reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Ola wpadaj jutro na kawe ciacho jeszce zostalo moze i Marta wpadnie to sie przed wspolna podroza pozancie:-)
Marta a wloski suuuuper i wogole:-Dwpadaj jutro na kawusie wogole ogolnie kto ma ochote to zapraszam:-)
Megan a ty nie doluj!!!!
ps.a ja mam Martusie juz dawno na NK;-)
 
Książe zadzwonił z pracy..on ma zbawczy wpływ na mnie!!!już mi lepiej!!sałatkę zrobiłam,ale dalej siedzę na kanapie!!!zaraz się to zmieni,bo film się kończy a ja jeszcze bez makijażu i w jeansach!!!także teraz muszę się pośpieszyć!!!
 
ja za wami nie nadazam.... musze czesciej na forum wchodzic hihihih
megan gratuluje rowniez......

ejjjj dziewuchy ja tez chce do tej szkoly rodzenia... ciekawe czy bede mogla..... bo ja juz 24 tydzien jestem :-( ale jak cos to ja sie chce z wami zabierac..... bedzie teraz ktoras w maternity zeby sie zapytac czy bede mogla... to jak wroce z pl to bym sie zapisala... zapytacie plisssss ?????
jeszcze dzisiaj zagladne zeby byc na bierzaco :tak:

aaa i oczywiscie witam Marte :) :-D:-D:-D fajnie ze nas tak duuuzo tylko ze juz powoli nie nadazam ktora to ktora heheheh musimy sie koniecznie wszystkie spotkac w realu hihihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mąż wrócił, więc opieka nad Pyzą podzielona hihi i mam chwilkę dla siebie, czyli na nadrobienie zaległości forumowych :sorry2:!!!

Słodkich snów i do jutra :tak:, buźka!!!!!!
 
reklama
Do góry