reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześc dziewczyny.... ja lecialam w 40 tygodniu ciąży do PL (miałam pozwolenie od lekarza na piśmie) i nikt mnie nie zaczepił... więc może lepiej żeby Magda poleciała...
 
reklama
Gastone..czemu nic nie robią??bo krowy w pakistanie albo się cielą albo zdychają!!!!a tak serio??nie miałam nawet z kim pogadać dzisiaj bo kadra dzisiejsza to 2 chuściary plus jedna czarna!!!
nie wiem czy polecę muszę z ksieciem pogadać!!!!bo już nie wiem co robić
 
cześć dziewczyny!
obiecuję pózniej zajrzeć na zdjęcia Gastone męża,w tej chwili nie jestem w stanie:-(!!
Dzisiaj w szpitalu nie przyjmowwał żaden europejczyk:wściekła/y:!!!miałam wizytę z podpalaną,ale nie tą znienawidzoną,choć ona też dzisiaj była!!!wieści mam takie,że chyba lecę do Pl??!!muszę jeszcze z księciem pogadać!!
wiecie na kiedy mam termin???bo ja niestety nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miałam nawet tłumaczkę na wizycie,żeby nie było niedomówień!!!!nic nie zrobią przed 14 lutym!!!!!!!!!!!!!!!nie wywołają mi porodu do 14 lutego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a dziecko się nie rusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podłączali mnie na przemian dousg i ktg i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!najśmieszniejsze jest to,że wg nich ja nie byłam w ciąży w momencie kiedy miałam pierwszą wizytę u GP!!!(gp wysłał list do szpitala niby tydz przed dojsciem do zaplodninia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boję się,że to się skończy jak u moni!!!!!!napiszę pózniej bo nie mam siły

A czemu nie zaczniesz od wizyty w Medipolu u ginekologa? Są w prawdzie różne opinie na jego temat, ale wydaje mi się, że warto spróbować... Boże Kochany, to jakaś paranoja jest normalnie :wściekła/y:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ręce i gacie opadają... :szok:

cześc dziewczyny.... ja lecialam w 40 tygodniu ciąży do PL (miałam pozwolenie od lekarza na piśmie) i nikt mnie nie zaczepił... więc może lepiej żeby Magda poleciała...

Ogólnie popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale zaczęłabym i tak od Medipolu...
 
Ja pikole normalnie sie w glowie nie miesci co tam sie wyprawia,Megan strasznie ci wspolczuje tych nerwow i upokorzen,a tak sobeio teraz mysle czy nie moglabys pojechac do jakiegos innego szpitala zawsze to bezpieczniejsze niz lot samolotem....
 
do medipolu nie pójdę bo uważam,że to konował!!!!myślałam jeszcze o Corku!!!ale najpierw rozmowa z Księciem!!!a może ostry seks i pójdzie??
 
A czemu nie zaczniesz od wizyty w Medipolu u ginekologa? Są w prawdzie różne opinie na jego temat, ale wydaje mi się, że warto spróbować...

... czy nie moglabys pojechac do jakiegos innego szpitala zawsze to bezpieczniejsze niz lot samolotem....

Ja też bym się zdecydowała na początek na którąś z tych propozycji.
Uważam, że powinien się ktoś Tobą porządnie zająć Megan, bo robi się nieciekawie i nie ma na co czekać:sorry: Poleciłabym Ci swój szpital, ale on w Dublinie jest... może jedź do innego bliższego, gdzie nie zlekceważą tak Twojego stanu:tak: Trzymaj się dzielnie. Powodzenia:-)
 
normalnie paranoja
Megan moze zadzwon do szpitala i zpytaj kiedy ma dyzur ten twoj prowadzacy lekarz i wtedy podjedz do szpitala.....moze ma dzisiaj nocke.....
a co oni powiedzieli na to ze dzidzia sie nie rusza.... to jakies chore jest
po tym co tu czytam to ja tez chyba lece rodzic do pl

jakbys potrzebowala jakiejs pomocy to wal smialo
 
reklama
Do góry