reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

oj babeczki pewnie sie powtarzam ale w ciazy przytylam 27-8kg wczesniej nosilam rozmiar 8lub 10 tera z12-14 co jest dla mnie koszmarem teraz tez ciagle dietka zero slodyczy skacze na skakance i ciagle jeszcze 7,5 kg mi zostalo a najgorsza ta skora na brzuchu poprostu worek wygladam jakbym byla znowu w ciazy juz nie wiem co mam robic wydaje mase kasy na kremy masazery i nosze ciagle ten pas ale dupa w pasie ciagle zaaa duzo nie wiem juz probuje wszystkiego ale jakos mi nie idzie...ms.marple ja tez mialam po porodzie 20 do zrzucenia minelo prawie 5 miesiecy a ja dalej sie mecze..tez zle sie czuje w swojej skorze na ta chwile no ale coz zrobic wazne ze mazowie kochaja nas takie jakie jestesmy:tak:ja mam dopiero 23 lata wiec chcialabym jakos wygladac oczywiscie nie twierdze ze jak ktos jest starszy to musi byle jak wygladac NIE bron Boze tylko ja miedzy kolezankami czuje sie strasznie...nie wiem jak wy ale wlasnie dzisiaj mam jakiegos dola chyba przez pogode ale...powoli przechodzi w niedziele przylatuje mama z pl no i maz kupil mi nowy tel...hahahahha w ramach przeprosin za swoje zachowanie wiecie o co chodzi...
 
reklama
hej dziewczynki,a przede wszystkim i mamusie:) Ja dziś ostatnia się witam.
Czy ktoś mi poda przepis na te wyśmienite racuchy??? No tak mi ślinka leci że to już typowa zachcianka ciążowa:)
Pocieszę was i to bardzo-może być gorsza pogoda, np. w Tralee co.Kerry, to przez to ze nad samym oceanem jest ale tam pada codziennie. Okropne chmurzyska, zimno i jak leje to z każdej strony że parasol nic nie daje a tylko walka z nim doprowadza do szału. To najgorsze miejsce jeśli chodzi o pogodę.
Też myśleliśmy o Canadzie, właściwie ciągle myślimy tylko miejsce zmieniamy bo cudowne oferty pracy, mieszkania są w mieście Alberta, i wszystko byłoby idealnie gdyby nie fakt o jakim nas uświadomił nasz znajomy, który dopiero co wprowadził się z tamtąd(gramatycznie to jest?) bo powiedział ze tam zima trwa 10 miesięcy i to potworna zima, owszem można zarobić ale już chyba wolę deszczyk. Natomiast moja kuzynka wyjechała z rodzinką w tamtym roku i w tym rooku jedna wracają= bo daleko od domu, zeby jakos zyc on pracuje po 13-14 godzin łącznie z sobotą, i jako tako można żyć ale jeśłi zrezygnuje się z wizyt Polski a niestety tęsknią i to bardzo. Także o pracę nie jest tak łatwo. No i im się wydaje że jedna w Polsce się coś poprawiło więc wracają.
W maternity spotkałam bardzo bardzo dużo ciężarnych polek ale z innymi imionami :( więc chyba nie z naszego forum:( Spotałam też "chuściarę" i pierwsze wrazenie oj joj, przenikliwe, chłodne spojrzenie, modliłam się żebym tylko nie trafiła do niej bo faktycznie jakoś mało sypatycznie się wydawało. Ale zaraz potem wołała jakąś naszą Kasię i obydwie panie były tak uśiechnięt i serdecznie, ze sama nie wiem... Ale prawda jest że w tym szpitalu pracuje strasznie strasznie dużo "nieeuropejczyków", byłam nieźle zaskoczona.
 
Noo to prawda.Mnie przyjmowala chusciara, badala pakistanka, lekarz z bangladaeszu dwal znieczulenie a jakis nigeryjczyk cial.Wiecej nie pamietam bo dali pelne znieczulenie.Niestety, tak jest.
 
ja jak dotad nie moge narzekac( 3 zabiegi wylyzeczkowania przy ciazach obumarlych) Z chusciarami tez mialam do czynienia ale nie moge nic zlego na nich powiedziec.....ja akurat nie trafilam zle
 
ja jak dotad nie moge narzekac( 3 zabiegi wylyzeczkowania przy ciazach obumarlych) Z chusciarami tez mialam do czynienia ale nie moge nic zlego na nich powiedziec.....ja akurat nie trafilam zle

Ja wlasciwie z ta konkretna chusciara mialam do czynienia inie byla zbyt mila.A do reszty tez nie mam nic ale potwierdzam teze ze malo europejczykow tam pracuje.Ale mnie to nie przeszkadza do momentu kiedy ktos mnie zle traktuje, i jesli tak bedzie to nie podaruje i nie obchodzi mnie rasa czy kolor skory.Dla mnie ktos moze byc zielony , tez czlowiek, tylko musi traktowac innych jak czlowieka.Narazie jestem zadowolona z opieki drowotnej i pozytywnie nastawiona, gorsze wspomnienia mam z polski wiec nie ma o czym mowic. ;-)
 
właśnie wyszły ode mnie Krycha i Justyna!!!było bardzo miło!!
niestety właśnie dostałam tel z Polski-moja przyjaciółka poroniła w 13 tyg!!
pózniej poczytam Wasze posty!idę pocieszać Age!!!
 
reklama
potwierdzam u Megan bylo bardzo milo... wyrwana z czterech scian... chyba sie czesciej na tekie wizyty pisze.... mozecie mnie zapraszac.....:-D:-D:-D i ja serdecznie zapraszam... od rana do wieczora jestem w domciu wiec jesli ktos ma ochote to ja bardzo chetnie kogos ugoszcze... hihihi

dzieki Megan za mile popoludnie :tak:
 
Do góry