reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ms. marple, ricotty tutaj nie widziałam, ale rozgladaj się. Więcej napisałam w wątku"wracamy do formy":)

moje dziecko jeszcze nie śpi! wariuje z tatusiem, pokazuje mu "chcesz w zęby" i puszcza bąki po krupniku:eek::-D
 
dzien dobry:)
kasiula nie wiem kto tam u mnie mieszka:) moze sie dowiem przed porodem albo i nie:)zobaczymy

ricotta jest na 100 procent w Dunessie:):):):)i w tesco zdaje sie tez:)
a ja sie ladnie przywitam i uciekam
milego dnia
 
Witam się dziewczynki:)) Ja właśnie odprawiłam rodzinkę do szkoły i pracy teraz biore się za sprzątanko i spacerek wymyśle może do naszego tesco bo małemu musze kupić jakieś sandałki a w nexie ostatnio coś mi migneło heh przyjemne z pożytecznym:)
 
Bry!!! Słonko świeci i nawet już w miarę ciepło się zrobiło :-)!!! Zakupy już porobiliśmy, więc zmykam teraz na szybkie śniadanie a później papryczki na obiad faszerować ;-)!!!

Miłego dnia Wam życzę i do później, pa :sorry:
 
Hejoł:-)
Nie bylo mnie tu wczoraj troche,malwalam lawke i przy okazji siebie:-DLubie tai robotki na ogrodzie i znowu kombinuje gdzie tu jakies kwiatki zasadzic,zeby te mury jakies bardziej koloroew sie wydaly,a moj W.:rolleyes2:tak wywraca oczami jak slyszy o kwiatkach:-D
Martuana ja tez sie wybieram do Crescent musze na poczte zajrzec;-)ale dopiero kolo 14,wiec Ty juz pewnie bedziesz wracac:-(
A jak tam Justysia?Nic sie nieodzywala wczoraj chyba nie?
Dobra spadam do roboty!
 
reklama
Do góry