reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc witam sie babeczki...WITAM MARTUNIE w naszym gronie.ja czasu nie mam bo mamusia z braciszkiem przyleciala a w poniedzialek juz do pracy smigam.Martunia wyslalam ci zapka na nk MEGAN gratuluje ZARECZYN.
a moze malo sie udzielam ostatnio na forum ale za to czytam ciagle co piszecie...pozdrawiam was wszystkie
 
reklama
Krycha uratowałaś mi życie tymi filmami!!!
właśnie się relaksuję przy "zatańcz ze mną"
a co do nastroju...staram się jak mogę,żeby mi chandra mineła,przecież powinnam być szczęśliwa!!!
 
Krycha uratowałaś mi życie tymi filmami!!!
właśnie się relaksuję przy "zatańcz ze mną"
a co do nastroju...staram się jak mogę,żeby mi chandra mineła,przecież powinnam być szczęśliwa!!!
megan chyba baby blues cię dopadł, nie martw się kochana przejdzie :tak:

aga zapomniałabym to z castletroy collage masz b.blisko do Castleconnell, zapraszam jak znajdziesz trochę czasu na bezkofeinową
 
Ostatnia edycja:
Megan234, Ty masz czas na handrę?????? Daj sobie z nią spokój :tak:!!!!!!!! Idź sobie jeszcze porządnego make-up'a strzel a nie tracisz czas na pierdoły!!!!!!
 
wiem,że macie racje,tylko mi się nie chce dupy z kanapy ruszyć!!!idę po lusterko i się wypacykuję,hehe ostatni raz się malowałam na początku ciązy!!!
 
ms.marple a ty tez moze do mnie zalezc:) ja na razie busy jestem tak ogolnie bo wiesz szkoly potem wracam dom obiad zawsze cos do zrobienia....a za tydzien rodzice przylatuja ze znajoma na 9 dni bo srednia corka ma bierzmowanie-) ale jakbys miala ochote to zapraszam:)aaaaa na normalna kawke( bezkofeinowa to chyba nie kawa nie ? heheh)
 
ms.marple a ty tez moze do mnie zalezc:) ja na razie busy jestem tak ogolnie bo wiesz szkoly potem wracam dom obiad zawsze cos do zrobienia....a za tydzien rodzice przylatuja ze znajoma na 9 dni bo srednia corka ma bierzmowanie-) ale jakbys miala ochote to zapraszam:)aaaaa na normalna kawke( bezkofeinowa to chyba nie kawa nie ? heheh)
wpadnę jak już kiedy goście wyjadą :tak:pijesz z kofeiną? nie ma sprawy:tak: (mnie mdliło na samą myśl, tylko inka szła:-D)
 
reklama
A kiedy lecisz do Polski??Ja lece 4 lutego:)) Może ty też lecisz w tym terminie miło by było mieć towarzystwo:)))
Jeśli lecisz tez do Wrocka to lecimy razem:) :-D:rofl2::-) SUPER!!! Bo tak się bałam że jak w kolejce padnę to nikt mnie nawet nie pozbiera hihi, poranek nie należy do mojej dobrej formy ostatnio, ale przed nowa koleżanką nie dam plamy;-) A jeśłi się spóźńisz to powiem im zeby poczekali:)
 
Do góry