reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie:-)Jejku jak ja lubie taka pogode:-DSzkoda ze juz niedlugo:zawstydzona/y:...ale moze jeszcze wroci:sorry:
Spadam do mojej "goracej linii"w poszkukiwaniu lokum:-p
Trzymajcie kciuki coby sie cos ciekawego natrafilo:baffled:
Milego dnia foremki.
A i prosze ucalowac Igorka o nas takze choc go jeszcze nie znamy osobiscie
 
reklama
dzień dobry mamusie :-):-):-)
ale mamy pięknie , takie słoneczko , super :-)
musze dzisiaj jechać do Limerick, do smytsa zareklamować wehikuł mojego syna, kupiliśmy w poniedziałek , a wczoraj koło piardło, jak mi się nie chce, wczoraj też byłam w Lim.... i dzisiaj znowu, buuu... ja chce na słoneczko :wściekła/y:
 
Witam sie:-)Jejku jak ja lubie taka pogode:-DSzkoda ze juz niedlugo:zawstydzona/y:...ale moze jeszcze wroci:sorry:
Spadam do mojej "goracej linii"w poszkukiwaniu lokum:-p
Trzymajcie kciuki coby sie cos ciekawego natrafilo:baffled:
Milego dnia foremki.
A i prosze ucalowac Igorka o nas takze choc go jeszcze nie znamy osobiscie

Cytrus, a czego, gdzie i za ile Ty szukasz, co?
 
a masz cos ciekawego?:-)Hęęęęęęęęę?Ja szukam apartmentu;)
A tak serio to szukam w naszych okolicach,tzn.blizej Crescent,a cena...jak najnizsza:-Dnajlepiej gdyby wogole nie trzebabylo placic:-D:-D:-D
Ale tak najwiecej to 700.

No to nie mam nic ciekawego :baffled:... U mnie w apartamentowcu był do wynajęcia apartament dwu - sypialniany, ale nie dość, że za 800 e to jeszcze w centrum... Sorki, że pytam, ale ciekawi mnie czemu nie chcecie już w tym domku mieszkać?
 
Ms.Marple, a o której jutro będziesz w centrum? Zaglądniesz na "kawkę"?

o to samo miałam ms.marple zapytać.no proszę jaka jest rozchwytywana

mamy szczepienie na 17tą więc będę na pewno wcześniej bo chcę do sklepów wejść

a co do kawki to wiecie, że ja zawsze chętna:-D:-D mogę przyjechać na tyle wcześnie, żeby pokawkować:tak:
 
mamy szczepienie na 17tą więc będę na pewno wcześniej bo chcę do sklepów wejść

a co do kawki to wiecie, że ja zawsze chętna:-D:-D mogę przyjechać na tyle wcześnie, żeby pokawkować:tak:

Heh, to znaczy, że musimy się podzielić z Drozdusią hahahahahaha... Może spotkamy się u Ciebie, Drozdusiu, co? Jutro będę miała czas do 16.30 a później muszę pójść zareklamować wiatrak, bo kupiliśmy wczoraj i drugi napęd nie działa :wściekła/y:!!!!!

Aha, i rozumiem, że pępkowe jest w piątek, tak???
 
reklama
Do góry