reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ojoj, Justysia21, to jak Twój mąż chory to spotkanie trzeba przełożyć!!!!!!! Ms.Marple, no to czekam na szczegóły :tak:!!! Megan234, chcesz powiedzieć, że na Karolcie pasuje już ta kiecka ??????????????????? Super fotki hehehe ;-)!!!!!!!

Pogoda, choć nie pada, to jest niewyjściowa :no:, wieje jak diabli, aż nie miło!!! Więc odpoczywamy dziś, po weekendowym szwędaniu się w domku hehehe...
 
reklama
Witam!
ja z Księciem znowu na wojennej ścieżce!tragedia normalnie!!!
Tak Aniu już Caroline miała sukienusie na sobie i wcale nie była zaduża!!bodki też w sam raz!!mam coś jeszcze dla Ciebie ale to chyba w czwartek?!
 
Witam sie i ja. Po porannym wazeniu wychodzi 3-4 kg mniej a dokladnie niewiem bo mam wage nie elektroniczna i wiecei jak to na tych wagach pokazuje. No niby nie jest zle ale jak slysze ze niektorzy po kopenhaskiej maja 7-9 kg mniej to mnie szlag trafia ze ja to zawsze musze osiagac te minimalne wyniki:-(...takze tym samym zakonczylam z dniem dzisiejszym kopenhaska i daje sobie kilka dni odpoczynku(bez przesady oczywiscie) i zaczynam south beach ;-)

To ja sie pochwale ze moje dziecko z kolei dzis sie obudzilo o 7:30...od wczoraj 20:00 bez pobudki na nocne jedzenie :-)

Aaa megan twoja Caroline to normalnie skora zdjeta z ksiecia :)
 
Witam!
ja z Księciem znowu na wojennej ścieżce!tragedia normalnie!!!
Tak Aniu już Caroline miała sukienusie na sobie i wcale nie była zaduża!!bodki też w sam raz!!mam coś jeszcze dla Ciebie ale to chyba w czwartek?!

Kurczaki, już pasują???? Ach, ten mój kurdupelek :-p... Bardzo się cieszę, że już Ci służą hihihi... I coś Ty znowu wygrzebała, co? No a jeśli chodzi o Waszą wojenną ścieżkę to cierpliwości Ci życzę...

Witam sie i ja. Po porannym wazeniu wychodzi 3-4 kg mniej a dokladnie niewiem bo mam wage nie elektroniczna i wiecei jak to na tych wagach pokazuje. No niby nie jest zle ale jak slysze ze niektorzy po kopenhaskiej maja 7-9 kg mniej to mnie szlag trafia ze ja to zawsze musze osiagac te minimalne wyniki:-(...takze tym samym zakonczylam z dniem dzisiejszym kopenhaska i daje sobie kilka dni odpoczynku(bez przesady oczywiscie) i zaczynam south beach ;-)

To ja sie pochwale ze moje dziecko z kolei dzis sie obudzilo o 7:30...od wczoraj 20:00 bez pobudki na nocne jedzenia

Jak ja bym chciała żeby chociaż wróciły czasy, że Pyza budziła mi się raz w nocy... A tak, jak zaśnie koło 20.00 to budzi mi się średnio co dwie godziny i niczym nie udaje mi się jej przed snem "napchać" żeby na dłużej starczyło, ech... GRATULACJE, wynik może monimalny, ale zawsze to kilka kilo mniej :tak::tak::tak:!!!

Zmykam do Pyzy, do później :sorry2:
 
beakta gratulacje marzy mi się 4kg mniej:sorry2:

megan super fotki na n-k przyłączam się do opinii, że twoja kruszynka jest tusiopodobna :tak::-D

krycha ty się nie przejmuj, ze twoja córcia malutka, za to nie będzie miała problemów z nadwagą jak my:-D:-D:-D
 
Ja wczoraj wazylam malego i 9 kg i 70 cm...:-)

Hehehehe, no to moja Pyza widzę, że najmniejsza - trochę ponad 6,5 kg a ciuszki na 68 cm nadal ciut za duże :sorry2:...

Sylwisko22, dopiero teraz doczytałam - Tobie oczywiście również GRATULUJE i życzę Wam dziewczyny wytrwałości w tym dietowaniu ;-)!!!!!!!
 
huraaaaa mam lozeczko rozlozone i juz sie moge nacieszyc hihihi i teraz tylko wszystko w nim poukladac dla mojej ksiezniczki musze...... wiem ze troche za wczesniej ale co tam jak sie moge juz cieszyc.... no to [po co z tego rezygnowac.....
 
Kurcze ale nas wywialo:confused2:az mnie glowa rozbolala,wogole cala obolala jestem,spanie w trojke mnie dobija.Ale Jula ani mysli o przesypianiu calej nocki samej:-(
Wiecie co dziewczyki ja chyba jutro nie pojade do Gastone,bo Ola sie nie odzywa,Marta nie jedzie:-(A pozatym Jula mi dzis zwymiotowala
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry