reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
BOŻENKO myśle sobie że jednak zrobimy to spotkanko u mnie;-)w piątek:tak: Oliwcia dała propozycje aby odbył się u ALEX ale wszystko ucichło a szkoda by było się nie spotkać i miłego dzionka nie spędzić nie?? a więc może spotkamy się u mnie i doszlifujemy spotkanie u Alex o ile Ona się odezwie :)no chyba że się wystraszyła :-D no bo wiecie taka banda babeczek i to część ciężarowych:-Djeszcze nas nie zna i nie wie jakie jesteśmy fajniste hehehhe
 
dzień dobry babki
dzisiaj stwierdziłam uzależnienie od forum:szok: zamiast do śniadanka uderzam do kompa:tak::-D:-D

Hahahahahaha, to zupełnia tak jak ja - włączyłam dziś kompa, a tu niespodzianka - NIE MAM NETA!!!!!!!!!!!! Ależ byłam rozczarowana, chciałam zerknąć co i jak, przywitać się a tu lipa :eek:!!!!!!!!!!!!!!!

Gastone, udanej wycieczki :tak:!!!! Justysia21, jak się czujesz? Wczoraj się tylko przywitała i znikła :baffled:... Megan234, gdzie jesteś??????? Hop, hop!!!!!!!!!!!!! Cytrus, jak tak urzędujesz ciągle na ogórdku to chyba słonko Cię już ładnie dopiekło ;-)?? Aine, a jak dziś pogoda w Dublinie się ma?

Ale się zezłościłam - już mi się woda na ryż ugotowała, a tu ryżu ni ma :szok:!!! Dobrze, że dla męża mam jeszcze obiadek z wczoraj...
 
matuana ja się piszę :tak:
te ciuszki z name it są rewelacyjne, jeśli jeszcze usłyszysz o promocjach to daj mi znać:tak::tak:
No to postanowione:))Dziewczyny w piątek u mnie myśle 11-12 będzie ok żebyśmy mogły troche posiedzieć nie?? A co do promocji to pewnie jak będe coś widziała dam Ci znać :tak:sama lubie promocyjki jak chyba każda babeczka:-) Justyś jak tam saamopoczucie??
 
reklama
Do góry