reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzieki ,te studyjne zrobione przez mojego meza, jest fotografem ma studio w Ennis, a wiekszosc moja.:-)

Mój mąż interesuje się fotografią i jest ciekawy jak Twój radzi sobie z własnym studiem fotograficznym, tzn. czy dobrze można na tym zarobić;-):confused:

Może w końcu się zbiorę i dołączę do Was;-) Tyle tu fajnych Dziewczyn;-):tak: Jakoś na wątku "Mamy z Irlandii" pusto:-p Z Newbridge i Kildare też nikogo ani widu ani słychu:sorry: Teraz z Dublina się mamy odzywają, a jak pół roku temu mieszkałam jeszcze w stolicy to na forum prawie nikogo nie było:sorry: Chyba mam pecha...:-p
 
reklama
Witam mamusie Limeryckowe:))) Podglądam was czasem i się tak w podchody bawię kiedy już czas żeby pisać tak aby nie zabeszyć że będę mamusią:) Co pradwa to dopiero 14ty tydzień ale chyba najgorszy okres za mną więc chcę ogłosić całemu światu że będę mamusią:)
Fajniutko że jest was mamuś tak dużo no i że tak wiernie piszecie. Mieszkałam już wcześniej w Limerick przez rok czasu no i w końcu w grudniu wróciliśmu znowu-mam nadzieję że na stałe bo ciężko się przeprowadzać z maleństwem:)
mam pytanko, czy oprócz próbki moczu należy wziąść ze sobą coś ekstra na pierwszą wizytę do maternity hospital?
 
witamy Olivia... widze, ze tu sie niezla ekipa robi...:-D
Olivia nic extra brac nie musisz.... no chyba ze na liscie ktory dostalas cos Tobie napisali.....

Olivia a moze bys tak cos wiecej o sobie napisala??
 
cześć Olivia!!!
do szpitala wez jeszcze nr PPS!i wiele energii i cierpliwości!!!trochę sobie możesz poczekać!!!!!a kiedy masz wizyte?
napisz więcej o sobie!!!!
Justyna..a my kiedy się widzimy??
 
a kiedy sobie tylko zyczysz.... poniedzialek?? wtorek?? tylko nie sroda bo jade po braciszka i jego dziewczyne na lotnisko :-D odwiedzaja nas :-D
tylko nie zacznij rodzic jak Cie odwiedze bo chyba umre ze strachu :szok:
 
Jutro mam wizyte w szpitalu,więc o ile nie zabiję tam kogoś to widzimy się we wtorrek!!!!ale widzę,że tu dialog tylko między nami Justynka się robi!!!wszystkie mamuśki chyba cieszą się dzisiaj tatusiami!!!!!
my byliśmy na romantycznym(między skurczami)spacerku nad shannonką!!widzieliście jak zrobili deptaczek nad rzeczką???ślicznie wygląda
 
Wolfia, jesli chodzi o intres foto dluga rozmowa.Rynek zupelnie inny niz w Pl , zaintresowania fotografia nie wystarcza.Niestety liczy sie doswiadczenie no i poznanie rynku.Moj maz pracowal 4 lata dla kogos, tam wile sie nauczyl, poznal rynek od nowa, pomimo iz mial studio w pl 6 lat, jak juz mowilam rynek inny.Tu jest troszke inaczej, ludzie musza ci zaufac zebys mogla zarobic, chyba wiesz co mam na mysli.Jesliktos nie bedzie zadowolony nie przyjdzie drugi raz ani nie poleci cie nikomu.Na szczescie mojmaz juz 7 lat na irlandkim rynku a drugi rok ma studio wiec jest dobrze i sa dobre pieniadze.No i maz ma wspolnika, irlnczyka wiec tez inna sprawa.Sama rozumiesz.Jak masz ochote objrzec wiecej zdjec moge podac link do strony, ale na priva bo nie wiem czy moge tu, czynie bedzie to jakas reklama, no i wy dziewczyni jak chcecie to wam tez moge dac.Olivia witamy w gronie! Ale fajowo, jest nas coraz wiecej!!!
 
Ostatnia edycja:
hej Justysia:) no więc wcześniej mieszkałam w limerick ale poprzez charakter pracy ukochanego co pół roku-a w najlepszym wypadku co rok musimy zmieniać miejsce. Z jednej srony fajnie bo poznaliśmy sporą część irlandii, fajnych czasem bardzo fajnych ludzi, przepiękne miejsca ale jednak przychodzi moment kiedy człowik chce już tak osiąść na dłużej. Dziwnym trafem kolejnym miejscem jest włańśie znowu Limerick i teraz już zrobimy wszystko żeby tu zostać, mam tutaj siostrę i jednak pierwsze miasto jest zawsze najbliższe, taka namiastka "domu". O dzidziusia staraliśmy się od dłuższego czasu aż w końcu się udało, tylko że zaraz po tym poroniłam i zaraz po tym znowu byłam w ciąży więc martwię się troszkę czy to nie zaszybko....
 
Olivca :tak:bedziemy trzymac kciuki :)zeby wszystko bylo ok

ja tez chce linka na te zdjatka :-D i jak sie juz dzidzia urodzi to przyjezdzam na sesje hihihii
 
reklama
Gastone to ja też chcę zobaczyć twórczość mężusia!!!!ja się nadal męczę!!mam nadzieję,że coś ze mną zrobią jutro!!!bo od paracetamolu czuję się trochę ogłupiała!!!
 
Do góry