reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

przyniesiemy, żeby justysi za bardzo nie obciążać:tak:

a ząbka znalazł szanowny M bawił się z Bąblem i jak go trzymał do góry nogami to ujrzał:-D:-D:-D

martuana ja cię podziwiam kobieto z takim brzuchem takie sprzątańsko... i wstyd mi bo u mnie taki bajzel powiedziałabym więcej ale to już niecenzuralnie by było
trzy pralki prania do prasowania, czwarte na lince ( piorę na-hura bo pogoda dobra) i gruntowne sprzątanie całego domu by się przydało :baffled::baffled::baffled:

aha spojrzałam na prognozę-- zdążysz wydać kasę:-D:-D
Bożenko ja też gratuluje bąbelkowi ząbka:) A co do tego sprzątanka to mnie musi najść hahah:-D bo czasami też zarastam:szok: ale dzisiaj to sama nie wiem co mnie naszło:-D:szok:bo do przed chwilą góra prasowania co właśnie poschneła POKONANA ale prasować lubie gorzej z myciem okien ale to już sobie dzisiaj darowałam hihi ale zaraz moja ferajna przyjdzie i już nie będzie tak czyściutko;-) a co do tej prognozy to mnie troszkę pocieszyłaś:))APROPO w piątek byłam w neim it i jest promocja kupisz 3 łaszki płacisz za 2;-) śliczne bluzeczki kupiłam bąbelkowi:-Da w adamsie też promocje:)) A co do Justysi zgadzam się ża jak każda coś przyniesie Justysi będzie lżej hehheh ONA nie zbankrutuje a my nie zbiedniejemy hihihi:-D
 
reklama
heh babeczki, zauważylam, ze często piszecie o tym sklepie Name it-ja go w ogóle nie znam:szok: a tutaj niedaleko mamy t.k maxxa-kurczę, jakie promocje! wczoraj kupiłam takie spodnie 3/4 z kancikiem z super materiału przecenione z 89.99 na 9 euro!! torebkę Pierre Cardin za 6 euro!! oryginał! jaram się jak głupia:-D

Aaaa, zobaczcie, co szykują we Wrocławiu na 4. czerwca:-)
YouTube - Multimedialna Fontanna - musisz to zobaczyć!

coś pięknego!

uwielbiam Wrocek:-) tęskni mi się za nim...

ps. czy dobrze zrozumiałam, że Camomile z Igorkiem w szpitalu? nic poważnego chyba??
 
Ostatnia edycja:
heh babeczki, zauważylam, ze często piszecie o tym sklepie Name it-ja go w ogóle nie znam:szok: a tutaj niedaleko mamy t.k maxxa-kurczę, jakie promocje! wczoraj kupiłam takie spodnie 3/4 z kancikiem z super materiału przecenione z 89.99 na 9 euro!! torebkę Pierre Cardin za 6 euro!! oryginał! jaram się jak głupia:-D

Aaaa, zobaczcie, co szykują we Wrocławiu na Euro 2012:-)
YouTube - Multimedialna Fontanna - musisz to zobaczyć!

coś pięknego!

uwielbiam Wrocek:-) tęskni mi się za nim...

ps. czy dobrze zrozumiałam, że Camomile z Igorkiem w szpitalu? nic poważnego chyba??
Kuchnia Ty to masz dopiero fajniste przeceny:) A co z Igorkiem właśnie jakoś wcześniej przeoczyłam??:-(
 
Aine fajowe przeceny!!Fajnie tak kupic cos za grosze.Czlowiek sie jara jak nie wiem co.Ja polowalam na jeden plaszcz caly rok, kosztowal 120 euro, akupilam go za 19!!!!! Ale bylam podniecona, normalnie siedzialam i na niego patrzylam hihi.A my dzis spedzilismy dzien w miescie.Kupilam pare ciuszkow typu koszulki na ramiaczkach i spodnie 3/4 bo czlowiek normalnie nie ma nic na te upaly bo przecie zadko one bywaja.Dziecko mi cholercia padlo po 17 i nie wiem kiedy wstanie.Na szczescie mam super dziecko, ktore nie zaleznie od tego ile spi i tak spi w nocy jak aniol.
A gdzi9e sie -podziala Beata???? Czemu nie daje znaku zycia czyzby juz wyjechala do PL ? Tak bez pozegnania? nu nu nu Beatko!
No i co z Igorkiem sie dzieje???
 
martuana szkoda, że nie zdążyłam na promocję w name it bo własnie chciałam uzupełnić trochę bluzeczki:-(
niestety do centrum jadę dopiero we czwartek:confused2:

aine chciałabym zobaczyć tę fontannę na filmiku wygląda rewelacyjnie:tak:
my będziemy we wrocku po koniec lipca, pozdrowię go od Ciebie:-D:-D

gastone masz rację , gdzieś nam się beakta zapodziała:eek:
 
.Ja polowalam na jeden plaszcz caly rok, kosztowal 120 euro, akupilam go za 19!!!!! Ale bylam podniecona, normalnie siedzialam i na niego patrzylam hihi.

Hehehe, ja teraz też mam upatrzony płaszcz Stelli McCartney, ale w życiu nie dam za niego 225 euro, choć już jest chyba z tysiąca przeceniony. Poczekam, aż będzie kosztować 19:-D chyba że mi ktoś go sprzątnie, bo jest jedna sztuka:-D

Co do dzisiejszego dzionka,to my spędziłyśmy go z małą aktywnie-wyszalała się na bosaka po trawie:-)
Jeeeju, jak mi brakowało tego ciepełka:-)

EDIT Bożenko, to my będziemy wcześniej we Wro, bo już w czerwcu:-)
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki.właśnie wróciłam ze szpitala.zeszłam się jak cholera aż mi pęcherze się porobiły a przed samym domem popękały.jeśli chodzi o Igorka to do piątku na pewno zostanie w szpitalu-na razie podają mu czynnik zwiększający krzepliwość krwi.szczegółów na razie nie znam.ale strasznie go męczą-kłują i ciągle badają.miejmy nadzieję że w piątek wróci do domku i będzie już dobrze.

justysia21-mi pasuje i czwartek i piątek także dostosuje się do reszty babeczek
 
reklama
Do góry