reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Mamuski zycze wam jutro udanego spotkanka:)))
Gastone chetnie bym wpadla ale tak jak Beata pisala moje kochane dziecie o tej porze smacznie spi:)))

no i dobranoc wszystkim
 
reklama
no ok jak wy nie wiecie o ktorej to moze ja zdecyduje co?? 11?? pasuje wszystkim.... mam nadzieje, ze tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slodkich snow zycze tym ktore to jeszcze przeczytaja.......:tak:
 
Dzien dobry,obejzalam wlasnie za namowa Oli dzien dobry tvn,o koncu swiata w 2012 roku:tak:Takze don't worry:-)
Justysia mi jaknajbardziej pasuje na 11 w czartek,chyba ze bede musiala isc z siostra na ten test glukozowy (bo np.szwagier nie dostanie urlopu).Ale jak na chwile terazniejsza to pasuje jak ulal:-D
Dziewczynki bawcie sie tam dzis dobrze,robcie fotki!
Gastone my sie wybierzemy do Ciebie,tylko ze w innym terminie.
 
Dzien dobry,obejzalam wlasnie za namowa Oli dzien dobry tvn,o koncu swiata w 2012 roku:tak:Takze don't worry:-)
Dzień dobry, dzięki Cytrusku za wiadomość, czyli nie muszę planowac urlopu w Polsce w tym czasie?:szok: No to może jeszcze rodzinka nam się powikszy bardziej do tego czasu. Tak tak Gastone, my na pewno wpadniemy.
Aguś znajdziemy domek Justysi:happy: Co cztery głowy to nie jedna;-)
 
Bry!!!! A ja od rana krzątam się jak nie wiem... Obiadek trzeba było zorbić, sałateczkę no i się szykować trzeba. Oliwka śpi, więc mam chwilkę to stukam hehe... Justysia21, zgadam się z Megan234 i damy znać jak przypełzniemy, oki? Ale myślę, że 11.00 jest oki :tak:!!!

Miłego, choć deszczowego, dnia życzę, do wieczorka paaaa :-)

Ps. Baterie mi padły w aparacie i nie zdąrzę ich naładować, więc ja fotek nie popstrykam...
 
dzień dobry no i skończyło się lato:nerd:
ale za to dzionek w miłym towarzystwie się szykuje
krycha ja już się też powoli zbieram, przed wyjazdem dam ci cynka
justysia jak mi się uda to wpadnę po avonki , wcześniej dam ci znać
w żadnym razie nie musisz na mnie nie czekać , jakby co to odbiorę we czwartek ok?


nie wiem ja Wy ale ja uwielbiam sobie pooglądać gwiazdy bez makijażu, podnosi mnie to na duchu:-D:-D:-D
Gwiazdy bez makijażu! - Fotonewsy - Onet.pl Życie Gwiazd
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry, dzięki Cytrusku za wiadomość, czyli nie muszę planowac urlopu w Polsce w tym czasie?:szok: No to może jeszcze rodzinka nam się powikszy bardziej do tego czasu. Tak tak Gastone, my na pewno wpadniemy.
Aguś znajdziemy domek Justysi:happy: Co cztery głowy to nie jedna;-)
Wiesz co Olu w internecie czytalam ze tylko Polska ocaleje,a w tv mowili ze jakis tam koles ktory tewierdzi ze ten koniec swiata bedzie w grudniu 2012 twierdzi ze ocaleje jakies inne miejsce na ziemi(i tu wlasnie zapomnialam jakie)Gdzie on ma wykupiona ziemie i mozna od niego jakas czesc wykupic tej ziemi i przetrwac z nim:-DAle co najsmiesniejsze jacys amerykanscy bogacze ponoc te ziemie wykupuja
 
Do góry