reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzieńdoberek właśnie się zastanawiam, czy uda nam się dzisiaj na spacerek wyjść :eek:

gastone fantastyczne zdjęcia, twój mąż ma niewątpliwie talent :tak: może wybierzemy się z Bąblem po taki piękny portret, ja mam fioła na punkcie zdjęć uwielbiam je robić (ale jestem beztalenciem w tym względzie) i układać w albumach, ostatnio nawet mąż kupił mi drukarkę do zdjęć bo narzekałam, że nie mam czasu ich edytować i wysyłać przez internet :cool:
mam nadzieję, że megan dobrze idzie :sorry2:
 
reklama
No, mąż do pracy wyprawiony, właśnie wyszedł; Pyza nakarmiona i śpi, obiadek gotowy, więc mam w końcu chwilkę, hehe :-p... Muszę się Wam pochwalić, że moje dziecię przespało dziś w nocy 2 razy po pięć godzin (z godzinną przerwą na karmienie i zmianę pieluszki) - SZOK!!!!!! Częściej tak proszę :tak:... Ale to chyba dlatego, że i w sobotę i w niedzielę mało spała w dzień...
Gastone, zaglądałam na zdjęcia i muszę przyznać, że są super!!!!!!! Dobrą robotę wykonuje Twój mąż!!! I farta masz, że dziś jest z Wami, ja też bym chciała swojego mieć dziś w domu... W prawdzie wiem, że mają jakąś awarię ogrzewania, ale raczej wolnego nie będzie miał :no:... Ms.Marple - pogoda taka nieciekawa, mało spacerowa, chyba, że taką lubisz ;-)... My siedzimy w domku :-), w ciepełku!

Udanego dnia :-D, no i cierpliwości w czekaniu na wiadomości od Megan234 dla nas wszystkich, a przede wszystkim dla Niej samej :sorry:!!!Pozdrawiam, buziole :blink:
 
cześć dziewczyny!
obiecuję pózniej zajrzeć na zdjęcia Gastone męża,w tej chwili nie jestem w stanie:-(!!
Dzisiaj w szpitalu nie przyjmowwał żaden europejczyk:wściekła/y:!!!miałam wizytę z podpalaną,ale nie tą znienawidzoną,choć ona też dzisiaj była!!!wieści mam takie,że chyba lecę do Pl??!!muszę jeszcze z księciem pogadać!!
wiecie na kiedy mam termin???bo ja niestety nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miałam nawet tłumaczkę na wizycie,żeby nie było niedomówień!!!!nic nie zrobią przed 14 lutym!!!!!!!!!!!!!!!nie wywołają mi porodu do 14 lutego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a dziecko się nie rusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podłączali mnie na przemian dousg i ktg i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!najśmieszniejsze jest to,że wg nich ja nie byłam w ciąży w momencie kiedy miałam pierwszą wizytę u GP!!!(gp wysłał list do szpitala niby tydz przed dojsciem do zaplodninia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boję się,że to się skończy jak u moni!!!!!!napiszę pózniej bo nie mam siły
 
kurcze to woła o pomstę!!!!! niestety megan do żadnego samolotu cię nie wpuszczą w tak zaawansowanej ciąży
nie wiem co ci poradzic :eek: ja chyba bym tam zrobiła sajgon :wściekła/y: wiem z pierwszej ręki, że dopiero jak się grozi i wzywa kierownictwo to zaczynają chodzić na rzęsach :-(
 
nie powiem im w jak zaawansowanej ciazy jestem!!!może uda mi się polecieć,ale musze z ksieciem pogadac!!!!
kierownictwo wzywałam!!!ale nikt nie chcial ze mna rozmawiac
 
reklama
niee no ja jestem w bardzo ciezkim szoku.To jest jakis koszmar, dziewczyny ja normalnie sie boje w ciaze zachodzic!!!bozeee..
Megan a skoro wedlug nich dzieko nie rusza to czemu nic nie robia i cie wypuscili!!!!
Dziewcyny dziekuje w imieniu meza i swoim za komentarze, jesli oczywiscie bedziecie kiedys mialy ochote skorzystac dajcie znac dam wam namiary.
 
Ostatnia edycja:
Do góry