reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

niedawno wróciłyśmy ze spacerku i zjadłyśmy obiadzik,a teraz czeka nas dłuższa trasa.wybieramy się na dooradoyle do szpitala w odwiedzinki do Camomile i Igorka. to co w takim razie z imprezką?widzę że nie każdy może.tak pytam bo chciałam przygotować coś smacznego do jedzonka.tymczasem zmykam,do poklikania potem
 
reklama
No i sobie pojechali już na lotnisko hlip, hlip :-(... A tak fajnie było... No nic, trzeba się teraz znów przestawić na zestaw 2 + 1 hihihihihihi ;-)
 
jak to 2+1 a wszystkie limeryckie mamuśki:confused::-D:-D:-D:-D

ale dzisiaj gorączka nawet w ogródku nie da się wysiedzieć:szok::-D:-D:-D


Aj, źle się wyraziłam, chodziło mi o nasz domek... Przez tydzień było tu dość głośno, nawet Oliwka zaczęła sobie więcej pokrzywkiwać, a teraz cisza :szok:...

Upał jak nie wiem, a my parasolki do wózka nie mamy, bo zostawiliśmy w autku, którym jechaliśmy na wycieczkę i nie wiem kiedy odzyskamy! Ale mam nadzieję, że jak będziemy lecieć po męża do pracy to już nie będzie aż tak prażyć :eek:!

Łoł, Ms.Marple, a od kiedy Wy macie trzeciego ząbka????? GRATULACJE :laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja dzisiaj nigdzie nie wychodziłam wziełam się za pranie dywanów i sprzątanko ;-)w domku chłodek także fajnie jest:-) ale jak pranko szybko wysycha super:tak:nawet suszarki do prania nie trzeba:-) A więcej takich upałów to mężulek będzie zadowolony kaske zaoszczędzi:-Dbo żonka z domciu nie wychodzi:-D NORMALNIE SIĘ NIE DA:szok: KRYCHA teraz odpocznie od gotowania heh:) A nie wiecie jaka jutro ma być pogoda??chciałabym do centrum ale jak będzie taki ukrop to posiedze w domciu:)
 
Ja tak troszkę w kwestii organizacyjnej - przynosimy ze sobą jakieś żarełko, nie :eek:?
przyniesiemy, żeby justysi za bardzo nie obciążać:tak:

a ząbka znalazł szanowny M bawił się z Bąblem i jak go trzymał do góry nogami to ujrzał:-D:-D:-D

martuana
ja cię podziwiam kobieto z takim brzuchem takie sprzątańsko... i wstyd mi bo u mnie taki bajzel powiedziałabym więcej ale to już niecenzuralnie by było
trzy pralki prania do prasowania, czwarte na lince ( piorę na-hura bo pogoda dobra) i gruntowne sprzątanie całego domu by się przydało :baffled::baffled::baffled:

aha spojrzałam na prognozę-- zdążysz wydać kasę:-D:-D
 
reklama
Do góry