reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry!!!!! Pogoda do Polski jednak nie poleciała :-p, a przynajmniej narazie...

Aaaaa, Drozdusia, ja na 17.00 muszę do domku dotrzeć - damy radę???
 
reklama
dzieńdoberek
babki idziecie do szpitala? jeśli tak to pozdrówcie camomile:tak:

justysia podjęłaś już decyzję, kiedy się spotykamy?

brzuchatki
jak tam wasze brzuszki w tym upale?,
w ubiegłym roku kiedy nosiłam swoje brzuszysko, na szczęście nie było takiego upału:-D
jakieś świeże brzuszki by się przydały hę? może są tam gdzieś w krzaczorach ???:confused:
bo niedługo się rozsypiecie i nie będzie tematu:nerd:
mamy tylko dwa w zapasie drozdusi i megan chyba, ze zapomniałam o kimś:sorry:
gastone
kiedy nowy suwaczek wstawisz? za 3 miesiące?
 
WITAM znowu słonecznie:tak: a ja dziś sobie zaplanowałam centrum:tak::-pale nic jade może się nie ugotuje:-D Cytrusku jak będe jechała to pewnie że Cię wezme;-)Bożenko popatrze jeszcze w Name it na te promocje i dam Ci cyna:)
 
Dzień dobry!!!!! Pogoda do Polski jednak nie poleciała :-p, a przynajmniej narazie...

Aaaaa, Drozdusia, ja na 17.00 muszę do domku dotrzeć - damy radę???

to może wyruszymy o 13 a jak coś to spod szpitala co 10 min odjeżdżają autobusy do centrum więc myślę że damy radę
 
dzieńdoberek
babki idziecie do szpitala? jeśli tak to pozdrówcie camomile:tak:

justysia podjęłaś już decyzję, kiedy się spotykamy?

brzuchatki
jak tam wasze brzuszki w tym upale?,
w ubiegłym roku kiedy nosiłam swoje brzuszysko, na szczęście nie było takiego upału:-D
jakieś świeże brzuszki by się przydały hę? może są tam gdzieś w krzaczorach ???:confused:
bo niedługo się rozsypiecie i nie będzie tematu:nerd:
mamy tylko dwa w zapasie drozdusi i megan chyba, ze zapomniałam o kimś:sorry:
gastone
kiedy nowy suwaczek wstawisz? za 3 miesiące?

mój brzuszek dobrze znosi upały.może dlatego że jest jeszcze taki malutki.ale w zeszłym roku o tej porze miałam już pokaźne brzuszysko i też upały mi nie przeszkadzały.policzyłam sobie ile wczoraj zrobiłam kilometrów-wyszło prawie 20.więc całkiem nieźle jak na taki skwar.a nogi nadal blade...
 
to może wyruszymy o 13 a jak coś to spod szpitala co 10 min odjeżdżają autobusy do centrum więc myślę że damy radę

Oki :-D!!!

Ms.Marple i Martuana, ja wczoraj byłam w Name it i była jakaś promocja "3 rzeczy w cenie dwóch", ale nie bardzo wiem o co chodzi, bo nie miałam czasu się przyglądać :baffled:... Ms.Marple, a o której jutro będziesz w centrum? Zaglądniesz na "kawkę"?
 
Oki :-D!!!

Ms.Marple i Martuana, ja wczoraj byłam w Name it i była jakaś promocja "3 rzeczy w cenie dwóch", ale nie bardzo wiem o co chodzi, bo nie miałam czasu się przyglądać :baffled:... Ms.Marple, a o której jutro będziesz w centrum? Zaglądniesz na "kawkę"?

o to samo miałam ms.marple zapytać.no proszę jaka jest rozchwytywana
 
reklama
Do góry