reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

gastone na zdjęciu zasłaniam się Bąblem:tak:
serio mówię mam do schudnięcia 20kg :szok: w marcu chcemy zrobić chrzest Bąbla w Polsce więc muszę coś z tym zrobić (chociaż z częścią), bo o ile w Irlandii wtapiam się w tło, to w Polsce będę robić za monstrum :sorry:
 
reklama
natinke nasza kuzynka mieszka od dawna w Kanadzie, z tego co wiem, w niektórych regionach nieźle płacą ( tam, gdzie pogoda koszmarna)
tylko tak strasznie daleko od Polski:no:
 
ja to dopiero monstrum na tle polskich lasek.!!!
Natinke cy twoj mezus to casem nie waga zodiakalna jak ja? Bo ja sie tez zawsze martwie na zapas i wlasnie dobrze ze mam takiegi raczka jakim jest moj maz!
 
gastone znalazłam raz wątek o dietach po porodzie ale to było bardziej chwalenie się niską wagą i niż poradnik jak wrócić do formy :eek: zwiałam tylko dym został :-D
 
;-)
gastone znalazłam raz wątek o dietach po porodzie ale to było bardziej chwalenie się niską wagą i niż poradnik jak wrócić do formy :eek: zwiałam tylko dym został :-D

hahahah az dym zostal.. No niestety wszystkie te watki sa podobne. Ja w swoim zyciu przeszlam tysiace diet.Niestety nie naleze do osob szczuplych chociaz kiedys mialam rozmiar 36.Ael eto tylko dlatego ze sie odchudzlam jako nastolatka i bardzo duzo schudlam.Ale tez chodzilam na aerobic trzy rzy w tygodniu, gralam w siatkowke ale tez i nic nie jadlam.Mialam niedobor witamin oczy na wierzchu i sucha skore.Poznalam mojego meza i utuczyl mnie spowrotem zapraszajac na pizze itp. W ciazy schudlam 12 kilo przez pierwsze 3 miesiace, cala ciaze ogolem przytylam 8.Ale niestety po ciazy znowu, hormony ruszyly i dupsko uroslo.Latka tez robia swoje, metabolizm nie pracuje jak dawniej.Czlowiek leniwy sie robi, dobrze mu wiec i tyje.
Ja sie tez bardzo zle czuje, ale ja zawsze, cale zycie walczylam z nadwaga wiec starm sie jakos nadrabiac ubiorem, uczesaniem itp.Dbam o siebie o tyle o ile moge.Bliscy kochaja mnie taka jaka jestem, za to co mam w srodku co nie oznaca ze jestem w pelni szczesliwa.Handra dopada mnie jak mam kupic spodnie na dupe.Teraz np nie mam zadnych oprocz jednej pary sprzed ciazy w ktore na szczescie sie jeszce mieszcze.I pomimo iz jest mnostwosklepow gdzie moge je kupic, to niestety fsony sa koszmarne jak na wielke grube baby, worki takie.Jednak udaje mi sie cos upolowac, staram sie jak moge :tak:
aaaaaaaale sie rozpisaalam, nie wiem czy komus bedzie sie chcialo to czytac ale fajnie jest komus tak sie wyzalic
 
natinke nasza kuzynka mieszka od dawna w Kanadzie, z tego co wiem, w niektórych regionach nieźle płacą ( tam, gdzie pogoda koszmarna)
tylko tak strasznie daleko od Polski:no:

mhh nie wiem czy pogoda moze byc gdziekolwiek gorsza niz tutaj(chyba na syberi hehe)wiec to raczej nie problem,ale ta odleglosc od polski faktycznie przerazajaca!ale nie ma co na zapas myslec,bo narazie maciej prace ma i mysle,ze miec jesce dlugo bedzie...
gastone maciej jest ""panna"" tak jak ja,ale jestesmy zupelnie inni!on naprawde urodzony pesymista a ja odwrotnie nie przyzwoita optymistka :) nie wiem co gorsze...
domi w przedszkolu byl dzielny ja zawsze,dobrze bo juz sie balam,ze od nowa bedzie musial sie przystosowywac!!! papa

a co do dietki i odchudzania...mhhh jak dobrze,ze na jakis czas moge o tym zapomniec!!!!nareszcie nie musze wciagac brzucha hehhe...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kurcze wyczaiłam trochę słońca i wyskoczyłam na spacer- ale z tempem formuły 1 dopadła nas chmura i zmoczyła mnie do suchej nitki :confused2:

gastone ja nigdy nie byłam zwiewną nimfą :sorry: (tylko ćwiczeniami jakoś kontrolowałam figurę) ale lata leczenia hormonami, sterydami itp.... plus dieta irlandzka tuż po przyjeździe tutaj dały mi się porządnie we znaki :nerd:
niestety w Polsce nadwaga jest uważana jako grzech nr 1, stąd moje obawy -marzec tuż tuż :eek:
co do spodni, to masz rację bo większe rozmiary są tak uszyte, że wyglądałyby dobrze tylko wtedy, gdyby włożyć w krok męskie jaja (wybacz dosadność) :wściekła/y:

natinke masz rację chociaż na kilka miesięcy można sobie pozwolić nie wciągać brzucha --raj :-D
 
Do góry