reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hejo, moja łobuziara dopiero odpadła! byłyśmy na spacerku, śliczna pogoda, ciepło!!!
Msmarple, waga nie spada od razu, po tygodniu zauważysz, że masz luz w spodnaich-przynajmniej u mnie tak zawsze jest na tej diecie i u moich koleżanek też. Jak masz jeszcze jakieś pytanka, to pisz na pw,nie chcę tu dziewczynom śmiecić wpisami o diecie hihi.Chętnie się podzielę tym, co wiem.:)
 
reklama
MsMarple, absolutnie żaden problem!!

Krycha, ja nienawidzę być sama wieczorem w domu!!
 
Ostatnia edycja:
Aine, ja już się nawet do tego przyzwyczaiłam :sorry:... A odkąd jest Pyza z nami to tak jakoś raźniej!!! Wolę jak mój mąż chodzi na 13.00, bo przynajmniej z Oliwką trochę posiedzi, a jak idzie na rano to kończy dopiero o 17.30, zanim wrócu, zanim zjemy kolację, wykapiemy Małą to już trzeba iść spać i po dniu, o!

Hahaha, a Pyza znów podziwia pracę pralki i stara się ją naśladować a splułamsię przy tym jak nie wiem hahahahaha...
 
hejo, moja łobuziara dopiero odpadła! byłyśmy na spacerku, śliczna pogoda, ciepło!!!
Msmarple, waga nie spada od razu, po tygodniu zauważysz, że masz luz w spodnaich-przynajmniej u mnie tak zawsze jest na tej diecie i u moich koleżanek też. Jak masz jeszcze jakieś pytanka, to pisz na pw,nie chcę tu dziewczynom śmiecić wpisami o diecie hihi.Chętnie się podzielę tym, co wiem.:)
Aine - pisz pisz o diecie, i jak masz jakie ciekawe przepisy dietetyczne to tez wrzuc. Nawet jest specjalny watek do tego typu rozwazan - https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/wracamy-do-formy-16602/index6.html
 
reklama
Do góry