reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

No Justysia. Twarda babka jesteś a z takim aniołkiem jak Twoja Julcia to inaczej być nie może:-)

Mój Pączuś zasnął ale co chwila kaszle i się wybudza. Dzisiejszą noc pewnie też będę miała ciężką a jutro sprawy "urzędowe" muszę pozałatwiać:baffled:

Ms.Marple trzymam kciuki za fumfelkę;-) A niemożliwe może stać się możliwe:tak:

Lecę do łóżeczka bo coś oko mi się zamyka.

Dobrej nocki życzę

Miki moja babcia miała 8 dzieci, pracowała na 2 etaty i sobie poradziła a rodzinka faktycznie była mocno ze sobą zzyta. Każdy każdym się opiekował. Teraz te związki rodzinne są jakieś takie nie teges:baffled: Czegoś im brakuje...
 
reklama
sorry, napisałam niegramatycznie
boję się, że nie dam sobie rady z dwoma fumflami bez pomocy:baffled:
podziwiam babki z dzieciaczkami a ja "i chciałabym i boję się" :-D:-D:-D
aa to juz wszytko rozumiem :-D
:tak:Bozenka ja caly czas kciukasy trzymam za siostrzyczke dla babla:tak: no i czekam az nas uraczysz tymi dobrymi wiesciami:tak:

a w zamrazarce nie tylko golabki heheheh
jaaaaaaa no to mma obiad na jutro.apomnialam ze mam golabki w zamrazarce.Dzieki za przypomnienie!!!
czesc dziewczynki!!!
ja coraz rzadziej do Was wpadam...jakos sie odnalezc nie moge po 3 miesiecznym braku neta!!!w sumie zauwazylam ze teraz forum jest bardziej do umawiania spotkan na ktore hmmm jakos nie moge dotrzec!!!

W sumie to Masz racje.Ja i Beata tez to zauwazylysmy...:baffled: I tez sie czasem glupio czujemy..
 
ja też się żegnam na dzisiaj.trzeba korzystać póki Lola śpi.
laski myślę że na forum nie tylko się umawiamy.jeśli uważnie czytacie to porusza się tu wiele tematów.i nie powinnyście czuć się głupio.po prostu spotykajcie się z nami:-) dla chcącego nic trudnego.spokojnej nocy wam życzę
 
Wy juz calkiem macie przerabane bo mieszkanie daleko!!ja teoretycznie nie powinnam narzekac bo z limerick!!ale....moze nie tyle ze nie mam czasu czy ochoty ale spotkania zaczynaja sie o 11 a moj Ksiaze chodzi do pracy na 14 kazda powie zostaw faceta w domu i lec na spotkanie forumowe!!!ale ja chce z nim spedzac kazda chwilke i tak widujemy sie niewiele!!!zreszta nie mam takiego starzu w zwiazkach jak Wy i jeszcze sie moim szczesciem nie nacieszylam!!!
uffff zabrzmialo to jak list zazaleniowy ale po czesci nim jest!!!!
 
ja też się żegnam na dzisiaj.trzeba korzystać póki Lola śpi.
laski myślę że na forum nie tylko się umawiamy.jeśli uważnie czytacie to porusza się tu wiele tematów.i nie powinnyście czuć się głupio.po prostu spotykajcie się z nami:-) dla chcącego nic trudnego.spokojnej nocy wam życzę
kurcze może się myle, ale właśnie te Wasze spotkanka mnie troszke zblokowały do Waszego wątku. :sorry2:Stworzyłyście sobie taki maleńki klanik i muszę się przyznać że w pierwszej chwili poczułam się tu jak piąte koło u wozu.:dry: Jestem przyzwyczajona do forum na którym wymieniamy się poglądami, słuzymy sobie pomocą,
. Z drugiej jednak strony jest to wątek o Mamach z Irlandi, jestesmy tu same, pozostawiłyśmy swoich wieloletnich przyjaciól w Polsce, miłe jest to ze mozemy się tu integrować, spotykać i kawkować. Bo przeciez mamy tylko siebie:tak::tak::tak:.
Moze przez to ze jesteście w innym mieście jest Wam łatwiej się umawiać.
No to mnie teraz wywalicie z tego wątku na kopach:-p:-p:-p

chcę tylko powiedzieć że zeczywiście ten wątek przekształcił się w kącik pdt.- u kogo dziś kawka
moze niech to forum pozostanie w swoim temacie, a umawiajmy się poprzez priwa, ????:tak::tak::tak:
 
MIKIMAURO widze ze zostalam dobrze zrozumiana!!bo przeciez nie ganimy tych spotkan!!!sama czasami sie zjawialam!!tylko troche sie tu zabardzo umowialsko zrobilo!!!a ja mam dzis dzien debila nie moge nowych suwaczkow wkleic
 
ohohohoh to sie gorrraco tu robi...... zeby sie te mamuski co sie najczesciej umawiaja nie poobrazaly;-)
ja juz ide z tad nie do wyrka a na kanape.... moje malenstwo jeszcze nie spi bo ona to nocny marek jak my wiec prawie rowno z nami sie tuli do podusi..... tak sobie lubi wieczorkami z mama i tata pogadac hihihhi
slodkich senkow mamuski :)
 
babki bez przesady chyba nie chcecie tu cenzury robić:nerd:
umawiamy się oficjalnie, żeby każda mamuśka, która ma ochotę mogła się przyłączyć, mamy zejść do podziemia?:confused:

ja też nie mieszkam w limerick tylko na wsi i nie robię z tego problemu:cool2:
 
reklama
a jednak jeszcze zagladnelam..... takie male uzaleznienie:-D
i wypraszam sobie zeby ktokolwiek do podziemia schodzil.......:-D mysle ze temat zamkniety i nikt sie nie poobraza.....:tak: do ranca;-)
 
Do góry