Czy przez to jestem wykreslona stad?hmmm dziwne.. Dobra w takim razie macie jedna mniej do klotni .Ide na watek mamy z Irlandii bo tam jakos przyjemniej ...
Megan jak widac nie jestes jedyna zadymiara ;-)
A moze lepiej przytakiwac Megan? :-D



Ja sie tez dolanczam ale ze wzgledu na to ze nie bylam jeszcze na zadnym spotkanku to mna sie nikt nie przejmuje:no:
 
Kurcze goraco znow sie zrobilo, na szczescie tm razem nie gastone rozpoczela wojne co? Ale niestety ja przyzanm racje Megan,Sywlii i Mikimauro.Jak widzicie jest nas wiecej i Podejrzewam ze Beata tez sie do nbas dolaczy..Dziewczyny nie chodzi nam o to by sie klocic czy sprzeczac ale jestescie czasem nie w porzadku.czliwiek czasem zauwazy jakas ze tak sie wyraze nieprawidlowosc i zostaje atakowany odrazu.Kurcze nie milo sie tu robi juz ktorys raz z kolei i glupio tak.Ja jestem tu od poczatku i chyba musze sie stad jednak wypisac bo nie chce mi sie poraz kolejny udawadniac kto ma racje a kto nie.hmm a moze wlasnie o to chodzi bo nie nalezymy jednak do paczki ?Mowicie dla chcacego nic trudnego, przeciez mozecie sie z nami spotykac? Dziewczyny to jest forum gdzie jak slusznie zauwazyla Mikimauro mamy sie wymieniac doswadczeniami, szukac odpowiedzi na pytania i owszem poznawac sie lepiej, nawett sie spotykajac, tylko czy wszyscy musza to robic? A moze oprocz braku czasu albo mozliwosci docierania do limericku nie che sie spotykac? Czy przez to jestem wykreslona stad?hmmm dziwne.. Dobra w takim razie macie jedna mniej do klotni .Ide na watek mamy z Irlandii bo tam jakos przyjemniej ...
Megan jak widac nie jestes jedyna zadymiara ;-)
A moze lepiej przytakiwac Megan? :-D



GASTONE dzisiaj jestes dla mnie wielka!!wlasnie mialam pisac ze nie tylko my jestesmy zadymiary hehe!!!
ja tez juz mialam napisanego posta z wypisaniem sie z forum ale stwierdzilam ze z jakiej paki???te forum jest dla wszystkich prawda??moje kolezanki nas poczytuja ale nie odzywaja sie bo.....one nie maja czasu na spotkania pracuja maja dzieci itd!i wlasnie to je jakos odstrasza!!!
a kolejna rzecz czasem mozna bylo!!!!!!!!!sie czegos nowego dowiedziec o lekach sposobach na dzieci itd!!teraz jest jakos inaczej



a i Gastone nasz spor niedlugo zostanie rozwiazany!!7 wysylam papiery o paszporty hehe pamietasz???tylko nie pisz ze nie byl to spor!!!zostawmy to tak jak jest jezeli nie dostane przeprosze i przyznam racje jezeli dostane....Twoj wybor
 
ALEX a Ty mnie nie denerwuj!!!
jak gadalam z Toba per fon mowilam Ci ze masz przyjechac!!!!!!!!!!!!!!
ale w sumie masz racje!!!

ide jesc sajgonki
 
Ech, dziewczyny, albo wszystkie napięcie przed miesiączkowe mają albo miesiączkę? Rozumiem wymiana zdań, ale obrażanie się i opuszczanie, Gastone, wątku to chyba juz przesada??? Przecież my nie robimy Wam niczego na złość!!! Nie chcemy żeby ktoś się czuł przez nas głupio! Poprostu rozmawiamy o wszystkim, rownież o spotkaniach... A ponieważ nie są one dla wybrańców to pisze się o tym wszem i wobec!!! Ale Gastone, szanuję Twoje zdanie i jeśli czujesz taka potrzebę to sobie od nas odpocznij, ale nie odchodź na zawsze, co? Też tu jestem od początku, no, trochę krócej niż Ty i wiele tu juz się nadziało, ale trzeba życ dlaje, nie? Nie szkoda Wam czasu na takie przepychanki słowne????? Megan234, Ty też nie marudź tylko spróbuj znów się tu odnaleźć!!! Co Wam stoi na przeszkodzie pisać co chcecie, chwalić się swoimi dzieciaczkami i wylewać żale jak Wam źle, jak dotychczas????? Przecież od tego tu jesteśmy :tak:!!!!!!!!

To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie i ja uważam temat za zamknięty :sorry2:... A jak się dalej tak będziecie kłócić to Kasia Irlandka w końcu po kątach nas porozstwawia :-p:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Krycha glopio pisac o czyms wiedzac ze bedzie sie olanym!!!
Bo Wy piszecie o spotkaniach i czasami mam wrazenie ze czasami czytac wybranych osob posty!!!ja nie marudze!!!
jestem tu krocej niz Ty ale wiem jak bylo kiedy sie do Was zapisywalam!!kazda sie chwalila i dzielila tym co robia jej dzieci!!!
Pamietam nawet jak olalismy fakt ze MAX GASTONE zaczal siadac na nocnik!!!
dopiero po Jej upomnieniu zaczelysmy cieszyc sie z Nia!!!!
duzo sie na tym forum zmienilo!!!Nie chce wprowadzac niemilej atmosfery ale denerwuja mnie niektore komentarze dziewczyn chocby co do tego ze mam zostawaic Ksiecia w domu!!!i tekst ze spotkania sa raz na kilka tygodnii poprostu mnie rozwalil!!!!
milego dzionka hehe
 
Do góry