reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Olivca witam;)
Ja też Gastone bym z chęcią fotki obejrzała. Megan powodzenia jutro i obyś na normalnego lekarza trafiła, ja ostatnim razem byłam u jakiejś irlandki <włoski krótko na jakby grzybka ścięte i wycieniowane z tyłu> to taka rzeczowa była < no ona mnie na wywołanie wzieła;)> i ten lekarz co ci mówiłam że to mój prowadzący. Ja dzis tez zaglądałam w ciągu dnia i czytałam co sobie popisujecie a teraz to pisze w biegu bo moje maleństwo kombinuje... w dzień bez problemu śpi w łóżeczku a na wieczór nie chce:szok: Jak go nakarmie, utule do snu położe do łóżęczka to po ok 10 min płacze:-(i wczoraj walzyłam tak do 2 w nocy a o 3 mały na nowo zaczął i sie poddałam:sorry2:wzięłam go do siebie i prosze chwila moment usnół i spał do 9!!! kurka chciałabym żeby spał w łóżeczku bo mała zaraz też zacznie przychodzić do nas, teraz to luzik bo Tomek miał w weekend nocki ale tak...:oo: Karmię tylko piersią myślałam też że może zacznę dawac mu też herbatki ale podobno sie nie dopaja < choć ja małą swoją dopajałam tylko top też inna bajka bo sie jeszcze uczyłam to i mleko ściągałam i kombinowałam jak mogłam w razie co jak by mleka było za mało mąż mógł ją oszukac herbatką> no ale mały je ok on tylko kombinuje jak nie spać w łóżeczku:eek:
 
reklama
Kajka,,,ja będę jutro walczyć jak lwica!!!o to aby mnie przyjął mój lekarz prowadzący Burcke,a jak będa mi chcieli tą chuściare wcisnąć to nawet do gabinetu nie wchodzę!!chyba,że po to,żeby jej wziernik gdzieś wsadzić hihihi
może któraś z Was czuje się na siłach na przetłumaczenie skargii??bo ja nie czuję się na siłach,aby zrobić to w języku angielskim,a nie chcęsobie wstydu robic!!!
 
cześć dziewczynki!!!
trzymajcie za mnie kciuki!!!
właśnie się szykuję do szpitala po ciężkiej nocy!!!
w dodatku (chyba na tle nerwowym)dostałam biegunki!!!
ale o swoje będę walczyć!!!!
jeśli zostawią mnie w szpitalu napewno,której z Was wyśle smsa!!!a jeżeli nie to odrazu się melduję na forum!!!
 
Dzień dobry:-) My po śniadanku właśnie odpoczywamy. Młody bajki ogląda, więc mam chwilkę na forum;-)

Wolfia, jesli chodzi o intres foto dluga rozmowa.Rynek zupelnie inny niz w Pl , zaintresowania fotografia nie wystarcza.Niestety liczy sie doswiadczenie no i poznanie rynku.Moj maz pracowal 4 lata dla kogos, tam wile sie nauczyl, poznal rynek od nowa, pomimo iz mial studio w pl 6 lat, jak juz mowilam rynek inny.Tu jest troszke inaczej, ludzie musza ci zaufac zebys mogla zarobic, chyba wiesz co mam na mysli.Jesliktos nie bedzie zadowolony nie przyjdzie drugi raz ani nie poleci cie nikomu.Na szczescie mojmaz juz 7 lat na irlandkim rynku a drugi rok ma studio wiec jest dobrze i sa dobre pieniadze.No i maz ma wspolnika, irlnczyka wiec tez inna sprawa.Sama rozumiesz.Jak masz ochote objrzec wiecej zdjec moge podac link do strony, ale na priva bo nie wiem czy moge tu, czynie bedzie to jakas reklama, no i wy dziewczyni jak chcecie to wam tez moge dac.

Dziękuje za odpowiedź:tak: Ja wiem, że zainteresowanie fotografią nie wystarcza do otworzenia własnego studia;-) Pytaliśmy o to, jak to tu mniej więcej wygląda - tak na przyszłość w razie czego;-) A linka możesz dać, bo i ja i Dziewczyny napewno chętnie obejrzymy zdjęcia:tak:

O dzidziusia staraliśmy się od dłuższego czasu aż w końcu się udało, tylko że zaraz po tym poroniłam i zaraz po tym znowu byłam w ciąży więc martwię się troszkę czy to nie zaszybko....

Olivca wszystko będzie dobrze:tak: Nie ma co myśleć inaczej;-)

trzymajcie za mnie kciuki!!!

Trzymamy Megan:-) Niech się tam Tobą w końcu zajmą, żebyś mogła z drugą córcią wrócić;-)

Miłego dnia:-) Mimo, że deszcz ze śniegiem pada (przynajmniej u nas pada co chwilę) i nic się nie chce:-p:-D
 
Dzień dobry!!!!! Się rozpisałyście od wczoraj, że hej.... Wpadłam się tylko przywitać, później nastukam więcej :tak:!!!

Olivca, miło, że zasilasz nasze szeregi :-)!!!! Witamy w naszym gronie ;-)!!!!!!

Megan234 - dołanczam się do kciuków, cała moja rodzinka trzyma mocno zaciśnięte :sorry:!!!! Powodzenia życzymy...

Miłego dzionka, pa pa :-p
 
reklama
aaale mam dobrze, mezus dzis zamknal studio bo i tak nikt poulicachnie chodziwiec postanowil spedzic z nami czs ale fajowooo!!!
 
Do góry