reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Megan olejek zakupiony.... i na bank przyleci jeszcze zadzwonie wieczorem zeby byc pewna w 100% .... no i jutro od razu z lotniska Ci go przywieziemy



a ja mialam taka ochote na te racuchy nawet sie 2 razy upomnialam ale coz nie bylo mi dane ich zjesc:-D:-D:-D

Gastone Ty tez bardzo mile widziana w Limerick jestes zapraszam... zeby nie bylo, ze my takie samolubne....
 
reklama
ale macie fajnie, ferajna sie spotyka..n0o tak ale przeciez ja nie z limerick to co narzekam to w koncu forum dla mamus z limerick.:eek:

A co to ma za znaczenie????? Też czasem urzędujesz w Limerick, nie? Nie ma żadnej różnicy gdzie mieszkasz - jesteś nasza i już!!!!!!!!!!!!!!!


a co do,lekarzy to ja jeszcze w sumie nie mialam z nimi tutaj doczynienia....mam nadzieje,ze mnie dobrze potraktuja...juz nie bawem sie przekonam!!!pa

Wystrzegaj się tej chuściary w brązie, z resztą problemów raczej nie ma!!!

Megan234, Ty nie miałaś iść spać tylko rodzić!!!!! Nic się ta dziewczyna nie słucha, no :eek:... :-p
 
Ja piernicze, Megan234, latam przez Ciebie do kompa, jak kot z chorym pęcherzem, co 15 minut, no... A tu nic... Ale nie bierz sobie do serca tego walentynkowego terminu ;-)

A coś się cicho zrobiło...
 
Krycha ja właśnie wzięłam kąpiel razem z Księciem (nie wiem jak się do wanny zmieściliśmy)mała od Waszej wizyty jeszcze śpi!!!a mnie już przeszłło hihihihh także dzisiaj się jeszcze raczej nic nie wydaży!!!!
 
Krycha ja właśnie wzięłam kąpiel razem z Księciem (nie wiem jak się do wanny zmieściliśmy)mała od Waszej wizyty jeszcze śpi!!!a mnie już przeszłło hihihihh także dzisiaj się jeszcze raczej nic nie wydaży!!!!

O matko kochana, Ty litości nad nami nie masz... Jutro dopilnuj tego GP żeby jakieś info od szpitala uzyskał!!! A tak w ogóle to na którą masz wizytę?
 
Dziewczynki dziekuje za zaproszenia, jednakbywam w limerick tylko na malych zakupach, wiec z czasem to jest roznie, ale moze kiedys skorzystam!
 
reklama
Do góry