reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam sie pierwsza:-)Kurcze ja sie wezme za ta south beach...chyba:eek:Beatko ja tez poprosze te przepisy we wtorek.
Ale dzis wietrznie,a ja na poczte musze isc no i siostre odwiedzic:tak:Ale najpierw troche porzadkow trzeba zrobic.Takze lece,pa
Ps.Olu iMarto jakbyscie tu byly to piszcie czy jedziecie jutro,bo jak nie to zkim ja sie zabiore??
 
Witam...
a Ja mialam dzis koszmarna noc moje dzieciatko wstalo o 1 w nocy i do 5 nie dal mi spac-hmmmm czas na zabawe sobie wymyslil:))):eek:a teraz odsypia a ja musialam wstac bo do Gp ide:wściekła/y:....no i taka jakas zmaczona sie czuje:))

ehhhh wy to macie z tymi dietami???w ciaze pozachodzcie to wam sie odechce:laugh2:a tak serio to jak urodze przejde sobie na ta co proponuje Beakta-ladnie brzmi i chyba nie wyczerpuje organizmu :)a nawyki zywieniowe czas zmienic;-)

BEAKTA powodzenia zycze :)))i jak mozesz to przeslij mi linki na n-k z ta dietka co juz sobie jak zakoduje:)))
 
Ostatnia edycja:
Witam :rofl2:!!!!! Jak tam weekendzik minął? My dużo na powietrzu :-D, trzeba było pogodę wykorzystać hehehe... Szkoda, że już minął, ale za kilka dni będzie następny hihihi, tylko krótszy o godzinkę, bo czas zmieniamy - pamiętajcie!!! Dobrze, dobrze, piszcie o dietkach, bo jak skończę karmić, to też się na jakąś skuszę ;-)!!!

Na razie zmykam, pozdrawiam :tak:!!!
 
dzień dobry dziewczynki

wczoraj odbyliśmy dłuugaśny spacerek w O'Brien's Bridge, było pięknie wiosennie
tak się dotleniłam, że w połowie drogi zaczęłam ziewać:-D:-D

beakta bardzo ci dziekuję za przepisy, na dzieńdobry jak mnie zobaczysz jeszcze powiedz:
"o rany! no przyda ci się ta dieta!"
coby mnie zdopingować :-D

krycha i justysia dzisiaj wieczorkiem jeszcze się dokładnie zmówimy co do wyjazdu ok?
 
reklama
hej dziewczynki witam sie niewyspana.... moj mezus dal mi dzis w nocy popalic... normalnie gorzej niz z dzieckiem..... ja jutro nie jade z wami dziewczynki.... musze do gp isc bo mi sie zwolnienie konczy i jeszcze mioj jest chory wiec nie chce przenosic zarazkow.....
Bozenka jak wpadniesz po Kryche to uderz tez do mnie bo ja mam w domku to Twoje zamowionko z avonu.... umowimy sie pozniej ok ??
Mam dzisiaj zamiar namowic mojego zeby mi rozlozyl lozeczko dla naszego malenstwa bo juz sie nie moge doczekac i chce zeby stalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milego dziona zycze....
 
Do góry