reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Ja też nie mogę narzekać na jakiegoś lekarza konkretnie, co prawda jedna chuściara mnie badała to nie było zbyt przyjemnie. Tylko że jak byłam w ciąży to też wyzywałam i nie zadowolona niekiedy byłam - szczególnie końcówka ale teraz ... wiadomo jestem po i mam swoje maleństwo to też inaczej. Jak zaszłam w ciążę i czytałam na necie co i jak to byłam przerażona że mało wizyt itd. Teraz widzę że wiele się nie potwierdziło. Nie jest idealnie bo np o mojej chorobie wiedzieli całą ciążę i nigdy o nic nie zapytali a jak w czasie porodu przyszło do znieczulenia to ... sobie raptownie przypomnieli i panikowali. Jedno wiem nie zazdroszczę biednej Megan bo się biedulka męczy i trafia na lekarkę która widać mądrością nie grzeszy, ale cieszę sie że wraz z naszymi forumowymi koleżankami spędziła miłe popołudnie i choć na chwilę rozerwała się;-)
Co do wagi to ja też bym chciała zacząć zrzucać kilogramy bo niedługo miną 2 tygodnie od porodu a ja ciuszki muszę kupować na rozmiar 12 <miałam 10> więc chyba zacznę powoli ćwiczenia na orbitku choć w szpitalu powiedzieli że 6 tyg nie można ćwiczyć:sorry:
 
Noooo, w końcu i ja zasiadam przed forum :-p - dziecię w końcu zasnęło, kolacyjka się grzeje a ja, z ciepłą herbatką obok, stukam do Was Kochane!!!!
Megan234, Justysia21 dzięki za miło spędzony czas :tak:!!!!! Córcia Megan234 jest ślicznym brzdącem i bardzo grzecznym (choć mamusia twierdzi, że zachowuje się tak przy gościach, hihihihi). A jak skurcze, nasiliły się? Czy rozmyśliłaś się z tym rodzeniem????????
Co do diet - wiem doskonale, że im człowiek starszy to orgaznim inaczej pracuje i choćby nie wiem co niektórzy nigdy nie będą mieli upragnionych rozmiarów :baffled: - smutne, ale taka jest natura... Ale dziewczyny nie martwcie się, ważne, że najbliźsi kochają nas takie jakimi jesteśmy i nie za wygląd a za wnętrze!!!! Choć czasem dopadająca deprecha może denerwować :crazy:...
A jeśli chodzi o spotkania to ja też zapraszam serdecznie - jak tylko któraś w centrum będzie to na kawusię niech wpada!!!

Idę wszamać kolacyjkę, do później ;-)
 
a ja zasnęłam nad kompem!!w sumie smutno mi bardzo,że moja kumpela straciła dzidzie!!w sumie nie wiem czemu(będzie miała robione badania-już jest po czyszczeniu)!!urodziła 4 miesiące po moim synie też Kubusia i jest pięknym i zdrowym ponad 3latkiem!!!życie ma w sumie jak sama mówi raczej bezproblemowe(dobra praca_w sądzie w Pl i mąż też w sądzie pracuje)mama dużo Jej pomaga!!w sumie nie narzeka!!!ciąża bardzo chciana i planowana a tu taki finał!!!ale będą starać się dalej!!!!!!
a co do odwiedzin,,,fakt było super!!ale racuchów nie było:-D!!bo choć pyszne wyszły to się rozpadały i wstyd było je podawać!!!
co do skurczy to jw zasnełam,więc...nic się nie dzieje!!!chociaż jakoś mi wilgotniej w majtkach(ale to nie wody)pewnie upławy się nasilają,więc jest szansa,że niebawem!!!
ja się śmieję,że mała była rodzona dzień po Dniu Ojca,a jutro Dzień Babci w czwartek Dziadka,więc wypadałoby w piątek urodzić!!!jednak moja mama wróży mi niedziele!!!
aaaaaa Justynko niech bracholek mojego olejku nie zapomni!!!
 
ale macie fajnie, ferajna sie spotyka..n0o tak ale przeciez ja nie z limerick to co narzekam to w koncu forum dla mamus z limerick.:eek:
 
reklama
justyna ja mieszkam na dooradoyle,kolo tego centrum handlowego...megan wie bo juz kiedys byla u mnie;) a Ty gdzie pomieszkujesz?
a co do,lekarzy to ja jeszcze w sumie nie mialam z nimi tutaj doczynienia....mam nadzieje,ze mnie dobrze potraktuja...juz nie bawem sie przekonam!!!pa
 
Ostatnia edycja:
Do góry