reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Megan a my to się znamy masz mnie już na NK i małpiczko nie dałaś odpowiedzi jak tam po porodzie:))Chyba że nie chciałaś mnie straszyć:))Całuski dla dzieciaczków i męzusia:))
 
reklama
no ja lece jutro się zapisac bo w tamtn piątek zaspałam. To daj znać na kiedy się zapisujesz skoro mamy wybór o jasne że lepiej razem, ale właśnie mi się przypomniało ze do polski lecę więc 13tego chyba zacznę, nie mam więc wyboru
 
Ostatnia edycja:
aaaa to już wiem kim jest tajemnicza Marta hahah!!!
a co do odpowiedzi,to widzisz,że każdą wolną chwilkę przy necie spędzam tu na forum!!!zresztą masz pipko do mnie nr tel!!!
wpadaj do mnie kiedy chcesz!a Twoja siostrzyczka już widziała Caroline heheh
 
no ja lece jutro się zapisac bo w tamtn piątek zaspałam. To daj znać na kiedy się zapisujesz skoro mamy wybór o jasne że lepiej razem, ale właśnie mi się przypomniało ze do polski lecę więc 13tego chyba zacznę, nie mam więc wyboru
A kiedy lecisz do Polski??Ja lece 4 lutego:)) Może ty też lecisz w tym terminie miło by było mieć towarzystwo:)))
 
aaaa to już wiem kim jest tajemnicza Marta hahah!!!
a co do odpowiedzi,to widzisz,że każdą wolną chwilkę przy necie spędzam tu na forum!!!zresztą masz pipko do mnie nr tel!!!
wpadaj do mnie kiedy chcesz!a Twoja siostrzyczka już widziała Caroline heheh
Słyszałam słyszałam siostrzyczka zdała mi relacje z przepięknej Carolci Ja też chcę ją zobaczyć!!!!!! Ale to już po 15 lutym jak wróce z Polski:)) jeszcze raz gratulacje:))Jest prześliczna:))
 
a lecisz z mężem i dziećmi czy tylko z Mareczkiem??
spoko ja zapraszam!!!tym bardziej,że pępkowe będę robiła dla dziewczynek z forum!!!trzeba jeszcze Gośkę na forum wkręcić!!!
a jak wogóle samopoczucie???
ja normalnie znowu jak laseczka wyglądam!!nawet brzucha mi niewiele zostało hihi zresztą pewnie Gosia Ci mówiła!!teraz Ona z Marcinem się o 2 postarają hiihi
 
Nie no, ja za Wami nie nadąrzam!!!!!!! Ja tu się nastawiłam na ciszę, jak to ostatnio już bywało, a tu proszę - znów tyle do nadrobienia :baffled:... O, i jeszcze nowa mamusia się do nas dołączyła (MARTUANA BARDZO MIŁO MI POZNAĆ :-)) i odrazu klepie po naszemu, hehehehehe... Zaraz Cię, Kochana, na NK poszukam co by Cię również ujrzeć, a jak :-p!!!!!!!
Megan234, wiesz, że Pyza dopiero teraz padła? Szok normalnie...
 
No Zuzka padła odrazu!!a ja mam już nowe włoski hihi!!!zaraz wyprasuje sukienkę(mieszczę się hura)!!trochę makijażu i gotowe!!
ale przyznam szczerze,że jakoś nastrój mi zdechł!!z jednej strony jestem szczęśliwa,ale ten wicher w oknach mnie przeraża!!
 
No Zuzka padła odrazu!!a ja mam już nowe włoski hihi!!!zaraz wyprasuje sukienkę(mieszczę się hura)!!trochę makijażu i gotowe!!
ale przyznam szczerze,że jakoś nastrój mi zdechł!!z jednej strony jestem szczęśliwa,ale ten wicher w oknach mnie przeraża!!

No coś Ty????? Przecież nikt Ci nie karze wychodzić z domku!!!! Co Cię wicher martwi??? Wieczorek spędzasz w ciepłym domku, z kochanym facetem u boku i, jeśli dzieczynki pozwolą to ze śpiącymi dziećmi ;-)!!! Ciesz się tym, a nie jakimś tam wiaterkiem z za okien będziesz się przejmować!!!
 
reklama
Do góry