reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ale gorączka
wynieśliśmy Bąblowi wanienkę do ogródka i się plumpał :-D:-D:-D

aine w takim razie pozdrów go ode mnie:tak:

mam nadzieję, że Igorek szybko wróci do domku:nerd:
 
reklama
Jestem ,jestem czytam codziennie ale jakos tak nie moge sie wdrazyc ostatnio.Wy tu ciagle o spotkaniach wiec ja nie bardzo mam o czym pisac....bez obrazy oczywiscie ;-):-)....zreszta wekkend minal na wycieczkach wiec i tak za duzo w domu mnie nie bylo :tak:
 
Czesc dziewuszki.Ja sie zglaszam po dlugim i superowym weekendzie:-)Pogoda cacusna:tak:Szkoda tylko ze zaniedlugo sie znowu zmieni:-(
U nas poszukiwania mieszkania pelna para dzis chyba z piec apartamentow ogladalam:baffled:Jutro ciag dalszy:eek:
A co do pepkowego to ja sie pisze jak najbardziej wszystko jedno kiedy.Marta ty pewnie autkiem skoczysz co?Zabralabym sie z Toba,jesli mozna;-)
 
spadam spać kobitki bo moje nóżki muszą do jutra wydobrzeć.jeszcze tylko porcyjka lodów i prysznic:-). spokojnej nocy
 
ale dzisiaj to sama nie wiem co mnie naszło:-D:szok:bo do przed chwilą góra prasowania co właśnie poschneła POKONANA ale prasować lubie gorzej z myciem okien ale to już sobie dzisiaj darowałam hihi ale zaraz moja ferajna przyjdzie i już nie będzie tak czyściutko;-)
to pewnie się włączył syndrom wicia gniazda:-D:-D:-D
 
czesc kobietki ale sie rozpisalyscie...ile czytania...ja juz mam necik wiec bede zagladac.
JUSTYSIA jak hustawka???wszystko ok???
BEAKTA na pazurki bym wpadla w piatek jak ci pasuje ale to jeszcze zadzwonie bo nie wiem o ktorej bede miala tnansport.
A kobietki mam do sprzedania wozek GRACO QUATRO TOUR DELUXE w bardzo dobrym stanie.dalam ogloszenie na watku sprzedam,....itd
no nic uciekam bo jutro do pracy trzeba wstac
pozdrawiam was goraco
 
dzień doberek.co to była za noc-duszna i do tego coś mnie pogryzło.co chwila pobudka na picie i drapanko.za cholerę się nie wyspałam.zmykam na jakieś żarełko a potem do polskiego sklepu po jakieś drożdżóweczki:-)
 
reklama
Do góry