reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
hej kasiula:) jak milo ze do nas zajrzalas:)
Tez sie ciesze, wlasnie o Tobie myslalam, bo nie pamietam czy pisalas... Mianowicie - czy wiesz juz co pod serduchem nosisz? Czy corcie czy synka? Bo tak sobie patrze na fotke na NK, i mysle ze jesli jest cos prawdy w tych ludowych przesadach to musi to byc synek, bo tak ladnie i kwitnaco i promieniscie wygladasz :)
Kasia, ale Tobie mam nadzieję żadne dietki jeszcze nie w głowie...;)
Niee, mi oczywiscie nie potrzebne. Ja mam taki plan ze urodze, potem bede karmic piersia, i chodzic na spacerki z dziecmi i na wakacje do Pl pojade o 25 kg lzejsza;-):-p:-). Wystarczy ze moj paln sie powiedzie i dodatkowe diety mi nie potrzebne.
Kasia Irlandka zajrzałam , na ten wątek:tak:
Fajnie, ze czasem sie na cos przydaje. (i watek i ja ;-))
 
A ja Kasi nie mam na NK!!:-( i pewnie jeszcze kilku dziewczyn. Jeśli macie ochotę, wyślijcie namiary na priva...:tak:
 
czesc kobietki
BEAKTA a czy ty mialabys czas w piatek ok 14.30 lub w sobote rano tzn ok 10 na uzupelnienie paznokci pisze tutaj bo jestes zajeta bratowa itd
pozdrawiam was wszystkie
 
reklama
Do góry