reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

huraaaaa mam lozeczko rozlozone i juz sie moge nacieszyc hihihi i teraz tylko wszystko w nim poukladac dla mojej ksiezniczki musze...... wiem ze troche za wczesniej ale co tam jak sie moge juz cieszyc.... no to [po co z tego rezygnowac.....

Wcale Ci się nie dziwię, że już chciałaś je rozłożyć ;-)!!!! A teraz, tak już do porodu, pewnie będziesz ciąglę coś w nim zmieniać hihihihihihi... A co z tą imprezką? Aktualny czwartek czy przekładasz na inny dzień :confused:???

Kurcze ale nas wywialo:confused2:az mnie glowa rozbolala,wogole cala obolala jestem,spanie w trojke mnie dobija.Ale Jula ani mysli o przesypianiu calej nocki samej:-(
Wiecie co dziewczyki ja chyba jutro nie pojade do Gastone,bo Ola sie nie odzywa,Marta nie jedzie:-(A pozatym Jula mi sie dzis zwymiotowala

A tyle ludziów miało być, oj.... Tak czy siak jak jestem zdrowa, zwarta i gotowa i tylko jutro sałateczkę owocową zrobię hehe :tak:!!! A Wy się kobitki kurujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam sie z wami koszmarny dzien dzisiaj niedosc ze ta pogoda to pol dnia u lekaza spedzilam i jeszcze jutro musze jechac na przeswietlenie
A co sie dzieje ze Ola sie nie odzywa ?
 
u mnie czwartek aktualny... mezus zlozyl lozeczko wiec sie lepiej czuje hihhi..... alex Ty rowniez wpadaj musimy Cie w koncu poznac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hej dziewczynki, normalnie nie mogę przeżyć, że akurat jak wyjechałam, to Wy tam życie towarzyskie rozkręcacie :-D Ale powiem Wam, że też chyba będę miała koleżankę do spacerków, z czego się bardzo cieszę, bom tu sama jak palec;-) przypadkiem na obiedzie w pracy Rafi poznał Polaka, który pracuje w tej samej firmie! ma żonę Anię i 1,5 roczną córeczkę, mieszkają całkiem blisko-baardzo fajni sympatyczni ludzie, na razie znam ich z gg, ale na sobotę jesteśmy umówieni:-)no to Natalka będzie miała koleżankę:)
A Ty Aga mam nadzieję wkrótce nasz nawiedzisz z rodzinką, maj, czerwiec lub wzwyż:)Już wtedy będziemy settled down, mam nadzieję;-)

moje dziecko coś dzisiaj marudne a mężu ciągle w robocie, ojjjj....
 
czesc dziewczynki moje "malenstwo" wazy 10,5 i ma 73-74 cm
ja juz po diecie przechodze na zdrowe jedzonko ze slodyczami na szczescie nie mam juz problemu...zobaczymy czs pokaze co z tego bedzie.
BEAKTA nie przejumuj sie ja tez tylko 3,5 kg na kopenhadfzkiej ja slyszalam ze ludzie z wieksza nadwaga wiecej traca.hahaha pocieszmy sie
 
reklama
Aga co do czwrtku to wy miedzzy soba musicie ustalic na ktora.... ja bede czekac i mi obojetne o ktorej wpadniecie..... ja dojezdzac nie musze :-D
 
Do góry