reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

uuu...jak tu cicho...wszystkie uciekly do swych mezczyzn;-)ja tez na chwilke tylko pozegnac sie,dobranoc kolezanki.
Kiedy sie spotykamy na live?
Cytrusku jutro już jutro, bo ja na torcik wpadam:D:tak::-D:rofl2:
Justyś zapytam jutro to Cię zapisze a jak się nie zgodz ato mozesz zostac moim partnerem i tak na to samo wyjdzie hihi
 
reklama
dobranoc dziewczynki!wieczór udany,choć ja płacze z byle powodu!!i biedny Ksiąze nie wie o co mi chodzi!!!do tego Zuzka ząbkuje i drze się w niebogłosy z sypialnii!!a jak się ją z łóżeczka wyciągnie to jest jeszcze gorzej!!!ehhh ciężka noc nas czeka!!
 
witam :))))was panie:))))kurcze jestem uziemiona w domu,maly ma zapalenie krtani tak jak myslalam.naszczescie łagodnie to przechodzi!no ale z domku sie nie mozemy ruszyc no i zadnej mamusi z dzidzia zaprosic bo to zarazliwe.musze jakies super zajecie dla nas dzisiaj wymyslic by sie nam nie nudzilo :) buzka!!!
 
Jeśli lecisz tez do Wrocka to lecimy razem:) :-D:rofl2::-) SUPER!!! Bo tak się bałam że jak w kolejce padnę to nikt mnie nawet nie pozbiera hihi, poranek nie należy do mojej dobrej formy ostatnio, ale przed nowa koleżanką nie dam plamy;-) A jeśłi się spóźńisz to powiem im zeby poczekali:)
OOOOOOOOOOO jaka szkoda :((((Bo ja lece do Krakowa:(((też myślałam że będzie nam razniej:))) :-)Ale może faktycznie zrobimy nalot na naszego Cytruska:)))Zda nam relaCJE z wieczorku :)):tak:
 
witam :))))was panie:))))kurcze jestem uziemiona w domu,maly ma zapalenie krtani tak jak myslalam.naszczescie łagodnie to przechodzi!no ale z domku sie nie mozemy ruszyc no i zadnej mamusi z dzidzia zaprosic bo to zarazliwe.musze jakies super zajecie dla nas dzisiaj wymyslic by sie nam nie nudzilo :) buzka!!!

Natinke n zapalenie krtani bardzo pomocny jest wlasnie nawizlacz powietza :tak:
A tak wogole witam w....pochmurny poranek!
 
Dziewczynki witam:)Co do krtani to borykam się z nią od prawie 12 lat u mojej księżniczki:)) musisz dużo wietrzyć mało grzać a nawilżacz obowiązkowy:))A jak dzidzia będzie dużo piła to jakoś będzie:) powodzenia:))
 
reklama
dzieńdoberek ale kijowa pogoda, wczoraj nawet nie wyszłam z Bąblem na spacer i przez to czułam się jakby ktoś mi łomem w łeb dał:wściekła/y:
muszę tez kupić nawilżacz :tak:

natinke
a próbowałaś używać inhalatora wiem, że nawilżanie pomaga i to bardzo, jeśli twoj malec często choruje na górne drogi oddechowe to jest zbawienie:tak:
 
Do góry